26

Odp: Refleksyjny Zlot w Krakowie

tylko niezbyt uważnie, niektórzy czasami pisali tu różne głupoty

ja jużnawet nadrobiłem zaległości i powiem Wam że spotkanie nas Wszystkich w jednym miejscu tylu osobistości i tylez charakterów bedzie nie tylko ciekawe... :mrgreen:                   

[color=green][b]Dzie

27

tsira napisał/a:

ja jużnawet nadrobiłem zaległości

już to widzę, pewnie w dziale Muzyka smile

tsira napisał/a:

tylu osobistości i tylez charakterów bedzie nie tylko ciekawe

sprawdź tylko najperw kto będzie, żebyś nie musiał sie rozczarować tongue

no włąsnie, a jakieś propozycje miałeś podobno co do zlotu smile                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

28

Ale napiszcie potem o tym zlocie, ja napewno nie przyjade a bardzo bym chciala was poznac ,
zycze wam udanych i milych chwil :wink:                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

29

zlot reflsyjny ma sie odbyc OSMEGO PAZDZIERNIKA  ANNO DOMINI 2005

ja na razie Braszka widzi chetne nastepujace osoby

Arkona Polelumem Zwana wink
Ana ?
tsira  - dlaczegoz na Boga Ojca Braszka mysli ze tsira jest kobieta?

kto jeszcze??????

jesli bedzie nas wiecej trza by zorganizowac knajpe

zaden problem smile w grodzie Kraka

Braszka                   

30

Braszka napisał/a:

tsira - dlaczegoz na Boga Ojca Braszka mysli ze tsira jest kobieta

hmm ja tez nie wiem cos mi sie wydaje jednak że raczej należę do tej piekniejszej płci czyli mężczyzn  :mrgreen:                   

[color=green][b]Dzie

31

Moze w przyszlym roku i taki zlot zorganizujecie i bede miala wprawe w jezdzeniu to tam zajade ( jak zdam ) i Cole zabiore ze soba
jeszcze raz bawcie sie dobrze zrobcie zdiecia to moze je pokazecie nam....
pozdrawiam

Fidel a dlaczego nie chcesz sie z nimi spotkac????                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

32

zuzanna napisał/a:

Fidel ma dlugi nos i spiczaste uszy. Gdybym ja tak wygladal jak Fidel, tez unikalbym spotkan. wink                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

33

zuzanna napisał/a:

Wystarczy, ze daja mi w kosc na forum. W realu - nie pasowal bym do towarzycha. Ja - rycerz z Lotaryngii, wesoly, dowcipny, z niesamowitym poczuciem humoru i Oni - posepni, smutni, cytujacy wiersze o samobojcach i zastanawiajacy sie, dlaczego nie ma piekla. smile

Zreszta Neko po poprzednim spotkaniu ze mna zmienil sie na lepsze. Teraz nie wiem, co by sie stalo po powtornym zejsciu - moze porzucilby Braszke i zostal ksiedzem? Tego bym sobie nie darowal wink

A tak w ogole jak Ty nie jedziesz to i ja nie jade!  lol                   

Thumbs up Thumbs down

34

Neko napisał/a:

Fidel ma dlugi nos i spiczaste uszy. Gdybym ja tak wygladal jak Fidel, tez unikalbym spotkan.

hehehehehe :mrgreen:
:mrgreen:  :mrgreen:    znacie sie???  :mrgreen:

FideL napisał/a:

A tak w ogole jak Ty nie jedziesz to i ja nie jade

i znowu mnie zaskoczyles Fidel,,,,,, naprawde   :wink:

FideL napisał/a:

Wystarczy, ze daja mi w kosc na forum. W realu - nie pasowal bym do towarzycha.

wiesz, pozory czesto myla , mnie przewaznie oceniaja zle a potem uwazaja za wspaniala osobe   i tak cale zycie , cos w tym jest, za rok postaram sie spotkac z wami :wink:   :wink:                   

35

Zuza, szkoda, że nie bedziesz. Ale w sumie daleko to Ty masz. Pewnie następnym razem trezba nad morzezm cos zorganizować big_smile

Ja - rycerz z Lotaryngii, wesoly, dowcipny, z niesamowitym poczuciem humoru i Oni - posepni, smutni, cytujacy wiersze o samobojcach i zastanawiajacy sie, dlaczego nie ma piekla.

Panie Wesoły, kto tu jest smutny i posępny big_smile  big_smile  :wink:
Nawet nie wiesz, ile w nas wszystkich, razem wzietych i osobno nawet tez, radości zycia i pozytywnych wibracji, no, po prostu grzechem byłoby i straszną rzeczą się z nami nie spotkać big_smile Załowałbyś do końca życia lub dłużej big_smile

Ja juz nie moge się doczekac spotkania, poznam Braszkę i Neko, i Fidela, i żonę Fidela, prawda? O, i omal nie zapomnialabym, poznam Mariusza w koncu, on przeciez tez z Krakowa, prawda? :wink:
I kogo jeszcze poznamy? Piszcie, kto bedzie, bo trezba te miejsca zaklepaqc do snu, i w ogóle, przyjeżdżajcie do Krakowa i już big_smile                   

Thumbs up Thumbs down

36

Monika napisał/a:

a juz nie moge się doczekac spotkania, poznam Braszkę i Neko, i Fidela, i żonę Fidela, prawda? O, i omal nie zapomnialabym, poznam Mariusza w koncu, on przeciez tez z Krakowa, prawda?

Hmmm Tsire poznasz.... Pisałem już że mnie tam nie zabraknie w końcu odemnie to rzut beretem i za nic nie ominę takiej imprezy lol                   

[color=green][b]Dzie

37

Bardzo, bardzo ale to bardzo dobrze, że bedziesz. A ja własnie czytałam Twój dział i pomyslaąłm o tym dokładnie: że Tarnów niedaleko a ja nie zapytalam, czy bedziesz. Pewnie nie doczytałam wszystkiego tylko koncówke i nie widziałam, że piszesz o tym, ze Cię poznamy. I Ty nas poznasz. big_smile
Bardzo się cieszę big_smile  big_smile  big_smile                   

Thumbs up Thumbs down

38

Monika napisał/a:

że piszesz o tym, ze Cię poznamy. I Ty nas poznasz.
Bardzo się cieszę

ja równiez się cieszę i juz czuje w kościach że bedzie sympatycznie  lol
A to że niedaleko to zupełnie fakt jakieś 80 kilometrów, pozatym studiuje w Krakowie. Zaocznie bo zaocznie ale zawsze  lol                   

[color=green][b]Dzie

39

Arkona napisał/a:

oj rycerzu, nieladnie, oj rycerzy - brzydko ....

Arkona zapomniaala o dalszej czesci tej piosenki celowo? smile

Zuzanno,  jak byscie  tak pojechala z Gdanska do krakowa nocna kuszetka to w schronisku moglabys byc do niedzieli i w niedziele wracac  - moze sie jeszcze zastanowisz?
wink

Cola?
Fidel nie gadaj glupot ze Cie nie bedzie musi Braszka poznac kontrowersyjnego  kolege Meza smile

co z reszta?

jesli bedzie nas wiecej mozemy sie zastanowic nad zabukowaniem knajpy na kazimierzu rzecz polega tylko na zarezerowaniu stoliczkow smile                   

40

Poleluma nie zapomniala o dalszej czesci piosenki ... Poleluma mysli, ze nie pasuje wink

FideL, a moze jednak bedziesz?
chetnie spotkam Rycerza z L.

a Monika sie nie cieszy ze spotkania ze mna? wink albo mnie w owym gronie nie wypatrzyla ..... bo ja taka mala, cicha, niepozorna Leluma jestem lol ...                   

Veni...! Vidi...! Winniczek...!
big_smile

Thumbs up Thumbs down

41

No to dobrze, ze o tym piszesz. Jeżeli pominęłam kogoś, to niechcący Ciesze się, że będziecie.
No to mamy juz:
Braszka
Neko
Tsira
Fidel
Żona Fidela - powinniście być razem smile
Arkona
Mariusz i ja

i kto jeszcze, mówcie, piszcie, będzie fajnie big_smile                   

Thumbs up Thumbs down

42

Arkona napisał/a:

Poleluma mysli, ze nie pasuje

smile nie pasuje wink

Monika napisał/a:

i kto jeszcze, mówcie, piszcie, będzie fajnie

nio wlasnie, posluchac Admiralicji i sie decydowac Ktosie Forumowe smile

Braszka                   

43

Mnie nie bedzie. Mam tydzien wczesniej zlot z innego serwisu, a tydzien pozniej rocznice slubu (tez na miescie). Chcialbym troche pomieszkac z dzieciakami, tym bardziej ze teraz jedno jest w szpitalu. Przykro mi.

Moze nastepnym razem. Choc nie wiem, czy zwyklych userow tez zapraszacie, a ja takim od dzisiaj sie stalem                   

Thumbs up Thumbs down

44

Okropni jesteście  :wink:
Taką imprezkę szykujecie, a mnie tam nie będzie  :cry:                   

Thumbs up Thumbs down

45

Oj Fidel nie uzalaj sie , nie powinienes rezygnowac , ja bym tam poszla jak bym z Krakowa byla nie badz taki tylko wal smialo a potem mi opowiecie wszystko, ja tam bym chciala cie poznac Fidel i mam nadzieje ze kiedys tak bedzie korzystaj z okazji  :mrgreen:

a dla dzieciaka duuuzooo zdrowia zycze i usmiechu na twzrzy z pozdrowieniami i szybkim powrotem do zdrowia od zuzanny   :wink:  prosze cie o przekazanie Fidel ok?                   

46

zuzanna napisał/a:

Oj Fidel nie uzalaj sie , nie powinienes rezygnowac , ja bym tam poszla jak bym z Krakowa byla nie badz taki tylko wal smialo a potem mi opowiecie wszystko, ja tam bym chciala cie poznac Fidel i mam nadzieje ze kiedys tak bedzie korzystaj z okazji

Zobacze jeszcze, ale nie obiecuje. Jak chcesz mnie poznac to moge ci wyslac moje zdjecie... w wannie  lol

a dla dzieciaka duuuzooo zdrowia zycze i usmiechu na twzrzy z pozdrowieniami i szybkim powrotem do zdrowia od zuzanny  prosze cie o przekazanie Fidel ok?

Dzieki wielkie Zuza, przekaze na pewno. Nie wiem wprawdzie czy bedzie wiedzial, kto to jest ciocia Zuzia, ale na pewno nie spyta. Nie umie jeszcze mowic! wink                   

Thumbs up Thumbs down

47

FideL napisał/a:

moje zdjecie... w wannie Laughing

eee poczekam lepiej na zlot kolejny ok  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

FideL napisał/a:

Dzieki wielkie Zuza, przekaze na pewno. Nie wiem wprawdzie czy bedzie wiedzial, kto to jest ciocia Zuzia, ale na pewno nie spyta. Nie umie jeszcze mowic!

ok ale kiedys powiesz o tej cioci piekna bajke   :mrgreen:  ale obiecaj ze piekna !
w takim razie ucaluj od zuzki te dzieciatko i szepnij do uszka zdrowiej zdrowiej i ukladaj te bajke bo za nim sie obejzysz to juz dzieciak ci podrosnie zagada napyskuje hehehehehe  :mrgreen:                   

48

Rumianko .....

ja na ciebie czekam  :mrgreen: a jesli potrzebujesz zaproszenia - przesle golebiem wink ....

a serio - kto wie, moze bedziesz mogla byc na  nastepnym? :*

Zuza a ty sie pakuj wink .....

Fidel - nie masz sie nad czym zastanawiac - masz byc - nie po to Poleluma sie z Pagorkolandii ruszy, by Rycerstwa z L po katach potem szukac....... masz byc albo sprobuje na ciebie sily Braszko-Nekowe napuscic wink ....

a serio - naturalnie, jesli uda ci sie wykroic dla nas godzinke, lub poltora ... bedzie milo big_smile ....                   

Veni...! Vidi...! Winniczek...!
big_smile

Thumbs up Thumbs down

49

A właśnie sobie przypomniałem  :mrgreen:
Arkona,
Ty pamietasz?? Żywca mi wisisz :mrgreen:
To ja już napewno bede  :mrgreen:
Tylko mi sie tutaj teraz nie wykręcaj że niby nic takiego nie było bo ja to mam tu wszytsko w moim zeszycie od Żywca zanotowane :mrgreen:                   

[color=green][b]Dzie

50

tsira napisał/a:

Ty pamietasz?? Żywca mi wisisz

jest ktoś kto Ci go jeszcze nie wisi?

chociaż ja po dzisiejszych podgrzewanych sedesach to conajmniej czteropak jestem Ci winna lol                   

Ka

Thumbs up Thumbs down