1

Temat: GAMESWEEK.PL padl?

Od kilku dni nie mozna sie tam zalogowac. Pustka. Czyzby "niewiarygodny programista GW, pan Mayer." (khu, hku...) dopelnil dziela zniszczenia ? big_smile

Szkoda, 3 lata temu mial potencjal. Ale zostal zaprzepaszczony przez dwoch jakze "zdolnych" programistow. Szkoda, wielka szkoda...                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: GAMESWEEK.PL padl?

Od piątku nie działa, wcześniej na ich forum redaktorzy sami przyznali, że to koniec                   

Thumbs up Thumbs down

3

FideL napisał/a:

Od piątku nie działa, wcześniej na ich forum redaktorzy sami przyznali, że to koniec

Nie widzialem zadnego oficjalnego komunikatu. Myslalem, ze to zarzad powinien wydawac oswiadczenia.                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

4

Bo oficjalnego komunikatu nie było i jak znam "zarząd", to nie będzie. Po prostu za pół roku GW odrodziny się z nowym składem redakcyjnym, w nowej szacie, ze starym zarządem wink                   

Thumbs up Thumbs down

5

FideL napisał/a:

Bo oficjalnego komunikatu nie było i jak znam "zarząd", to nie będzie. Po prostu za pół roku GW odrodziny się z nowym składem redakcyjnym, w nowej szacie, ze starym zarządem wink

I Micio wroci. smile                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

6

Skąd masz newsa o przenosinach?                   

Thumbs up Thumbs down

7

FideL napisał/a:

Skąd masz newsa o przenosinach?

Od redaktora GW.                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

8

Neko, nie wciskaj kitu, bo sam nie wiesz co się tam dzieje, od dawna nie jesteś w redakcji. Nie ma żadnych przenosin, nowego laya - jak dla mnie to koniec. Według naczelnego niedługo wszystko jakoś się ułoży ^^ gdy tylko nastąpi przypływ kasy. Ale znając go, mam podstawy, aby przypuszczac, że nic takiego nie nastąpi. Szkoda mi GW sad

9

Neko napisał/a:

Od redaktora GW.

Yyyy, jasne wink nie wiem tylko od jakiego skoro wszyscy od GW się odcieli. No chyba, że od Antarusa. Co do upadku, to chyba już jasne. Szkoda trochę...

10

Gość napisał/a:

ma żadnych przenosin, nowego laya - jak dla mnie to koniec.

No jakze to, przeciez od tego roku mieliscie nowego laya, po co wam kolejny, jeszcze nowszy? Poza tym, bodaj jeszcze w sierpniu niejaki redaktor GW o nicku Koles dawal na forum Gamerankingu swoje slowo honoru, ze GW lada dzien zatryb, zazgrzytai i wystartuje z nowa sila wodospadu. No i?                   

Thumbs up Thumbs down

11

Koleś - GamesWeek.pl napisał/a:

Neko, nie wciskaj kitu, bo sam nie wiesz co się tam dzieje, od dawna nie jesteś w redakcji. Nie ma żadnych przenosin, nowego laya - jak dla mnie to koniec. Według naczelnego niedługo wszystko jakoś się ułoży ^^ gdy tylko nastąpi przypływ kasy. Ale znając go, mam podstawy, aby przypuszczac, że nic takiego nie nastąpi. Szkoda mi GW sad

Posluchaj Koles. Napisalem, ze otrzymalem te info od redaktora GW, ktory jeszcze dwa tygodnie temu widnial w stopce redakcyjnym. I taka jest prawda. Inna sprawa, ze byc moze zostalem umyslnie wprowadzony w blad, albo redaktor ten nie wie co pisal. (w sumie napisal  mi, ze "chyba GW zostanie przeniesiony" - cos w tym stylu. Nie powiem kto to byl, bo to byloby nie fair w stosunku do niego - tak mysle). Jak bedzie chcial, to sam sie tutaj odezwie.

Mi tez szkoda GW, ale tego GW ktory klrarowal sie 3 lata temu. Nie zal mi GW Miciowego (koncowej fazy)  i - pozal sie Boze - Mayerowego. To juz byly popluczyny. Szkoda tez ze umarl smiercia bardzo zenujaca...

Ale najbardziej zal mi tej ekipy sprzed 3 lat. TO BYLA NIESAMOWITA EKIPA PROFESJONALISTOW, ZAPALENCOW I FANTASTYCZNYCH LUDZI. (szczegolne slowa uznania kieruje do: Wizarda, Lizarda, Klechy,
Greatone, Fulko, LiiSa, Antarusa (szkoda, ze pojawil sie Micio), Gracza, Naila, Kalibra - prosze o wybaczenie, jesli pominalem innych zasluzonych. To byla ekipa...

[size=16][ Dodano: 2005-09-24, 09:12 ][/size]

FideL napisał/a:
Gość napisał/a:

ma żadnych przenosin, nowego laya - jak dla mnie to koniec.

No jakze to, przeciez od tego roku mieliscie nowego laya, po co wam kolejny, jeszcze nowszy? Poza tym, bodaj jeszcze w sierpniu niejaki redaktor GW o nicku Koles dawal na forum Gamerankingu swoje slowo honoru, ze GW lada dzien zatryb, zazgrzytai i wystartuje z nowa sila wodospadu. No i?

No i jak zwykle to byly tylko slowa, slowa, slowa.
Pamietam ta dyskusje zazartą na forum Gamerankingu. Wszyscy lacznie z Mayerem dyskutowali o wspanialosci GW, o tym, ze juz za chwile pokaze pazur, ze to bedzie wejscie smoka i tym podobny stek bzdur.                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

12

hehe, watpie zeby upadek GW byl moją "zasługą". nie miałem możliwości zrobić dobrego oprogramowania i tyle. ktoś kto zna się na rzeczy na pewno wie, jak to jest, kiedy jeden fragment kodu jest modyfikowany generalnie 10 razy na miesiac - nie mówiąc o zależnościach.

GW padło bo było ŹLE ZARZĄDZANE i to jest główny (podkreślam główny, nie jedyny) powód.

Neko troche racji masz: słowa słowa słowa to była największa siła GW. A potencjał był ogromny, tyle że nie wykorzystany.

peace

13

Bylo, minelo. Gdybym mial troche wiecej czasu to zaproponowalbym Antarusowi odkupienie Gamesweeka. Troche by zajelo odbudowanie prestizu serwisu (ktory niestety nigdy nie byl zbyt wysoki), ale z tak duza baza bylyby jakies szanse. Na rynku wciaz jest miejsce dla kilku mocnych gierkowych serwisow, ale byc moze juz niedlugo. Na razie nie wypalil IDG-owski serwis o grach, ale  wkrotce wystartuje Gram.pl, zobaczymy co zwojuje.

Obiektywnie i bezstronnie rzecz ujmujac - GOL-om i tak moga skoczyc !  :twisted:                   

Thumbs up Thumbs down

14

bylo minelo - jasne. ale jednak neko rozgrzebal brudy wiec chcialem tylko sprostowac. a co do mojej roli w upadku gw.pl to tylko pozornie wydaje sie duzy. Wy nawet nie wiecie co tam sie dzialo w srodku. redakcja tak naprawde byla odseparowana od tworzenia serwisu, ich udzial byl pozorny. Wszystkim rządziły 1-2 osoby i wpieprzały się w kompetencje innych. Zgodnie z powiedzeniem "jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego" serwis nigdy nie byl postrzegany wysoko. Generalnie rzecz biorac podobny system powstal pod znakiem młota i sierpa i wiadomo kto najlepiej na tym wychodzil.

było mineło.

15

Bylo minelo... Ale szkoda, ze siermiezne zarzadzanie i idiotyczna polityka rozwalila tak dobrze zapowiadajacy sie serwis. Pewnych grzechow sie nie wybacza...

Do Fulka -> Gole golami, ale nie sa to bogowie na panteonie. Kazdego mozna obalic. Mnie - tak jak Ci kiedys mowilem - GOLe nie przekonuja, bo nie potrafie zaakceptowac desingu, po prostu sposobu komunikacji w tym serwisie. Dla mnie idealem byl gry.hoga.pl --> prostota i funkcjonalnosc. Tego GOLom brak IMHO. BTW: nikt nie pozostaje krolem wiecznie - warto o tym pamietac, a i dobra konkurencja w koncu by sie przydala.

16

Jest przeciez WIG - glowny rywal. Sa tez IMRO i O2, niedaleko z tylu. Jakas tam konkurencja jest. Co to designu GOL i innych aspektow - moze juz wkrotce sie przekonasz, szykuja sie zmiany, ze ho ho... Kto sie nie rozwija, ten stoi w miejscu, madre przyslowie prawi 8)                   

Thumbs up Thumbs down

17

FideL napisał/a:

Jest przeciez WIG - glowny rywal.

Juz to tysiac razy przerabialismy. WIG nie jest rywalem. Byl dwa, trzy lata temu. Teraz to tylko wspomnienie swietnosci serwisu. Nawet nie wiem czy jeszcze zyja, bo nie chce mi sie sprawdzac. smile
To juz przeszlosc i wszyscy o tym wiedza. (oprocz Fidela wink

IMRO i O2, niedaleko z tylu. Jakas tam konkurencja jest. Co to designu GOL i innych aspektow - moze juz wkrotce sie przekonasz, szykuja sie zmiany, ze ho ho... Kto sie nie rozwija, ten stoi w miejscu, madre przyslowie prawi 8)

Niech sie rozwija. Ja nikomu tego nie bronie. Tylo, ze od 2 lat nie potrafie sie przekonac do tego serwisu. Po prostu mi nie przypasowal. Ja potrzebuja prostoty, a nie udziwnien i kombinacji. Prostota cieszyl sie gry.hoga.pl, gamesweek.pl i tego mi brak. sad                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

18

Co oznacza sformulowanie: prostota? Przeciez bogactwo w postaci roznych dzialow, zakladek, multimediow nie jest chyba wada. Popatrz na IGN czy Gamespot. GW byl  prosty w czytaniu, bo w najlepszym okresie mial po 5 newsow dziennie i 2 recenzje tygodniowo. Latwo to bylo ogarnac. dy sie przegryziesz przez menu GOLi, przekonasz sie ze kazda informacje mozesz wydobyc z bazy danych blyskawicznie!                   

Thumbs up Thumbs down

19

FideL napisał/a:

Latwo to bylo ogarnac. dy sie przegryziesz przez menu GOLi, przekonasz sie ze kazda informacje mozesz wydobyc z bazy danych blyskawicznie!

Od dwoch lat probuje sie przegryzc... :twisted:                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

20

Niestety, inteligencji nie można się nauczyć. Zwiększyć liczbę neuronów w mózgu także  :mrgreen:                   

Thumbs up Thumbs down

21

Gamesweek wrócil do gry, znowu jest w sieci

Thumbs up Thumbs down

22

FideL,Oct 26 2005, 06:48 PM napisał/a:

Gamesweek wrócil do gry, znowu jest w sieci
[right][snapback]23484[/snapback][/right]

No, niemozliwe...

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

23

No i co z tego ze wrocil, skoro tam sie nic nie zmienilo?!
Nawet glupiej sondy, ktora jest od poczatku, nikt nie potrafi zmienic. No coz, agonia trwa nadal...

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

24

Z ciekawosci wszedlem tam dzisiaj i cos sie jednak zmienilo - GW nie ma juz redaktorow  big_smile

Koncz wasc - wstydu oszczeć!

25

Marlon,Nov 4 2005, 03:38 PM napisał/a:

Z ciekawosci wszedlem tam dzisiaj i cos sie jednak zmienilo - GW nie ma juz redaktorow  big_smile

Koncz wasc - wstydu oszczeć!
[right][snapback]23757[/snapback][/right]

Od dwoch miesiecy zadnych nowych informacji.

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down