1

Temat: pomniejszanie biustu

Kobitki smile zastanawiam się nad zmniejszeniem piersi. Z jakimi bliznami wiaze sie taka operacja? Ogladalam kilka programow o operacjach plastycznych i tak byly one straszne, jednak slyszalam, ze takie operacje przeprowadza sie roznymi sposobami, i tak jak w wypadku powiekszenia piersi blizny sa rozne.

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: pomniejszanie biustu

Furia, odważna decyzja!
Przemyślałaś wszystkie za i przeciw??
Odnoszę wrażenie, że każdy chirurg który chce zarobić powie, że wszystko jest bezpieczne itp. itd.
Licza się pieniądze a nie zdrowie pacjentki.
Nie zdecydowałabym się zarówno na powiększenie jaki i zmniejszenie za żadne skarby!!
Moje piersi dla mnie są ok i to z tego powodu.
Pozdrawiam!

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif

3

Dlaczego chcesz je zmniejszyć? Czy az tak Ci przeszkadzają? Słyszałam, że moga przeszkadzac. Jednak z moich kolezanek zawsze mówiła, że pójdzie na zabieg i zmniejszy piersi, ponieważ uwazała, że sa zbyt duże i twierdziła, ze to jest bardzo uciążliwe.
Ja, podobnie jak Meggi, za nic nie zdecydowałabym się ani na jedo, ani na drugie.

Mnie też sie wydaje, ze lekarz powie wszystko, oby tylko zdobyć pacjenta.
Hm, nie chciałabym Cie ty męczyc, ale czy dobrze się zastanowiłaś? Rzeczywiście, może ten bilans zysków i strat w czymś ci pomoże?

Thumbs up Thumbs down

4

Bardzo dużo nad tym myślałam... mój kręgosłup niestety już tego obciązenia nie wytrzymuje - ciągle boli sad

Thumbs up Thumbs down

5

pewna z znajoma miała olbrzymie piersi. takie które nie trzymały już się sztywno, tylko leżały na brzuchu. przed operacją schudła ok 10 kg i piersi same się nieco zmniejszyły, dlatego żeby nie były za małe zmniejszyła je chirurgicznie tylko o dwa rozmiary.
po operacji z powrotem przytyła, cycki znów urosły, a kregosłup znów bolał.

często interwencja chirurgiczna nie jest jedynym wyjściem smile

Thumbs up Thumbs down

6

Myśle jak joskai musisz poszukać innego bezpieczniejszego rozwiązania.

Trzymam kciuki i pozdrawiam smile

[b]Ten kto przestaje by

7

Cola ale nie chodzi o Joskai! Tylko o Furię wink

8

Hmm.....Meggi ale ja nie przekręciłam wiem że chodzi o Furie napisałam żeMyśle jak joskai czyli zgadzam sie z nią..... sad

[b]Ten kto przestaje by

9

Męski punkt widzenia na te sprawy pewnie znacie smile

Z drugiej strony - współczuję i nie zazdroszczę.

To już chyba lepiej byc tym, co głaszcze niż tym, co nosi. tongue

Thumbs up Thumbs down

10

Colu, niedoczytałam, przepraszam smile

11

Oj tam wcale sie nie gniewam smile

[b]Ten kto przestaje by

12

Ja miałam zmniejszane piersi, nacięcie miałam robione wokół brodawek (na ich granicy) Myślę, że blizny nie są większe jak przy powiększaniu piersi.

Thumbs up Thumbs down

13

I jak, w ogóle długo się goiło?

Thumbs up Thumbs down

14

Jestem w trakcie zbierania info gdzie można taką operację przeprowadzić. Napisz proszę gdzie Ty robiłaś biust. Ja jestem z Warszawy smile

Thumbs up Thumbs down

15

Operację robiłam u dr Potockiego. W szpitalu Enel-med. Przez miesiąc musiałam nosić specjalnu biustonosz lekarski.

Thumbs up Thumbs down