Temat: Japonki

czyta Braszka wlasnie o Japonkach
i za glowe sie lapie
one nie moge poddac sie dowolnej operacji bez zgody meza tudziez rodziny czytaj meskiej jej czesci
do 24 roku zycia koniecznie musza wyjsc za maz itd itd

chcialaby Braszka zweryfikowac
Ktos'ia zna jakas japonska autochtonke?

Braszka                   

2

Odp: Japonki

co kraj to obyczaj...ale i tak są ładne:)                   

Thumbs up Thumbs down

3

ze tak sie grzecznie Braszka zapyta  - co ma piernik do rynny ?

smile

Braszka                   

4

wiem że nic ale po prostu...sorry...w grunciue rzeczy to nie słyszałem żeby Japonki zaciekle walczyły o inne prawa niż mają. taki zwyczaj...nie jest to na pewno normalne,ale cóż...                   

Thumbs up Thumbs down

5

Emperor
gebe Braszka wstawila taka  - wink

co nie zmienia faktu ze uslyszec glos jakiejs Japonki by chciala                   

6

Japonki któe znam, wcale nie wyszły wczesnie za mąż. Jedna z nich do tej pory nie ma męża, a mieszka w Japonii - chyba ze już wyszła za mąż, tylko o tym nie pisze :wink:

I chyba niekoniecznie muszą szybko wychodzic za mąż. Chyba, ze te, które ciągle tam są i nie wyjeżdżają np do Polski na studia, to tak mają, że musza wyjść za mąz do któregoś tam roku życia.
Moja kolezanka była w lipcu w Japonii na slubie swojego szwagra z Japonką. I ona wcale nie była taka młoda, byą tez starsza o 7 lat od swojego męża. Na razie byli w Krakowie podczas podróży poślubnej, ale nie wiem w końcu, gdzie zamieszkają, czy w Polsce czy w Japonii. Własnie myślę sobie, że może rzeczywiście te, ktore podróżują, których tam nie ma tak normalnie, na codzień, to moze jakoś inne życie maja, albo po prostu nie ulegaja presjii społeczeństwa. I maja w nosie, to, ze kiedy skonczą te 24 lata i nie będą miały męża - to beda gorszej kategorii Bo może wąłsnie o to chodzi, ze tak traktuje sie tam kobiety, które nie wyszły za mąż.                   

Thumbs up Thumbs down