26

Odp: Moje hobby, a nawet co

Ja kolekcjonuję filiżanki, kaktusy oraz srebrną biżuterię (koniecznie z dużymi kamieniami  :oops: . Mam ich nawet pokaźną ilość  :roll: 
A moje hobby odskocznia od rzeczywistości to malarstwo... to takie ukojenie mojej duszy.
Preferuję malarstwo techniką: olej na płótnie. No i jak to ja lubię  współczesne malarstwo choć nie tylko  :wink:                   

Thumbs up Thumbs down

27

Czarnulko! Figurki jakich pełno na targach, cepelich nie są prawdziwą sztuką.Zazwyczaj jest to odlew powielany 1000 kroć.Sztuka to jedyny okaz w swoim rodzaju, niepowtarzalny unikat od którego nie mozna oderwac wzroku,zatrzymac sie nad nim i pomysleć.
A kompleksy! Nie potrafię Ci powiedziec dlaczego, poprostu nie podobaja mi sie figurki.Są tak jak ten mężczyzna na Logo, które zrobiłam jako pierwsze.Cukierkowe, sztuczne.Zdecydowanie wolę rzeźbę
A jeżeli chodzi o moje hobby to na pierwszym miejscu są to Fotografie. Mam kolekcję 5000. Są to ludzkie twarze.Twarze ludzi w róznym wieku,różnych ras, kompletnie mi nieznane ale przekazujące to coś co jest mi potrzebne. Czasami zwróci moja uwagę  ktos na ulicy, w biurze, gdziekolwiek jestem. Proszę go o pozowanie i tak powstaje kolekcja.Jedni ludzie są smutni inni weseli, zabiegani,zakochani. Mam nawet jedno zdjęcie płaczącej kobiety a nawet pijanej.
A po co mi to?
Są moim natchnieniem do życia, tworzenia.To mnie poprostu fascynuje.                   

CHCESZ MIEC LADNY AVATAR LUB BANNER Z PODPISEM?JESTEM GRAFiKIEM I ZROBIE TO PROFESJONALNIE.ZA DARMO OCZYWI

28

Dorotko ale musisz zauwazyc,ze nie kazdy ma dar fotografowywania...ja stawiam w tym moje pierwsze kroki i wiem ze niektore z moich fotek sa do d....a wiec nie jest to moja mocna strona...mimo ze zaczyna mi sie podobac.
Co do tych figurek ,ktore znajduje w necie i ktore chcialabym za wszelka cene miec(niestety ta cena jest za wysoka)...nie znajde na byle jakim targu ze starocia czy tez w sklepikach o ktorych wspomnialas...gdyby tak bylo dawno by staly na mojej polce.
Czasami uda mi sie tam cos ciekawego znalez...ale to jeszcze nie to...to nie to co szukam.Mimo ze w mojej miejscowosci w ktorej obecnie mieszkam jest wielki wyrob znanych figurek na caly swiat(moze slyszalas firme Geobel)...niestety ceny sa takie ze ciesze sie z kazdej otrzymanej drobnostki lub to co sama upoluje.
Moze pochwalisz sie swoimi fotkami..zapraszamy do Albumu... :mrgreen:  :mrgreen:                   

29

Nie moge sie chwalic swoimi forkami ze zrozumiałych powodów.Jeżeli nadal ktos nie rozumie, to juz tłumaczę.
Trzeba miec pozwolenie danej osoby by umieszczać je w miejscu bublicznym. Mogłabym trafic do sądu.                   

CHCESZ MIEC LADNY AVATAR LUB BANNER Z PODPISEM?JESTEM GRAFiKIEM I ZROBIE TO PROFESJONALNIE.ZA DARMO OCZYWI