1

Temat: PSP

Mam w rękach nowiutkiego PSP, obok leży pudło pełne gierek. Na razie oglądam to dziwo, wydaje się kruche. Jezuuuu, dyski wkłada się do środka z oprawkami! Włączyłem Formułę I, grafa i aniimacja zabijają.

Neko, zazdrość mi lol                   

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: PSP

FideL napisał/a:

Neko, zazdrość mi lol

smile

Dasz pomacac? wink

Na stale dostales? Szczerze zazdroszcze Ci. Mi jeszcze pozostalo do zebrania 568 butelek. wink                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

3

Nie, wypożyczyłem na kwit. Ale bez określenia czasowego. Jak powiedział boss: "możesz używać, grać i opisywać gierki do czasu, aż ci się znudzi. Wtedy dasz komu innemu".

Znudzi mi się? Buahahahahahhahaa!  :mrgreen:

[size=16][ Dodano: 2005-09-07, 20:11 ][/size]
Mam 9 gierek, 1 koncert i 1 film (ma polskie napisy!). Wrazenia z posiadania konsolki juz w weekend na GOLach  :idea:                   

Thumbs up Thumbs down

4

FideL napisał/a:

Mam 9 gierek, 1 koncert i 1 film (ma polskie napisy!). Wrazenia z posiadania konsolki juz w weekend na GOLach  :idea:

Jak prezentuje sie ekran? Wszystko jest wyrazne? Fimy fajnie sie oglada?                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

5

Ekran żyleta, można regulować jego jaskrawość. Gry różne, najlepsze (Wipeout) na poziomie PS2, najgorsze w stylu niezłego PSX-a. Animacja płynna jak diabli. Filmy są super jakości (jak z DVD), nie widać żadnych kwadratów po kompresji, tak jak to jest częste w div-x'ach. Napisy polskie trochę maławe, ale można się przyzwyczaić, jak się ma takie okulary, jak twoje smile                   

Thumbs up Thumbs down

6

FideL napisał/a:

Ekran żyleta, można regulować jego jaskrawość. Gry różne, najlepsze (Wipeout) na poziomie PS2, najgorsze w stylu niezłego PSX-a. Animacja płynna jak diabli. Filmy są super jakości (jak z DVD), nie widać żadnych kwadratów po kompresji, tak jak to jest częste w div-x'ach. Napisy polskie trochę maławe, ale można się przyzwyczaić, jak się ma takie okulary, jak twoje smile

Robisz mi smaka na PSP jak diabli smile                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

7

Ostudzę twoje zapały - za to, co mam w domu, trza dac 2000 PLN                   

Thumbs up Thumbs down

8

FideL napisał/a:

Ostudzę twoje zapały - za to, co mam w domu, trza dac 2000 PLN

Eee tam, mi wystarczy wersja za tysiaka. Do Swiat powinna spasc cena do 700 zeta i wtedy Neko kupi. smile
Teraz ma inne wydatki, m.in. samochod. smile                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

9

Za tysiaka to kupisz samą konsolę. A gry? Jedna kosztuje 199 PLN

Samochód też chcesz kupić za tysiaka? wink                   

Thumbs up Thumbs down

10

Podsumowując moją dwutygodniową sesję z PlayStation Portable muszę z przykrością stwierdzić, że Dual Screen technicznie do PSP się nie umywa. Może podwójny ekran i rysik to interesujące novum, ale patrząc po tytułach, konsola Nintendo jest urządzeniem raczej dla dzieci. Nowa zabawka Sony natomiast to multimedialne urządzenie, mające w sobie kino domowe, przeglądarkę sieciową, album grafik, walkmana i doskonałą konsolę do gier. Wprawdzie nie wszystkie gry wykorzystują olbrzymie możliwości sprzętu, ale nie zapominajmy, że to dopiero pierwsza generacja oprogramowania na PlayStation Portable. Przepowiadam sukces japońskiemu gigantowi pod warunkiem, że jak najszybciej sprowadzi cenę swojego handhelda z gwiazd na ziemię. Wyłożenie 1099 złotych (choć w jednym z hipermarketów zauważyłem PSP po 999 zł) na kieszonkową konsolę to luksus, na który dziś stać tylko nielicznych. Nie zapominajmy, że DS kosztuje trzykrotnie mniej! Ja jednak wierzę w potęgę PlayStation Portable i jestem pewien, że już wkrótce będzie numerem jeden tak w Polsce, jak i na świecie. A wtedy Shigeru Myamoto zmieni barwy klubowe i wyda genialną Zeldę w wersji PSP. Pomarz, Fulko, pomarz...

---

Czyzby zmiana fronu? smile Odwolujest to wszystko, co kiedys pisales o PSP? smile                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

11

Oczywiście! Jakbyś dostał sprzęcicho za 20 baniek, zaparłbyś się wszystkiego.  8)                   

Thumbs up Thumbs down

12

FideL napisał/a:

Oczywiście! Jakbyś dostał sprzęcicho za 20 baniek, zaparłbyś się wszystkiego.  8)

Poprawka. Sprzecicho jest za 10 baniek. Reszte banki to gry. No nic, trza isc do sklepu i sobie kupic. smile                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

13

Ogladnalem wczoraj juz na spokojnie "Spider-Mana 2" na PSP. Film jest przesycony efektami specjalnymi i najlepiej ogladac z sluchawkami na uszach (na max. podgloszeniu, bo inaczej nic nie slychac). Jesli chodzi o podjaranie jednego z moich kumplem perspektywa ogladniecia Star Wars na malym ekranie, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony to cos niesamowitego: leze sobie w lozku przy zgaszonym swietle, przed soba mam obraz zyletke (zero smug, chociaz to LCD) i dzwiek stereo w uszach, jednoczesnie... male to jakies. Na filmy z niesamowitymi efektami niezbyt sie nadaje. Hity kinowe mozna ogladac tylko w kinie albo na duzym tv w domu, na PSP zbyt wiele sie traci. Ale takie Quo Vadis mozna ogladnac wink

Thumbs up Thumbs down