Temat: Mo

Nie znam się za bardzo na zasadach działania forum "od bebechów" , ale jeśli wolno pomarzyć to chciałabym, żeby tak jak w GG pojawienie się kogoś na forum, albo umieszczenie posta było komunikowane sygnałem dźwiękowym. Kiedy tak sobie siedzę w domu z Dominiką i bawię się z nią, mogłabym łatwiej zorientować się, że cos się na forum zaczyna dziać... Takie sobie snuję wizje... z nudów i z samotności.

Zauważyłam, że mamy cały panel reklam po prawej od jakiegoś czasu. To pewnie zastrzyk finansowy, ale jakoś nie zauważyłam, żeby na forum coś się zmieniło. Nie ukrywam - reklam nie  lubię  :twisted:                   

Thumbs up Thumbs down

Odp: Mo

Rumianek napisał/a:

Takie sobie snuję wizje... z nudów i z samotności.

Oj tak coś sie wie o samotnosci.Kazdy z nas cos takiego przechodzil przechodzi i przechodzic bedzie.Dlatego nie martw sie.Sama z tym nie jestes A MY Z TOBĄ smile
no a co do sygnałka......hmmm.......no nie wiem nie wiem.moze dlatego że ja ostatnio nawet na tlenie wszystkie zdarzenia wizualne i dzwiekowe wyłaczyłem stad nie mam pojecia kiedy ktoś cos do mnie napisze.No chyba ze sprawdze...                   

PRawdziwym szczesciem Jest,Innym to szczescie niesc.zyj...masz przecie

Thumbs up Thumbs down

3

zastrzyk finansowy smile)) nie żartujcie

co do powiadomień na GG to zrobione i powino działać m ajk an razie tylko Wam dwojgu, chyba że ktoś jeszcze zechce                   

4

Ale powiadomienia dotyczyć miały forum niegg  :cry:                   

Thumbs up Thumbs down

Rumianek napisał/a:

Ale powiadomienia dotyczyć miały forum niegg Crying or Very sad

KOBIETY,nie sposób im dogodzic ;P..ah tak tez moze byc......hehe musze to sprawdzic i tylko co ja tam, na tlenie powyłanczałem  tongue
DZIEKI MARIUSZ  smile

[size=16][ Dodano: Sob 16 Lip, 05 1:17 pm ][/size]
SUPER TO DZIAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na forum REFLEKSJE użytkownik Wwa napisał odpowiedź w temacie: "DOBRY WIECZÓR...NOWIUTKIE FORUM NA NOWIUTKIM SERWERZE !"  

eby zobaczyć temat kliknij:http://www.forum.refleksje.pl/viewtopic.php?p=12488#12488

DZIEKI MARIUSZ.Normalnie Ucałowałbym ciebie ale juz dawno mineły czasy komunizmu itz. w polityce całusa na "misia" hehe i dobrze jak to wygladało !!! tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue POZDRAWIAM I DZIEKI
ps. ale to działa tylko w Temacie załozonym przezemnie tak ?                   

Thumbs up Thumbs down

6

Misiek no Michał tongue napisał/a:

ale to działa tylko w Temacie załozonym przezemnie tak ?

nie wiem smile - ale powaznie to działa tak jak email z forum                   

Mariusz napisał/a:

nie wiem Smile - ale powaznie to działa tak jak email z forum

zgadza sie......i nie tylko w temacie załozonym przez sibie ale we wszystkich innych  big_smile

Rumianek napisał/a:

Ale powiadomienia dotyczyć miały forum niegg Crying or Very sad

DLA MNIE BOMBA SIOSTRO  :wink:  smile (shrek2)                   

Thumbs up Thumbs down

8

No to siedzę i czekam, żeby to usłyszeć, ale sama tu siedzę... i nic mi nie zagra  neutral Wczoraj też tak było. MF był, ale nic nie napisał... ehhh Misiu przyjdź i napisz coś. Na forum Cię nie ma, ale słoneczko Twoje zza chmórki prześwituje...

[size=16][ Dodano: 2005-07-17, 09:29 ][/size]
Działa, działa!!!  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile
Tylko, że w link nie da się kliknąć, bo automatycznie buźka wyskakuje  neutral
No i gadulca uruchomionego trzeba mieć...
a ja mam wersję www i dźwięków i tak nie słyszem  sad                   

Thumbs up Thumbs down

9

Dla zainteresowanych doszedł jeszcze panel do Firefoxa i kanał RSS - można wybrac z jakiego działu dostawac powiadomienia więcej na http://www.forum.refleksje.pl/subscribe.php                   

Dla zainteresowanych doszedł jeszcze panel do Firefoxa i kanał RSS - można wybrac z jakiego działu dostawac powiadomienia więcej nahttp://www.forum.refleksje.pl/subscribe.php

Ja juz mam..........jak sie nie myle jest on juz od południa czynny                   

Thumbs up Thumbs down

11

Mam już GG u siebie na kompie, i słysze wszystkie powiadomienia. Są super. Dzięki Mariusz!  big_smile
Co do reszty, to taki nowicjusz internetowy jak ja nawet nie wie co to znaczy  :oops:                   

Thumbs up Thumbs down

Rumianek napisał/a:

Co do reszty, to taki nowicjusz internetowy jak ja nawet nie wie co to znaczy Embarassed

Rumianku ja uzywam Firefoxa czyli Mozzile.Mówiac krótko ten Rss to taka mała ,waska zakładka która przedstawia wybrane przez Ciebie działy naszego forum...dzieki tej waskiej zakładce po lewej stronie mozesz za pomaca jednego klikniecia dostac sie na ostatni temat na który została udzielona odp.   który Ciebie interesuje.Nie musisz sie za kazdym razem cofac jak chcesz wyjsc z jednego tematu np na forum główne a nastepnie isc w inny i temat....wszystko za pomaca jednego klikniecia....jednem słowem WYGODA PRZEDEWSZYSTKIM  :wink: ...a co nam szkodzi  smile                   

Thumbs up Thumbs down

13

Dziękuję. Zrozumiałam, tylko panel to chyba z prawej strony jest...? Tam gdzie ości?                   

Thumbs up Thumbs down

sam rss to poprostu metoda dostepu do informacji ze stron www.

tylko panel to chyba z prawej strony jest...? Tam gdzie ości?

chcesz wstawic panel to po kliknieciu na niego powinno sie otworzyc małe okienko kiedy chces dodac cos np do zakładek......ja podaje to na przykładzie FIREFOX Mozzili                   

Thumbs up Thumbs down

15

POCZYTAM JESZCZE ZE 5 RAZY JAK ZROZUMIE TO TEZ BYM TAK CHCIALA ALE NARAZIE TO NIE WIEM JAK TO ZROBILISCIE MISTRZAMI MAGI JESTESCIE HEHE :mrgreen:

[size=16][ Dodano: 2005-08-07, 13:46 ][/size]

Misiek no Michał tongue napisał/a:

uzywam Firefoxa czyli Mozzile.Mówiac krótko ten Rss to taka mała ,waska zakładka

Misku ja tak jak ty kozystam z Mozilli-czyli mam  ten rss  dodac czy panel bo nie wiem czytalam ze 5 razy troche rozumiem, pomozcie mi ja tez chce sygnalek  :mrgreen:                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

16

Nie mam już powiadomień  sad
Kłopoty z tym były?                   

Thumbs up Thumbs down

17

A CZYLI NIE MAM CZEGO ZALOWAC HIHIHI OK ALE KIEDYS MOZE KLOPOTY MINA                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''