1

Temat: ma

"teraz jestem duży i wiem, że w życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto żyć"

Każdy ma jakieś drobne przyjemności.  Skladaja się na całe nasze życie, powodują że jest bardziej radosne, że nawet w te straszne zachmurzone dni sie potrafimy się na moment uśmiechnąć.

Te najmniejsze a jednocześnie czasami najważniejsze big_smile

Jakie są Twoje?

Ka

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: ma

Doprawdy, fantastyczny temat

Szczęśliwy ten , kto potrafi cieszyć się z małych rzeczy.

Moja mała przyjemność: bezchmurne niebo;  ciepłe łóżko w zimowy wieczór, widok kraterów na księżycu, sok marchewkowy...fortepian nocą...ach, jest tego mnustwo!

3

bałam się, że temat nadaje się już do śmieci hmm

Doprawdy, fantastyczny temat

ach, jest tego mnustwo!

dzięki Sereno. Też mi się zdawało, że wąłsnie tych małych radości potrafimy znaleźć w naszym życiu wiele smile

są nimi uśmiech bliskiego człowieka, zwykły mail, list czy kartka wysłana przez kogoś z wakacji albo nawet piosenka, która akurat leci w radiu i kojarzy się z czymś przyjemnym smile

Ka

Thumbs up Thumbs down

4

Ana,Oct 16 2005, 02:37 AM napisał/a:

bałam się, że temat nadaje się już do śmieci hmm
Też mi się zdawało, że wąłsnie tych małych radości potrafimy znaleźć w naszym życiu wiele smile

[right][snapback]22904[/snapback][/right]

Tobie, Ana niech się nie zdaje Dziecinko!!

Temat nie jest do śmieci!! smile
Zrozumiano?

Małe przyjemności, to ten ostatni spacer jesienny pośród spadających z drzew liści...

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif

5

Meggi20,Oct 16 2005, 11:42 AM napisał/a:

Małe przyjemności, to ten (...) spacer jesienny pośród spadających z drzew liści...
[right][snapback]22909[/snapback][/right]

I wiewiórka wchodząca na kolana by zabrać orzech.

wawa

Wawa pozdrawia
[url=http://www.wierszowisko.fora.pl/]M

6

wawa,Oct 16 2005, 12:16 PM napisał/a:

I wiewiórka wchodząca na kolana by zabrać orzech.

[right][snapback]22914[/snapback][/right]

Jesień, ciepła, pachnąca, co roku inna... piękna...

7

Małe przyjemności to uśmiech serdeczny na życzliwej twarzy smile

[url=http://saszka.no-ip.org/forum/]Knajpa pod chmurk

Thumbs up Thumbs down

8

Hestia,Oct 16 2005, 05:08 PM napisał/a:

Małe przyjemności to uśmiech serdeczny na życzliwej twarzy smile
[right][snapback]22927[/snapback][/right]

Zdecydowanie tak !

wawa

Wawa pozdrawia
[url=http://www.wierszowisko.fora.pl/]M

9

Drobne przyjemności ... ?

1. Kawa z rana, kiedy jeszcze śpię a wiem, że muszę się obudzić
2. Nocne spotkanie z przyjaciółkami przy dobrym winie i rozmowy aż do rana
3. Ten spacer, codzienny w zasadzie, po parku myśląc o pewnym chłopcu ...
4. Uśmiech na twarzach tych, na których mi zależy
5. Jedno, przelotne, niewinne spojrzenie na korytarzu posród dziesiątków innych ludzi w te jego niebieskie oczy...

Długo możnaby się wypowiadać, długoi opisywać te pozornie "drobne" choć tak naprawde ogromne przyjemności każdego dnia ...

... mam jazdy na styk z paranojami...

Thumbs up Thumbs down

10

I słowo "kocham" każdego ranka od moich mężczyzn, ciepła kawa w niedziele pita w łóżku, nowe ciepłe zimowe kapcie z misiami, o a dzisiaj dostałam od męża nowy skurzany kalendarz z notatnikiem na 2006rok jest piękny i bardzo mnie cieszy smile

[b]Ten kto przestaje by

11

U mnie w pracy takie kalendarze rozdaja za darmo pod koniec roku przedstawiciele handlowi z rożnych podlizujacych sie firm. Ja oczywiscie nie twierdze Colu, że twoj maż stamtad wytrzasnal kalendarz wink

Thumbs up Thumbs down

12

Dzięki Fidel ja wiem za dużo rzeczy sprawia mi przyjemność chciałeś mi jedną oszczędzić wink
Kalendarz jest kupiony oglądaliśmy go razem w księgarni dzisiaj tamtędy przechodził i poprostu mi go kupił!!!
I zrozum Fidelku, że mnie cieszy fakt że pamiętał a kalendarz poprostu mi sie podoba smile

[b]Ten kto przestaje by

13

Podoba mi się Twoja odpowiedź! Masz u mnie kalendarz... smile

Thumbs up Thumbs down

14

FideL,Oct 26 2005, 07:04 AM napisał/a:

Masz u mnie kalendarz... smile
[right][snapback]23455[/snapback][/right]

Ja tez chce! wink

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

15

Mała rzecz a tak cieszy -zgadzam się. Dostałam kiedyś zwykły listek -taki właśnie jesienny kolorowy i mam go do dzisiaj . Nie ważne jest co sie dostaje ważne żeby umieć cieszyć się z tego szczerze.
Małe przyjemności ...
Uśmiech na twarzy moich bliskich
Kawka zrobiona przez mężczyznę , którego Kocham
Liść jesnienny ... spacer w parku...

16

No dobra, teraz na poważnie. Dostałem od córki kilka miesięcy temu... szyszkę. Małą, niespecjalnie ładną - zajmuje honorowe miejsce na moim biurku w pracy i chyba bym zabił sprzątaczkę, gdyby mi ją wyrzuciła.

Mam też małego słonika od teściowej, podstawkę pod komórkę w kształcie łapki od szwagra i penisa - skarbonkę od żony. Gadżeciarz jestem smile

Thumbs up Thumbs down

17

żona kupiła ci penisa smile

a to ciekawe :]

Thumbs up Thumbs down

18

Wiedziałem joskai, że nie zainteresujesz się ani szyszką, ani podstawką na komórkę, ani nawet słonikiem, tylko pomyślisz od razu o penisie.

Ach kobiety, te tylko o jednym... tongue

Thumbs up Thumbs down

19

FideL,Oct 26 2005, 07:04 AM napisał/a:

Podoba mi się Twoja odpowiedź! Masz u mnie kalendarz... smile
[right][snapback]23455[/snapback][/right]

Podać Ci adres??? wink ja też lubie takie gadżety smile

[b]Ten kto przestaje by

20

Ciesza mnei zarówno wielkie rzeczy jak i małe drobne przyjamności. goraca czekolada pita podczas ogladania deszczu za oknem, dobra książka, kawa z mlekiem, dobre słowo,  drobne prezenty (jak chociażby ta Fidelowa szyszka. Ja dostałm od pewnej osoby zwykłego kasztana. takiego jak wszystkie inne kasztany. ale ten jest wyjatkowy smile ), cieszy mnie wlasciwie wszystko co podaruja mi inni tak od serca..
Ciesza mnie chwile z tymi których kocham, cieszy mnie deszcz, snieg, gwieździste niebo. Cieszy mnie pamieć innych (btw. urocza historia z kalendarzem, takie rzeczy sa bardzo przyjemne smile ), cieszą mnie uśmiechy, cieszy mnie gdy komuś pomogę.
Nie szukam radości i szcęscia nie wiadomo gdzie, staram sie cieszyc z tego co male, drobne, ale bardzo przyjemne.. zycie ejst jasniejsze, barzdiej kolorowe wtedy smile

[i]Mam usta pe

Thumbs up Thumbs down

21

kiedy jadę wieczorem tramwajem z walkmanem na uszach i w spokoju obserwuje warszawe...
poza tym papieros z kawa przy muzyce...

Thumbs up Thumbs down

22

Last emperor- po pierwsze - dobrze ze jesteś!
po drugie- Ty oglądasz warszawskie ulice, a ja lubie zaglądać ludziom do okien kiedy jest ciemno i są święta... kiedy widać choinki...

23

też się ciesze że znowu tu jestem...mi również sprawia radość oglądanie szczęścia innych

Thumbs up Thumbs down

24

co mnie cieszy..?słońce za oknem,tęcza po deszczu,ciepłe rękawiczki,kaptury z kożuszkiem,pocałunek ukochanego,lody na patyku i komplement po nieprzespanej nocy;)

25

uśmiech zupełnie nieznajomego człowieka na ulicy... jak radosne przeslanie, nie wiem kim jesteś,ale dobrze,że jesteś:)

Ka

Thumbs up Thumbs down