51

Odp: Si

Ma pan ochotę na martini?

Tylko zagłada ziemi sprawi że nie będe miał ochoty na dobre trunki  :mrgreen:

jak zwykle czytam z wypiekami na twarzy

wiadomo od razu na kogo można liczyć :oops:

ps. coś mi się zdaje, że o tej imprezie gdzieś już od kogoś słyszałam

Ciekawe gdzie - bo jamyślałem że jestem pierwszym źrółem informacji :mrgreen:
Pozatym własnie wybieram sie dołóżka bo znajomi wyciągneli mnie jutro na grzyby o 5 czy cóś takiego chcą jechać. oczywiście ja grzybów nie znajde bo nie wiem gdzie ich szukać ale ktoś ich musi zawieść do tego lasu (albo do sklepu ewentualnie w razie porażki).
Pozdrawiam.                   

[color=green][b]Dzie

52

tsira napisał/a:

Tylko zagłada ziemi sprawi że nie będe miał ochoty na dobre trunki

oj, bywają też inne bodźce powodujące ograniczenie tolerancji na alkohol lol

tsira napisał/a:

myślałem że jestem pierwszym źrółem informacji

jesteś :mrgreen:
ale szczegóły imprezy sama już sobie wygooglałam  :wink:

tsira napisał/a:

Pozatym własnie wybieram sie dołóżka bo znajomi wyciągneli mnie jutro na grzyby

brrr... o czwartej rano to można dla przyjemności chodzić spać, a nie wstawać, o tej porze to będzie dobrze jak uda im się las zobaczyć tongue ta pora doby (zwłaszcza w niedzielę) to środek nocy...
zresztą ja nie wiem, może się nie znam;) jednego jestem pewna, przed ósmą jutro nie wstaję :mrgreen: :mrgreen:                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

53

Ana napisał/a:

brrr... o czwartej rano to można dla przyjemności chodzić spać, a nie wstawać, o tej porze to będzie dobrze jak uda im się las zobaczyć  ta pora doby (zwłaszcza w niedzielę) to środek nocy...
zresztą ja nie wiem, może się nie znam;) jednego jestem pewna, przed ósmą jutro nie wstaję

Zamiast grzybów przywiozłem z lasu pocharatane nogi i ręce. Zgodnie z prognozą pogody wybrałem sie tam w krótkich spodenkach i podkoszulku. Skutki-wiadomo opłakane.
Jednak ja się nie poddaje łatwo i wracając do domu kupiłem przy drodze dwa kosze maślaków i już w pełnym truimfie wróciłem do swojego gniazdka.

Ana napisał/a:

jesteś  
ale szczegóły imprezy sama już sobie wygooglałam

A widzisz trzeba było sobie poczekać i tak dowiedziałabyś sie odemnie. :mrgreen:
dodałem przed chiwlką ankietę w muzyce więc licze i na Ciebie - tylko nie głosuj na Mandaryne please :roll:                   

[color=green][b]Dzie

54

tsira napisał/a:

Zamiast grzybów przywiozłem z lasu pocharatane nogi i ręce

nie żebym mówiła (pisała): las jest dla przyjemności a nie dla szukania grzybów :wink: co to za przyjemność zaglądać pod każdy krzaczek i krzyczeć: "grzybku, grzybeńku mój kochany! wyjdź i pokaż sie mamusi/tatusiowi! nic ci przecież nie zrobię, ten koszyk to na truskawki mam a nie na grzyby" lol

tsira napisał/a:

A widzisz trzeba było sobie poczekać i tak dowiedziałabyś sie odemnie.

ciężko zwalczyć w sobie naturę szperacza  lol

tsira napisał/a:

dodałem przed chiwlką ankietę w muzyce więc licze i na Ciebie - tylko nie głosuj na Mandaryne please

jakieś ubogie te możliwości opcji w ankiecie, ciężko będzie się na coś zdecydować  tongue w tym momencie obstawiam Virgicośtam, ale z uwagi na póxną porę i moje obawy co do trafności dokonanego wyboru o tej godzinie odpowiedź zostawiam sobie na potem  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

[size=16][ Dodano: 2005-08-30, 01:34 ][/size]
postów 667 :mrgreen: zna ktoś może symbolikę tej liczby? tongue  tongue                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

55

Nie mam siły komentować ale za to dodaje kolejna porcje lektury -*+ sad  to bedzie tak jak z Moda Na Sukces  tongue
Narazie odcinek 5  tongue

http://muzyka.pl/index.php?m=newsy& … mp;id=4383

Miłej lektury - chociaż w tym wypadku wątpie żeby ona była miła                   

[color=green][b]Dzie

56

:)gratulacje

a jak jeszcze  zadzialalbys  marketingowo i na muzyce zareklamowal  refleksje smile to juz w ogole gratulacje smile

Braszka
z nuta promocji marketingowej refleksji wink                   

57

Braszka napisał/a:

:)gratulacje

Wielkie dzieki.

Braszka napisał/a:

a jak jeszcze zadzialalbys marketingowo i na muzyce zareklamowal refleksje  to juz w ogole gratulacje

mówisz i masz  lol  Podam ;link do klejnego artykuły w przyszłym tygodniu i obiecuje że o Was nie zapomne  lol                   

[color=green][b]Dzie

58

Braszka napisał/a:

a jak jeszcze zadzialalbys marketingowo i na muzyce zareklamowal refleksje  to juz w ogole gratulacje

Zgodnie z obietnicą już zaczołem powolny proces reklamy.
narazie w listach wysyłanych z adresów muzyka.pl dołączony jest link do refleksi. dalsze działania wkrótce smile                   

[color=green][b]Dzie

59

PS Jak bedą grali w Stodole albo na Torwarze, to już moja w tym głowa, żeby tam być. Gosh, proszę, tylko nie w Spodku, bo w życiu nie pojadę...

Do stodoły sie wybieram w najbliższym czasie gdyż jest tam mała akcja zatytułowana "wrzesien w klubie stodoła" na torwał też bo tam chyba Sting zagości smile                   

[color=green][b]Dzie

60

Ty sie tsira chwal...bo wiesz co ja przed chwilką(dopiero!!!!!!!!!!!!!!!)dostałam od Ciebie? :wink:

Pozdrawiam i dziękuje za pamięć!                   

[b]Ten kto przestaje by

61

cola napisał/a:

Ty sie tsira chwal...bo wiesz co ja przed chwilką(dopiero!!!!!!!!!!!!!!!)dostałam od Ciebie?

Pozdrawiam i dziękuje za pamięć!

Wiesz Cola bo my gwiazdy tak mamy czasem zapominamy o zwykłych ludziach   :mrgreen:
Przepraszam raz jeszcze  :oops:                   

[color=green][b]Dzie

62

ok tsira przecież wiesz ze sie nie gniewam-buzka! :wink:                   

[b]Ten kto przestaje by

63

Ja wiedziałam, że mu się w głowie poprzewraca :wink:                   

Thumbs up Thumbs down

64

Ja wiedziałam, że mu się w głowie poprzewraca

Ech Dolnośląskie Dziewczęta... tongue
Juz mówiłem przeciez że gwiazdy tak maja a zawrotna kariera robi swoje :mrgreen:
Pozatym nie ja jedyny. Ale o Was cały czas pamietam więc nie jest tak źle do końca :mrgreen:                   

[color=green][b]Dzie

65

Gwiazdy tak mają, że w sierpniu spadają :wink:                   

Thumbs up Thumbs down

66

Gwiazdy tak mają, że w sierpniu spadają

Wiec jeszcze przez rok bedę błyszczał a to juz coś  :mrgreen:                   

[color=green][b]Dzie

67

oj, zasiałam niepewność w sercach fanek i zaczyna się odliczanie ( i obliczanie możliwych korzyści) :wink:                   

Thumbs up Thumbs down

68

joskai napisał/a:

w sercach fanek

hmmm chyba głównie w swoim bo słuszałem że jestem Twoim idolem  :mrgreen:                   

[color=green][b]Dzie

69

"idol" to tak paskudnie spopularyzowany wyraz, że już dawno przestał mieć dla mnie pozytywne znaczenie tongue                   

Thumbs up Thumbs down

70

joskai napisał/a:

"idol" to tak paskudnie spopularyzowany wyraz, że już dawno przestał mieć dla mnie pozytywne znaczenie

Hmmm, to czy ja musze wszystko za Was robić??
jak nie Idol to napewno Guru :mrgreen:
Ale nie martw sie nie Ty jedyna a ja sam musze dla Was wszystkich znaleśc czas lol                   

[color=green][b]Dzie

71

czuję się jakby zaniedbywana, dlategpo moim guru od dziś jest FideL tongue                   

Thumbs up Thumbs down

72

czuję się jakby zaniedbywana, dlategpo moim guru od dziś jest FideL

cóż ja przeżyję nie bede płakał ani moja ambicja na tym nie ucierpi (chociaż myslę że szybko wrócisz :mrgreen: )
mimo wszystko i Tak Cie Lubię lol                   

[color=green][b]Dzie

73

wiem, wiem, uwielbiasz mnie, jestem twoim bóstwem, intuicja poszukującego ateisty przywiodła cię na to forum, bo wewnętrzny głos podpowiadał ci, że odnajdziesz tu swą boginie :!:

kiedy dotrą do mnie pierwsze dary i ofiary ? 8)                   

Thumbs up Thumbs down

74

joskai napisał/a:

wiem, wiem, uwielbiasz mnie, jestem twoim bóstwem, intuicja poszukującego ateisty przywiodła cię na to forum, bo wewnętrzny głos podpowiadał ci, że odnajdziesz tu swą boginie

:mrgreen:  Z Ust mię to wyjełaś - faktycznie masz w sobie magię skoro tak łatwo mnie rozszyfrowałaś lol

joskai napisał/a:

kiedy dotrą do mnie pierwsze dary i ofiary ?

A niewystarczy że rzucę sie Twych pieknych stóp?? :mrgreen:                   

[color=green][b]Dzie

75

Piekne stopy joskai sa juz zajete. Wlasnie przed chwila FideL je wymasowal  tongue                   

Thumbs up Thumbs down