Temat: HAPI

a to  prawdopodobnie bedzie mój ulubieniec :

Polski komunikator internetowy umożliwiający rozmowę z użytkownikami sieci Hapi, Gadu-Gadu, WPKontakt i ICQ. Aplikacja umożliwia wyświetlanie na liście kontaktów avatarów znajomych, zawiera również mnóstwo kolorowych minek. Ciekawym dodatkiem są wrzaskuny - gadające i wydające dźwięki emotikonki. Korzystając z Hapi możemy być informowani o pisaniu wiadomości. Komunikator pozwala na przesyłanie plików, między jego użytkownikami, zabawę przy grach online oraz posiada możliwość poklikania na czatach. Aplikacja jest bezpieczna w użytku, wszystkie rozmowy są szyfrowane.

Producent: Hapi
Licencja: Freeware
System: Windows 98/ME/NT/2000/XP
Dobre, bo polskie

Zmiany:
- historia - 20 ostatnich zdarzeń z dzisiaj widać w oknie rozmowy o jego otworzeniu (wymaga obsługi ze strony stylu),
- możliwość zmiany wielkości pola gdzie wpisujemy wiadomości,
- możliwość pracy na innych serwerach,
- migająca koperta, gdy przychodzi wiadomość w trybie "Zajęty" i "Zaraz wracam",
- zawijany opis stanu na liście kontaktów,
- możliowść wyłączenia zawijania opisów stanu - stosowna opcja w menu "Wygląd",
- możliwość ręcznego przypisywania awatarów do kontaktów,
- po prawej stronie kontaktu ikona stanu zamiast literowego opisu,
- opcja umożliwiająca wyłączenie wrzaskunów,
- przywrócono możliwość zmiany hasła,
- lista 10 ostatnich opisów stanu,
- zawijanie zakładek w oknie rozmów i zakładek wtyczek w oknie głównym
- rozbudowany dymek po najechaniu na kontakt,
- zakładki czatów,
- wyskakujące powiadomienie o tym, że kontakt jest niedostępny,
- opis stanu pojawia się na powiadomieniu o dostępności / niedostępności kontaktu.

wersja do pobrania tu [URL=http://amnezja.org/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=626]hapi 1.0 ..mam nadzieje ze to uczyni mnie szczesliwym  :wink: Happy  :wink:                   

PRawdziwym szczesciem Jest,Innym to szczescie niesc.zyj...masz przecie

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: HAPI

Zainstalowalam....na pierwszy rzut oka,wyglada ciekawie..ale narazie Happy nie jestem :wink: ....no coz trzeba czekac..zobaczymy co dalej... :mrgreen:                   

Czarnulka napisał/a:

ale narazie Happy nie jestem Wink

mi brakuje tam jeszcze połaczenia z tlenem.A tak to mozna sie przyzwyczaic do programu...Dla mnie jest miły w obsłudze smile                   

PRawdziwym szczesciem Jest,Innym to szczescie niesc.zyj...masz przecie

Thumbs up Thumbs down

4

łłłeeee ... a gdzie zrodla? nie lubie zamknietego oprogramowania - konnekt ( www.konnekt.info ) jest lepszy :]                   

http://mt.gre.pl