26

Odp: Gifki do wyboru

ferrerku.. nie zadzieraj z nami kobietkami...  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:                   

Thumbs up Thumbs down

27

phiiiii :!: phikam  na to                   

Thumbs up Thumbs down

28

Co złego widzisz w tym gifie Wawo?
Posługujemy się słowem, owszem, ale to dział do wklejania gifów, więc nie rozumiem takiego argumentu?
Wygląda na to, że temat obowiązuje tylko dla gifów "słodzących" :wink:
Nie wszyscy lubią słodzić. Ten podpis odebrałam jako żartobliwy i nie czuję żeby ktos nas w jakikolwiek sposób obraził. :mrgreen:                   

Thumbs up Thumbs down

29

trzeba zrobic post : TYCH  GIFÓW  NIE WYSTAWIAC                   

Thumbs up Thumbs down

30

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Na rozładowanie sytułacji.. lol wstawiam
kolejnego gifka szalonego dzidziusia.. smile

http://img.photobucket.com/albums/v665/sistaaa/DZIDZIAWSPDNICY.gif                   

Thumbs up Thumbs down

31

Wawo gifek swietny i jak tancuje  :mrgreen:

wawa napisał/a:

ps.zuzanno dziekuje za miłe przywitanie..

Siss-swietny avatarek i jak sobie poradzilas   :wink:

zrobie tu zaraz pozade

Oj facet pozadek to zrob w ogrodku  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

[size=16][ Dodano: 2005-08-16, 11:49 ][/size]

trzeba zrobic post : TYCH GIFÓW NIE WYSTAWIAC

A w czym ci one zawadzaja???  jak ci sie nie podobaja to nie musiesz ich krytykowac  :wink:                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

32

[size=16][ Dodano: 2005-08-16, 11:49 ][/size]

A w czym ci one zawadzaja???  jak ci sie nie podobaja to nie musiesz ich krytykowac  :wink:

chyba czegos Pani nie załapała :roll:                   

Thumbs up Thumbs down

33

no widocznie nie zalapalam- to juz nie wiem o co co chodzilo

FERRER napisał/a:

:cry:  :cry:  :cry:
mam nadzieje ze nie urazilam cie -a ze nie zrozumialam to ups..niezrozumiale piszesz
i bez Pani prosze  no cos ty....Zuzanna poprostu :mrgreen:  :mrgreen:
pozdrawiam :wink:                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

34

Ja zrozumiałam  :mrgreen:
Chodziło o to, że Ferrer wstawił cos co innym się nie spodobało, więc zażartował, że w takim razie powinno być zaznaczone, które gify są "zakazane" to na przyszłosć ich nie wstawi  :mrgreen:  ale to był ironiczny żart, prawda Ferrer?  :wink:                   

Thumbs up Thumbs down

35

NO TERAZ TO ZROZUMIALAM JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM  FERRER NIE ZROZUMIALAM
POZDRAWIAM I DZIEKI RUMIANKU  :wink:                   

36

były gifki to wystawiłem swojego bo jest fajny :mrgreen: (mnie sie podoba)                   

Thumbs up Thumbs down

37

przyznaje,że ja tez lubie gifki w stylu hard... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: heehhh

http://img.photobucket.com/albums/v665/sistaaa/allegro/hard.gif                   

Thumbs up Thumbs down

38

były gifki to wystawiłem swojego bo jest fajny Mr. Green (mnie sie podoba)

pisalam wczesniej ze nie odebralam tego jako zartu jeszcze raz sooory , masz racje gify to gify :wink:

[size=16][ Dodano: 2005-08-17, 00:36 ][/size]
i ja mam gifka iteraz ja zartuje gifek to gifek:mrgreen:

[size=16][ Dodano: 2005-08-17, 00:39 ][/size]
eeeeee ten dzieciak pokazywal jezyk !!! widocznie zmienil zdanie na forum hihihi  :mrgreen:                   

39

on wygląda jakby porządną czkawkę miał lol ciekawe dlaczego :roll:                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

40

Nie wiem Ano czkawki dostal a przedtem jezyk pokazywal heheheheh zadziwiajace, zaskoczyl mnie smarkaty gifek no  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:                   

41

Nie no te tańce są poptoru bombowe!  lol  lol  lol                   

Thumbs up Thumbs down

42

Swietnie sobie radzi ja mam tez slicznego tancerza ale samotny  hehe                   

43

To ja też przyłączam się do tańca                   

[color=green]Najwa

44

super Janilo uwielbiam gify tylko niektore wychodza takie duuuze i sie nie ruszaja :wink:
ale to nic :wink:

[size=16][ Dodano: 2005-09-03, 00:04 ][/size]
ddd                   

45

Dinusie też umieją tany tany                   

[b]Ten kto przestaje by

46

a ja mam cos fajnego hihih Cola jak tam gify? :mrgreen:                   

47

Dzięki zuzanno gifki w porządku!!!

[size=16][ Dodano: 2005-09-06, 18:24 ][/size]
Meggi20 znalazłam cosik dla Ciebie!!!                   

[b]Ten kto przestaje by

48

Tyżby do Wawy??? :wink:

[size=16][ Dodano: 2005-09-06, 22:59 ][/size]
A to ulubiony gifek mojego synka!!! i bez aluzji prosze ha,ha!!!

[size=16][ Dodano: 2005-09-06, 23:01 ][/size]
sad przepraszam bardzo ale z kibelka wychodził pajączek i to miało być fajne!!!Sorry.......

[size=16][ Dodano: 2005-09-06, 23:05 ][/size]
:mrgreen: skubany pewno uciekł :mrgreen:                   

[b]Ten kto przestaje by

49

ma na sobie dokładnie takie same spodenki jak ja w tym momencie ale podobieństwa do mnie nie widzę smile
mamy szukać kogoś z forum? z świata filmu? muzyki? polityki :roll: ? kreskówek?                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

50

mamy szukać kogoś z forum? z świata filmu? muzyki? polityki Rolling Eyes ? kreskówek?   

Na forum

Rumianek? :mrgreen:                   

Ka

Thumbs up Thumbs down