Temat: KOMEDIE

Chciałem napisac w temacie czarnulki ale tam sie bałagan ostatnio zrobił  :wink:

Niech bedzie!!! kategoria mówi sama za siebie  smile

"POZNAJ MOICH RODZICÓW"

To jest film który wszystkim goraco polecam.Jak znam zycie to pewnie już go widzieliście ,no ale pisze w dobrych intencjach.Moze ktoś akurat nie miał okazji zobaczyć.

Gregowi (Ben Stiller) udało się jakimś cudem zaskarbić sobie miejsce w Kręgu Rodziny Byrnesów. Wydaje się zatem, że wszystko jest na najlepszej drodze do długo oczekiwanego ożenku. Greg wraz z narzeczoną Pam (Teri Polo) planują już ceremonię ślubną, ale do pełni szczęści brakuje jeszcze jednego maleńkiego szczegółu, który utoruje drogę młodej pary do ołtarza – przyszli teściowie muszą się spotkać i spędzić ze sobą cały weekend!!!

Zatem Greg i Pam chcąc nie chcąc zmuszeni są załadować się do nowej, perfekcyjnie wyposażonej przyczepy kempingowej Jacka (Robert De Niro) i udać w podróż na Wyspę Fockerów, do Palmowego Gaju – miejsca zamieszkania Berniego i Roz Focker (Dustin Hoffman i Barbra Streisand). Najbliższe 48 godzin dadzą rodzicom przyszłego pana i pani młodej możliwość bliższego poznania się, a Jackowi okazję do "wzięcia pod lupę" Fockerów.

Ta z pozoru niewinnie zapowiadająca się wizyta z czasem przeradza się w misję śledczą, podczas której Jack odkrywa, że przedstawieni mu jako prawnik i lekarka rodzice Grega, to tak naprawdę liberalny, rzadko opuszczający domowe zacisze ojciec i zajmująca się terapią seksualną dla starszych osób matka. Jak w kalejdoskopie zaczynają się kręcić kolejne gafy i wpadki – epizod w toalecie, gra w futbol na śmierć i życie, pojawienie się tajemniczej Kubanki, z którą wiąże się rodzinny sekret, incydent z maluchem i klejem .... Czy już jesteśmy w pełnej gotowości, żeby "Poznać moich rodziców" ... to przecież zaledwie jeden weekend razem. Co może się zepsuć w tak krótkim czasie?

PRawdziwym szczesciem Jest,Innym to szczescie niesc.zyj...masz przecie

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: KOMEDIE

OK< no to jestem zachęcona do obejrzenia. smile                   

Thumbs up Thumbs down

3

Uwielbiam komedie smile głównie polskie smile moje ulubione to Seksmisja, Sami Swoi, Miś, Jak rozpętałem drugą wojnę światową, Rejs, Rzeczpospolita babska, Kingsajz  i wiele, wiele innych. Z zagranicznych lubię komedie francuskie, też stare  smile z takimi aktorami jak Luis de Funes, Bourvil i Fernandel.                   

[url=http://saszka.no-ip.org/forum/]Knajpa pod chmurk

Thumbs up Thumbs down

4

A propos komedii (przepraszam jesli naśmiecę) ... ale już mi się płakać chcę czasami. Moi rodzice mieli taka jedną komedię na VHS - "Facetów w Rajtuzach" ... wszyscy ten film kochaliśmy. Kiedyś pozyczyłam go koleżance z liceum, a ta wywiozła go na wakację gdzieś w Polskę. POtem zapomniałam się upomnieć, a teraz nie mam żadnego kontaktu z tą panienką. Rodzice byli na mnie wściekli, a teraz poprostu są w żałobie. Zapłaciłabym fortunę, żeby ten film kupić. Problem polega na tym, że ITI już tego filmu nie wydaje. Jakaś inna firma - owszem, ale dabing jest zupełnie inny - to nie ten sam film. To musi być dabing z ITI!!! Jeśli ktokolwiek, gdzieś, wie... naprawdę oddam wszystko za ten film.  :cry:                   

Thumbs up Thumbs down