1

Temat: horror thiler

okey wiec moze niech kazdy pisze jakie horory lub thilery sa najlepsze....ja uwielbiam takie filmy i chetnie ogladne cos czego jeszcze nie widziała a co moze mi polecicie??:lol:                   

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: horror thiler

Thilerów, philerów ani hitlerów żadnych nie znam  tongue  , natomiast z thrillerów mogę z czystym sumieniem polecić "Przepowiednię" z R.Gere. Narobiłem w majty oglądając to coś w nocy  :wink:                   

Thumbs up Thumbs down

3

FideL napisał/a:

Thilerów, philerów ani hitlerów żadnych nie znam  :P  , natomiast z thrillerów mogę z czystym sumieniem polecić "Przepowiednię" z R.Gere. Narobiłem w majty oglądając to coś w nocy  :wink:

Mam to na DVD. Calkiem, calkiem... I oparte na faktach. smile

Z innych filmow polecam: Adwokat Diabla (numer: 1) oraz Hanibala (nie doogladalem do konca, bo nie wytrzymalem. smile

A wczoraj ogladalem Tytusa Andronikusa. NIEWIARYGODNE DZIELO! Ale musialem przerwac, bo o 1 w nocy ogladac obciete rece i jezyk to jest masochizm najwiekszych lotow. Dzisiaj dokoncze, i polecam kazdemu, nie tylko milosnikowi Szekspira (mozna to jeszcze kupic w "Gali").                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

4

no nie widziałm tego....
ostatnio ogladałam sporo filmow tego typu...zwłaszcza jak mam wolne to siedze nad filmami....no i jeden z lepszych...był"PIŁA"polecam, jesli ktos lubi takie filmy to warto go obejrzec!!!:wink:                   

Thumbs up Thumbs down

5

No, nie przepuszczę tego tematu, zważywszy, że dyskusja obejmuje mój ulubiony gatunek filmowy smile
I ziajek ma rację, "Piła" wymiata, do tej pory, nie widziałam niczego lepszego. W podobnym stylu jest również film "Łowcy Umysłów". "Blair Witch Project" też jest całkiem spoko, specyficzny, intrygujący wręcz wink
A widzieliście "Cube", pierwszą część? Heh, powiem tyle, ogladając go, nie miałam czasu nawet mrugnąć big_smile

En el fondo del alma, desseperacion total.

6

Wszyscy zapomnięli o "Siedem", już dzisiaj klasyku dreszczowców. Choć film jest przesadzony i niesmaczny, ratuje go scena finałowa. Generalnie niezły, ale na czczo wink

Thumbs up Thumbs down

7

Fidel, co jak co ale masz rację, Siedem jest specyficzny.

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif

8

FideL,Sep 29 2005, 11:56 AM napisał/a:

Wszyscy zapomnięli o "Siedem", już dzisiaj klasyku dreszczowców. Choć film jest przesadzony i niesmaczny, ratuje go scena finałowa. Generalnie niezły, ale na czczo wink
[right][snapback]21601[/snapback][/right]

Fakt. Mocny, dobry film. Szególnie, że gra w nim mój ulubieniec Morgan F. wink
Oglądaliście może "Człowiek Pies"? Jestem zauroczona tym filmem smile Może nie jest to zbyt mocny thriller, ale łączy w sobie wiele gatunków filmowych. Z czystym sumieniem polecam smile

En el fondo del alma, desseperacion total.

9

Oglądałem wczoraj wieczorem Ring (japoński). Łosz KURNA, czemu nikt mnie nie ostrzegł przed tym czymś?! Nie spałem do pierwszej w nocy, wszędzie widziałem ta panienkę z obgryzionymi paznokciami!

Thumbs up Thumbs down

10

big_smile
Ja po stygmatach wszędzie widziałam "nawiedzone panienki" Fidel. smile

11

W tym tygodniu ma być w tv Ring amerykański, ale same zapowiedzi telewizyjne mnie zniechęcają. Zrobili z tej długowłosej wiedźmy jakiegoś potwora, typowo amerykańskie podejście. Esencją wersji japońskiej jest to, że do końca nie wiemy, jak wygląda wiedźma i nie jest to potrzebne - jest przerażająca właśnie dlatego, że nie wiemy, jaką ma buzię. Ale film w tv pewnie i tak oglądne, choćby dla pełnego porównania

Thumbs up Thumbs down

12

obejrzyj, dużo mniej straszny.
Ukoisz nerwy nadszarpnięte po wersji japońskiej wink

Thumbs up Thumbs down

13

Tak "Blair With project", "Milczenie owiec", "Hanibal" czy "Czerwony smok" sa dobre. Ja jeszcze moge polecić:
-"Wrong turn"
-"Freddy v Jason"
-"13 duchów"
-"Idle hands"
a nawet teraz jest dobry w kinach film "Egzorcyzmy Emili Rose" ponoc rewelacja jeszcze nie widziałam, ale napewno to obejrze.

14

Meggi20,Nov 27 2005, 02:51 PM napisał/a:

big_smile
Ja po stygmatach wszędzie widziałam "nawiedzone panienki" Fidel. smile
[right][snapback]24288[/snapback][/right]

Ja po Hanibalu wszedzie widzialem mozgi smile

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

15

madzia82,Nov 28 2005, 10:03 AM napisał/a:

Tak "Blair With project", "Milczenie owiec", "Hanibal" czy "Czerwony smok" sa dobre. [right][snapback]24296[/snapback][/right]

Czerwony Smok byl tragiczny. Jakies pomyje z obiadu...

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

16

Ja jestem w trakcie (28 minuta) "Innych" z Nicole Kidman...
Jak to będzie szajs, to będę miała zepsutą całą noc, bo za godzinke idę oglądać dalej...

17

Guest,Dec 27 2005, 10:26 PM napisał/a:

Ja jestem w trakcie (28 minuta) "Innych" z Nicole Kidman...
Jak to będzie szajs, to będę miała zepsutą całą noc, bo za godzinke idę oglądać dalej...
[right][snapback]24788[/snapback][/right]

I co? Podobalo sie?

"Inni" sa fajne...

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

18

Fajne, fajne...

takie jakby zaskakujące wink

19

No nie wiem... taka sobie opowiasta, trochę jakby na inną epokę. Zakończenie pomysłowe, ale realizacja pomysłu trochę taka jakby się nie mogli zdecydować czy to ma być thriller czy obuczajówka wink Momentami nudno było smile

Za to Ring moim zdaniem jest świetny. Nie widziałam japońskiej wersji, ale z tego co mówicie, to dobrze. Ja nie lubię się bać. Wolę oryginalność, pomysł, zagadki...
A moja choroba to doszukiwanie się w filmach nielogiczności. Jeszcze nie obejrzałam takiego w którym nic bym nie znalazła wink

Thumbs up Thumbs down

20

Ring mnie zanudził... Był ciekawy nie przeczę, ale zanudził.

Rumianku proponuje Ci Stygmaty, wiem, że film został wycofany u nas z kin, bo Kościół sie oburzył tak jak  Ostatnie kuszenie Chrystusa. Ale jeżeli szukasz w filmach czegoś ciekawego to, jest to smile Film kontrowersyjny nawet dla mnie, a poglądy mamy podobne, ale jestem pod wrażeniem pomysłowości. Film daje do myślenia.

21

Meggi20,Dec 29 2005, 11:59 AM napisał/a:

Ring mnie zanudził... Był ciekawy nie przeczę, ale zanudził.
[right][snapback]24807[/snapback][/right]

Jeśli coś cię zanudziło, to nie mogło być jednocześnie ciekawe.
Słowa "ciekawy"  i "nudny" to antonimy, wzajemnie sie wykluczające.

To tak jakbym powiedział, że rozumiem twoją wypowiedź, choć jest dla mnie niezrozumiała. smile

Thumbs up Thumbs down

22

Fidellllll, ja Cię normalnie KOCHAM!! smile) Mam się poprawić?? Dobra- ciekawy pomysł na film. Jednak jego akcja mnie nudziła smile Lepiej? wink

23

Ja zrozumiałam Meggi smile
...A dobre towarzystwo przy filmie to połowa przyjemności wink

Co do Stygmatów, to kiedyś byłam bardziej zarozumiała i uważałam, że mam wiarę tak silnie ugruntowaną, że nic nie jest w stanie nią zachwiać. Teraz nabrałam trochę doświadczenia i dojrzałości i juz tak nie uważam. Są rzeczy, filmy, obrazy... które mogą być niebezpieczne dla duszy. Chyba każdej, nawet świętego. Dlatego wolę być ostrożna.

Thumbs up Thumbs down

24

FideL,Dec 29 2005, 02:13 PM napisał/a:

To tak jakbym powiedział, że rozumiem twoją wypowiedź, choć jest dla mnie niezrozumiała. smile
[right][snapback]24809[/snapback][/right]

To w sumie ja sie nieraz tak czuje, gdy czytam Twoje wypowiedzi. wink

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

25

Ivy,Dec 29 2005, 08:52 PM napisał/a:

Ciągle sobie przypominam: "Tylko nie mów do mnie 'siedem' przez telefon!!!"... ;]
[right][snapback]24813[/snapback][/right]

lol też oglądałam ze znajomymi...  mniej wiecej w połowie ffilmu koleżance zaczął dwonić telefon... obcy numer, w którym były trzy siódemki... bardzo sympatyczna niespodzianka wink

a dzisiaj jestem po "Sile strachu". I moge polecić z czystym sumieniem... może w rezultacie nie okazuje sie najstraszniejszy, ale ma w sobie to coś big_smile

Ka

Thumbs up Thumbs down