26

Odp: JAK ROZMAWIAC ZE ZMARLYMI? (EVP - ITC)

Obejżałem film "Głosy" musze stwierdzić ze film jest sredni, bać sie nie ma też czego  sad
ale zaciekawiła mnie tematyka EVP zaczołem szperać na googlach aby zobaczyć czy faktycznie coś takiego jest, własnie napawam sie zdziwieniem gdyz z tego wychodzi że ta technologia naprawde istnieje  :shock: 

Tak czytając wypowiedzi w tym wątku jedno mnie zaciekawiło

"..To jest prawdziwe mimo że nie ma realnego wyjaśnienia- tego nie da sie trzymac w rekach a i tak przesralo mi to zecie NIE BAWCIE SIE W TO ANI NAWET NIE MYSLCIE O TYM BO ONI SA WSZEDZIE I TYLKO CZEKAJA NA WASZA NIEUWAGE I NA TO BYSCIE O NICH POMYSLELI BO W TEDY MAJA WIKSZE SZANSE NA........"

czemu napisałas dokońca o co chodzi ?? i może wyjaśnij bardziej swoją myśl, gdyż jestem ciekaw. Mam nadzieje ze za pare dni wejde i rozwiniesz swoja myśl.Ja uciekam na inne witryny poczytać o tym

Życze wszystkim miłego dnia   smile                   

27

Cześć!
Próbowałem dzisiaj najprostrzą metodą, miedzy stacjami radiowymi wniewykorzystywanych częstotliwościachprzez żadną ze stacji. Narazie nieskutecznie, myśle ze trzeba sie do tego jeszce jakoś odpowiednio nastawić. Wydaje mi sie że trzeba w to mocno wierzyć, trzeba sie temu w pełni oddać jak podczas seansu spirytystycznego. Spróbuje dzisiaj wieczorem nasłuchiwac. h,mmm zobaczymy:)                   

Thumbs up Thumbs down

28

hatt3r napisał/a:

Cześć!
Próbowałem dzisiaj najprostrzą metodą, miedzy stacjami radiowymi wniewykorzystywanych częstotliwościachprzez żadną ze stacji. Narazie nieskutecznie, myśle ze trzeba sie do tego jeszce jakoś odpowiednio nastawić. Wydaje mi sie że trzeba w to mocno wierzyć, trzeba sie temu w pełni oddać jak podczas seansu spirytystycznego. Spróbuje dzisiaj wieczorem nasłuchiwac. h,mmm zobaczymy:)

To nie jest takie proste. Oprocz jakiejs wiedzy technicznej trzeba jeszcze miec odpowiednie nastawienie. Ale ja odradzam tego typu zabaw. I mowie calkowicie powaznie.                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

29

Neko > próbowałeś nasluchiwać? Niewiem czy uda mi sie od tegopomysłu odwrócić. Będziemy w kontakcie. Moja dziewczyna mówi że duchy nielubią być niepokojone, niechcą być nękane ale to nieznaczy że chcę je zdenerwować. Chce poprostu sprawdzic. miałes jakies doświadczenia paranormalne?

[size=16][ Dodano: 2005-09-05, 16:22 ][/size]
Postaram sie podejśc do tego poważnie. Bez głupich żartów. Ustosunkuje sie do wskazuwek podanych przy tym linku http://www.worlditc.org/k_04_how_to_get_evp.htm .                   

Thumbs up Thumbs down

30

hatt3r napisał/a:

miałes jakies doświadczenia paranormalne?

Ja jestem teoretyk. smile

[size=16][ Dodano: 2005-09-05, 18:12 ][/size]

Szuwi napisał/a:

Mi sie tylko przymoimna jeszcze film "Inni"

Bardzo fajny film. Polecam.                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

31

Cześć!
bede sie streszczal...miesliscie kiedyś taka sytuacje ze spicie..a raczej probujecie zasnac..powieki opadniete...i nagle jasny błysk..jakby z flesha?...brzękanie w głowie..razcej takipomruk..i uczucie jakby z poranka..trudne do opisane...ale mocno realne                   

Thumbs up Thumbs down

32

hatt3r napisał/a:

Cześć!
bede sie streszczal...miesliscie kiedyś taka sytuacje ze spicie..a raczej probujecie zasnac..powieki opadniete...i nagle jasny błysk..jakby z flesha?...brzękanie w głowie..razcej takipomruk..i uczucie jakby z poranka..trudne do opisane...ale mocno realne

Jeny, prosze o bardziej zrozumialy jezyk. sad
Co to znaczy "uczucie jakby z poranka"? Nie rozumiem Twojej mowy. sad

Przez chwile myslalem, ze mowisz o snie swiadomym, ale to jest - przepraszam - jakis belkot. sad                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

33

Jak ktoś wywoła jakiegoś ducha i nie będzie wiedział jak się go pozbyć , to niech go przyprowadzi do mnie chętnie wymienie pare słów z taką zjawą big_smile                   

34

Szuwi napisał/a:

Jak ktoś wywoła jakiegoś ducha i nie będzie wiedział jak się go pozbyć , to niech go przyprowadzi do mnie chętnie wymienie pare słów z taką zjawą big_smile

Przyprowadzcie tego ducha na spotkanie w Krakowie. wink                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

35

ja lubie teoretyzowac, jednoczesnie jestem po troche sceptykiem.

jak jakas teoria mi nie odpowiada to potrafie ja tak zmienic zeby byla dla mie sensowna.

Reinkarnacja - maloprawdopodobne, liczba zywych istot ciagle by musiala byc taka sama,

a jezeli duchy sa na naszym swiecie to by bylo im za ciasno, a wiec mozliwe ze jest jakis inny swiat ktory nie ma granic i tam przebywaja duchy, a tutaj sa tylko dopoki ktos w nie wierzy, trzyma ich myslac o nich itp.

jeszcze rownei mozliwe jest to ze jakies widmo czasteczek, albo niezbadana forma energii w kazdym razie mam na mysli jakis slad, ktory ogladajac widzimy jak to wygladalo w danym miejscu x czasu temy, a wiec za pomoca tego mozna by zrobic kamere, ktora pokazuje jak to wygladalo 10, 20 lat temu??

istnieja niezbadane formy energii, do ktorych badania ludzie nawet zabrac sie nie umieja. Wszechswiat sie rozszeza, tak? niby ma ped nadany mu od wielkiego wybuchu, ale wtedy by wszechswiat spowalnial albo rozszezal sie ze stala szybkoscia, a rozszerza sie coraz szybciej, a wiec cos jest nie tak, tam jest jakas energia w przestrzeni ;]                   

Thumbs up Thumbs down

36

anonim_no,Sep 11 2005, 08:27 PM napisał/a:

Reinkarnacja - maloprawdopodobne, liczba zywych istot ciagle by musiala byc taka sama,

To jest akademickie gadanie...

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

37

Ludzki mózg jest kwantowym odbiornikiem duchowej świadomości.

EVP działa na tej samej zasadzie co mózg.

Duchowa świadomość wpływa na będące w superpozycji stany kwantowe elektronów w urządzeniu, w ten sposób tworząc głos.

Kwantowa teoria świadomości Orch-OR Rogera Penrose i Stuarta Hameroffa, oraz teoria dualizmu interakcyjnego John Carew Eccles'a - są prawdziwe.

Zainteresowanym wyjaśnieniem zasady działania mózgu i połączeniem ze świadomością, umysłem - polecam przeczytanie tego arykułu:

http://radioamator.elektroda.eu/swiadomosc.html

lub wpiszcie w wyszukiwarkę: świadomość to nie mózg

Thumbs up Thumbs down

38

Ludzki mózg jest kwantowym odbiornikiem duchowej świadomości.

EVP działa na tej samej zasadzie co mózg.

Duchowa świadomość wpływa na będące w superpozycji stany kwantowe elektronów w urządzeniu, w ten sposób tworząc głos.

Kwantowa teoria świadomości Orch-OR Rogera Penrose i Stuarta Hameroffa, oraz teoria dualizmu interakcyjnego John Carew Eccles'a - są prawdziwe.

Zainteresowanym wyjaśnieniem zasady działania mózgu i połączeniem ze świadomością, umysłem - polecam przeczytanie tego arykułu:

http://radioamator.elektroda.eu/swiadomosc.html

lub wpiszcie w wyszukiwarkę: świadomość to nie mózg

Thumbs up Thumbs down

39

A można w ogóle rozmawiać ze zmarłymi? Szczerze w to wątpię.

Thumbs up Thumbs down