51

Odp: zadanie domowe

gRATULACJE CHŁOPAKI I POWODZENIA!! big_smile                   

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif

52

Jak mi wczoraj to Monika obwieściła, to nie za bardzo chciałem jej wierzyć... bo niby czemu ja??? Przecież są osoby godniejsze.. Ale traktuję to jak wieeelkie wyróżnienie i obiecuję, że uczynię wszystko co w mojej mocy, żeby ten dział nie poszedł w złą stronę... ;-)
p.s. no i mam nadzieję, ze może przy okazji współpracy dogadamy się jakoś z Anonimem big_smile:D:D                   

Pozdrawiam
Adrian

Thumbs up Thumbs down

53

adrian napisał/a:

mam nadzieję, ze może przy okazji współpracy dogadamy się jakoś z Anonimem

Wszystko przed Wami... :!:  lol                   

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif

54

wow, kolejni moderatorzy, gratuluję :wink:
poradzicie sobie :wink:                   

"Cz

Thumbs up Thumbs down

55

GRATULACJE CHLOPAKI tongue  tongue

OJ LECE NA WASZ DZIAL ALE WASW WYPYTAM HIHIHI tongue  tongue

[size=16][ Dodano: 2005-04-14, 21:35 ][/size]
lol  lol  lol                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

56

Ta lal Przepraszm Bardzo niech mi ktoś udostępni V wyprawe krzyżową bo egzamin
Obleje:( sad  sad                   

57

ja ci nie pomoge sad  sad  przykro mi sad  sad                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

58

Spozniona biegne z gratulacjami do naszych nowych moderatorow...ale o wybaczenie wielkie prosze....tyle poscikow pisaliscie,ze ciagle nadrabiam....Gratuluje i powodzenia zycze... :mrgreen:                   

59

wielkie dzieki i   przyda się :wink:                   

"Cz

Thumbs up Thumbs down