1

Temat: GTA znowu winne

Przeczytałem dzisiaj kolejnego newsa, oczerniającego gry komputerowe, a szczególnie serię GTA. W USA jakiś nastolatek zastrzelił na posterunku 3 osoby. Sąd wynagrodził go strzykawką z trucizną, a miejscowe media oskarżyły Rockstar i GTA III o wpływ na tego małolata. Oj, znowu Rockstar czeka proces sądowy, który to już?

Gram w gry komputerowe od czasu, gdy pojawiły się na komputerach, czyli od dziecka. Nigdy nie zauważyłem na sobie żadnych zmian psychicznych, nie zatracałem rzeczywistości między światem realnym i nierealnym. Czy tylko ja jestem normalny? Grałem w GTA przez 3 miechy i o dziwo - jeszcze nikogo nie zabiłem!

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: GTA znowu winne

FideL,Oct 10 2005, 01:45 PM napisał/a:

Przeczytałem dzisiaj kolejnego newsa, oczerniającego gry komputerowe, a szczególnie serię GTA. W USA jakiś nastolatek zastrzelił na posterunku 3 osoby. Sąd wynagrodził go strzykawką z trucizną, a miejscowe media oskarżyły Rockstar i GTA III o wpływ na tego małolata. Oj, znowu Rockstar czeka proces sądowy, który to już?

Gram w gry komputerowe od czasu, gdy pojawiły się na komputerach, czyli od dziecka. Nigdy nie zauważyłem na sobie żadnych zmian psychicznych, nie zatracałem rzeczywistości między światem realnym i nierealnym. Czy tylko ja jestem normalny? Grałem w GTA przez 3 miechy i o dziwo - jeszcze nikogo nie zabiłem!
[right][snapback]22575[/snapback][/right]

Mowisz, ze nie zauwazyles zadnych zmian psychicznych? To posluchaj co mowi Twoj najlepszy kolega, Neko: "zmiany nastepuja". big_smile

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

3

Nie tylko Ty Fidel jesteś normalny smile znam wiele osób które grały w GTA i to w różne wersje tej gry. Gwarantuję że żadnych odchyłek nie mają smile jeżeli już to odchyłki normalne w ich wieku.
Amerykanie są chyba słabsi psychicznie tongue

[url=http://saszka.no-ip.org/forum/]Knajpa pod chmurk

Thumbs up Thumbs down

4

Neko,Oct 10 2005, 02:49 PM napisał/a:

Mowisz, ze nie zauwazyles zadnych zmian psychicznych? To posluchaj co mowi Twoj najlepszy kolega, Neko: "zmiany nastepuja". big_smile
[right][snapback]22577[/snapback][/right]

Neko, draniu pamietaj, ze ja tu jestem moderatorem i moge wlepic ci ostrzezenie, a nawet dwa smile

Musze przyznac, ze GTA ma jakis magnes, ktory wciaga. Po pewnym czasie robienie tyle zlego w grze nie postrzega sie jako cos nagannego, ale raczej normalnego. Ale przenosic to na real life? Glupota.

Thumbs up Thumbs down

5

Amerykanie są chyba słabsi psychicznie

Nie, słabi psychicznie nie są, tylko genialni w usprawiedliwianiu swojego zachowania. Chłopak zostanie uznany za niepoczytalnego. Skierowany na leczenie a na zakończenie dostanie od firmy odszkodowanie za straty niematerialne spowodowane szkodliwym wpływem gier na jego zdrowie psychicxne. Jak dla mnie genialne. Kiedy tylko mnie tam wpuszczą do siebie wyprowadzam się stąd smile

moge wlepic ci ostrzezenie, a nawet dwa

dwa ostrzeżenia? mamy większe możliwości i nic o nich nie wiem?  :blink:

Ka

Thumbs up Thumbs down

6

Ana,Oct 10 2005, 09:34 PM napisał/a:

Nie, słabi psychicznie nie są, tylko genialni w usprawiedliwianiu swojego zachowania. Chłopak zostanie uznany za niepoczytalnego. Skierowany na leczenie a na zakończenie dostanie od firmy odszkodowanie za straty niematerialne spowodowane szkodliwym wpływem gier na jego zdrowie psychicxne. Jak dla mnie genialne. Kiedy tylko mnie tam wpuszczą do siebie wyprowadzam się stąd smile

[right][snapback]22599[/snapback][/right]

No przecie napisałem, że chłopak dostał czapę. Trucizna w żyłkę i po bólu

Ana,Oct 10 2005, 09:34 PM napisał/a:

dwa ostrzeżenia? mamy większe możliwości i nic o nich nie wiem?  :blink:
[right][snapback]22599[/snapback][/right]

A co, jesteś zainteresowana wlepianiem ostrzeżeń? wink

Thumbs up Thumbs down

7

A co, jesteś zainteresowana wlepianiem ostrzeżeń?

wlaepianiem ostrzeżeń zawsze
to by mogło być moje hobby big_smile

nie zgadniesz komu najchętniej bym jedno rzuciła tongue

Ka

Thumbs up Thumbs down