51

Odp: Co teraz czytasz?

czytaj czytaj.... już się nie mogę doczekać aż zaczniesz smile
im szybciej zaczniesz tym szybciej będzie szansa, że Ci się nie spodoba i za wszelką cenę będziesz chciała mi ją sprzedać za każdą cenę

a ja ja odkupie za każdą cenę  :mrgreen:                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

Ivon napisał/a:

a ja mam pytanko... czy uwazacie ze czytanie Harrego Potera jest dziecinne?

A niech sobie mówią i myslą co chcą ja dostałem  sie do Harrego Poterra "czara ognia" w wersji ebokowej przeczytałem przed chwilą 2 strony i mówie otwarcie z reką na sercu....już mnie nie ma umówiłem sie z harrym na przygode....jesli kogoś e-bok interesuje to dajcie znac ale w e-bokach  smile                   

PRawdziwym szczesciem Jest,Innym to szczescie niesc.zyj...masz przecie

Thumbs up Thumbs down

53

Ja polecam i przeczytalam ksiazki Waris Dire''Corka nomadow'' i kwiat pustyni '' naprawde warto jest to historia jej zycia naprawde ciezkiego ,,,,obecnie autorka jest lub byla modelka,,

a obecnie czytam i ucze sie na prawko heheheh ( znaki wykulam ) hura :mrgreen:                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

54

Hm..mam sporo latek, ale lubię czytać Harrego Pottera..bo w końcu czemu nie?
Teraz czytam zresztą HP i książe półkrwi...po polsku. :mrgreen:

MF - magik.                   

55

Uwazam ze niepotrzebnie zwraca sie uwage na wiek!!mysle ze kazdy z nas ma prawo czytac to co chce, lubi, lub to co jest nowe, ciekawosc nas do tego prowadzi a nie wiek prawda ? osobiscie nie czytalam Harego ale pewnie jak dzieci podrosna to i to zrobie napewno pozdrawiam cie MF i milego czytania :wink:                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

56

Czytam: Jean Markale "Wercyngeroryks",Andrzej Tokarczyk "Religie Współczesnego świata" Edward Potkowski "Zakony Rycerskie" Otto Betz Rainer Riesne "Jezus Qumran i Watykan" Oczywiscie  czytam je wszystkie naraz lol . Mam zamiar przeczytać intrygującą mnie książke "Bez Miłosierdzia" ale narazie nie mam zbytnio czasu i pomysłu jak ją zdobyć                   

57

a Wiec powodzenia Szuwi, podziwiam ze tyle ksiazek jednoczesnie czytasz , ale fajnie ze czytasz, ja mam malo czasu ale lubie ksiazki tylko troche inne, nie znzm zadnej ktora wymieniles.. sad  ale to nic moze kiedys :wink:                   

58

W tej chwili czytam "Nędzników" Wiktora Hugo. W końcu mam trochę czasu na tą książkę, bo jej  czytanie odkładałam od trzech lat.                   

[color=green]Najwa

59

MF napisał/a:

Hm..mam sporo latek, ale lubię czytać Harrego Pottera..bo w końcu czemu nie?
Teraz czytam zresztą HP i książe półkrwi...po polsku. :mrgreen:

MF - magik.

skąd? jak? gdzie? :shock:
jeśli to jakaś wersja e-bookowa, to mogłabym się grzecznie uśmiechnąć w sprawie pożyczenia? smile                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

60

bez najmniejszego problemu, Anusiu ... a ktora czesc chcesz?  :mrgreen:

aaaaa i wtedy o namiay na emaliowana poczte bym poprosila  :wink:                   

Veni...! Vidi...! Winniczek...!
big_smile

Thumbs up Thumbs down

61

Arkona napisał/a:

bez najmniejszego problemu, Anusiu ... a ktora czesc chcesz?  :mrgreen:

aaaaa i wtedy o namiay na emaliowana poczte bym poprosila  :wink:

to ja już do Ciebie skrobię :mrgreen:                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

62

Ja też się uśmiechnę razem z kotkiem  :mrgreen:  big_smile  lol

Przeczytałam Harrego P. i Zakon Feniksa

się rozczarowałam.

Ale dalsze częsci bardzo chętnie z ciekawości przeczytam.                   

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif

63

Zgadzam sie z Wawa ja tez ostatnio posty czytan tylko heheheh :mrgreen:                   

64

ostatnio zrobił mi się mały przekładaniec ksiązkowy wink

czytam sobie "Cyfrową twierdzę" Dana Browna i "Kocią kołyskę" Kurta Vonneguta, a kiedy siedzę przed komputerem to ciągnie mnie do "Harrego Pottera i Księcia Półkrwi"  :mrgreen:                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

65

baaaaardzo ciekawa mieszanka Anulko  :mrgreen:
a u mnie pan Kapuscinski do bolu ...

Heban,
Lapidaria,

big_smile  big_smile  big_smile

a e-czytanke mam od pani N. Klein

"No logo"

wielce zajmujaca lektura big_smile                   

big_smile

Thumbs up Thumbs down

66

Arkona napisał/a:

wielce zajmujaca lektura

też tak słyszałam smile

a w sprawie lektury e-booków, jest jakiś metoda ułatwiająca ich czytanie (poza wydrukowaniem wink ) , bo cośkolwiek mnie po nich oczy bolą sad                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

67

tongue Właściwie to już skończyłam książke naszej drogiej ajtry,łyknełam ją w jeden wieczór polecam"Kure salonową".
Ajtro fajnie,że piszesz czekamy na więcej pozdrawiam!!! :wink:                   

[b]Ten kto przestaje by

68

Cola jestes niesamowita, az mi wstyd bo ja tylko zaczelam czytac Kure,,,,,,
ale wytlumaczona i usprawiedliwiona jestem :mrgreen:

poniewaz oprocz nauki jazdy i testow nie czytam nic innego narazie..... :mrgreen:                   

69

Ja w tej chwili  czytam     gotycka      powiesc  grozy " Italczyk  albo Konfesjonal  Czarnych Pokutnikow".
Traci  myszka, ale  czyta sie przyjemnie. Bardzo lubie ksiazki  wydawane   w Wydawnictwie W.A.B.
http://www.wab.com.pl I takich pisarzy jak: Aleksandry Maryninej czy Henninga   Mankella, ktory swoimi ksiazkami podbil cala Europe. Naprzyklad w Niemczech jego ksiazki osiagaja wieksze naklady niz przygody Harry Pottera.

70

książka pani Terakowskiej-"Ono". Opowieść o otaczającym nas świecie.Bohaterka patrzy na zycie oczami swojego nienarodzonego jeszcze dziecka,objaśnia je i stara się podjąc decyzję,czy jest warte wysiłku narodzin.polecam

Thumbs up Thumbs down

71

Desiree, nie tylko "Ono" Terakowskiej ale i "Poczwarka", Córka Czarwownic" "tam gdzie spadają anioły"- książki do których się wraca.

smile

72

dostalam pod choinke, wlasnie koncze

Eragon
Najstarszy

Ch. Paolini.

Moja recenzja? Krotko - lekkie, przyjemne, bez zastanowienia ale i bez znuzenia. Dobre na zime, na odpoczynek i dla milosnikow fantastyki i smokow (czyli np dla Poleluma wink ) ...

big_smile

Thumbs up Thumbs down

73

niedawno skończyłam "Magazyn nieskończoności" Roberta Sheckley' (ciekawe opowiadania - gorąco polecam, nawet takim przeciwnikom fantastyki jak ja wink )

a teraz zabralam się się za "Opowieści z Narnii" (wiem że nie powinnam się nawet do tego przyznawać, jużmnie tu nie ma  http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c060.gif  )

międzyczasie przypominam sobie "Mistrza i Małogorzatę".... a i "Blask fantastyczny" zdałoby się w końcu skończyć lol

Ka

Thumbs up Thumbs down

74

Ana podziwiam...

Przeczytałam ostatnio kryminalne romansidło Joanny Chmielewskiej "Przeklęta bariera", które gorąco polecam
dwa wieczory i zaspokoiłam moją ciekawość smile

75

Ja gorąco polecam prawie wszystkie książki Joanny Chmielewskiej smile czasami można pęknąć ze śmiechu smile

[url=http://saszka.no-ip.org/forum/]Knajpa pod chmurk

Thumbs up Thumbs down