1

Temat: Seriale

Czy macie swoje ulubione seriale (tasiemce) telewizyjne??
Jeśli tak to czym mogły przykuć Waszą uwage?

[b]Ten kto przestaje by

2

Odp: Seriale

Taki serial jest głupi - można tak powiedzieć. Nie ogladam seriali. Ale kto wie, może czasmi włączyłąbym tv i popatrzyła na jakiś serialik?
Jasne jest dla każdego,ze ich życie to tylko bajka, a nasze jest tu. Jednak ile osób zmienia swoje realne plany, aby zobaczyć, co dzieje się w domu u państwa X czy Y. Albo ileż ludzi nie spotka się ze znajomymi, bo nie chce serialu przegapić?
Tak juz z ludźmi jest, ze lubią podgladać życie innych, smiac się z nimi, popłakać czasem, chociaz nawet zdają sobie sprawę z tego, ze to tylko serial.

Thumbs up Thumbs down

3

Próbowałam oglądać niektóre "tasiemce". Nie da się... wink Ale najfajniejsze jest to, że widzę kawałek takiego filmu raz na miesiąc i ten kawałek już jest mi w stanie powiedzieć co przegapiłam... wink
Seriale są dla mnie niepotrzebne...

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif

4

Zgadzam sie z Moniką sa seriale bo ludzie utożsamiają sie z ich "bohaterami" ja może jako kura domowa oglądam mimo chodem najbardziej moją uwage przykuł "M jak miłość" ale może tylko za fajną obsade?Sama nie wiem ale chętnie spoglądam....

[b]Ten kto przestaje by

5

Cola ty dobrze wiesz, że ja to jestem wciągnięta w większość seriali. Nie oglądam ich z takim wielkim zainteresowaniu, że jak jeden odcinek przegapie to jestem chora bo nie wiem co się stało. Zresztą często mam tylko włączony TV serial sobie leci a ja robie zupełnie co innego i tylko od czasu do czasu coś wychwyce.

Ale jest jeden serial "Kryminalni" oglądam go  oczywiście dla Zakościelnego i tu nic nie podlega dyskusji.:):)
Wcześniej oglądałam "Fale zbrodni" bo gra tam Baka- człowiek który ma powiązania z Trójmiastem to jak go tu nie oglądać smile:):):)

6

Nie oglądam seriali, w ogóle TV oglądam bardzo sporadycznie, najczęściej chyba kabarety.

[url=http://saszka.no-ip.org/forum/]Knajpa pod chmurk

Thumbs up Thumbs down

7

Hestia,Dec 1 2005, 10:47 AM napisał/a:

najczęściej chyba kabarety.
[right][snapback]24374[/snapback][/right]

czyli programy informacyjne wink

ja w ogóle nie mam telewizora i to właśnie częściowo przez seriale. Bywało tak, że przez cały ranek miałam włączony telewizor. Przy nim piłam kawę, uczyłam się, czytałam, robiłam notatki. Totalna paranoja, bo wszystko robiłam dwa razy dłużej.
Dlatego stwierdziłam, że nie chcę mieć telewizora, bo to podstępny złodziej czasu.

Thumbs up Thumbs down

8

A ja oglądam, ale nie polskie. Sledzę losy bohaterów milutkiego amerykanskiego serialiku "Gilmore Girls". I to raczej dzieki internetowi, nie telewizji, ale jednak oglądam.  Polskich seriali, wszelkich tasiemnców itp nie trawię wink
I generalnie w ogole zbyt wiele telewizji nie ogladam wink

[i]Mam usta pe

Thumbs up Thumbs down

9

Joskai napisała:

Bywało tak, że przez cały ranek miałam włączony telewizor. Przy nim piłam kawę, uczyłam się, czytałam, robiłam notatki. Totalna paranoja, bo wszystko robiłam dwa razy dłużej.

gdzieś to też przerabiałam smile jeszcze na początku studiów co się dało robiłam przy właczonym telewizorze. A z serialami to było też tak, ze conajmniej 2/3 koleżanek je oglądalo i był to podstawowy temat pogaduszek i nawet dla świętego spokojju trzeba było zobaczyć jak wygląda ten czy tamten aktor i bywało potem że jeden czy drugi wciągnął hmm

od dłuższego czasu prawie wcale nie ooglądam telewizji, nie ciągnie mnie też jakoś specjalnie.  No może poza jednym wyjątkiem, sąsiadka zmusiła mnie do oglądania LOSTA (we czwartki po 20.00) od kilku tygodni nie opuszczam wcale i bardzo mi się podoba big_smile
tasiemiec to jednak nie jest... na szczęscie wink

Ka

Thumbs up Thumbs down

10

a ja namietnie oglądam Zbuntowanego anioła...tak mi zostało z czasów licealnych...

Thumbs up Thumbs down

11

nawet mam tę piosenke na kompie...hehe...i czasem sobie słucham...

Thumbs up Thumbs down

12

niestety nie..wiele straciłem?? smile

Thumbs up Thumbs down

13

Meggi wyjęłaś mi to z ust smile Zawsze jak trafiam na "M jak Miłość", albo "Pierwsza Miłość" to doskonale wiem kto co z kim i dlaczego wink

Thumbs up Thumbs down

14

Ana,Dec 6 2005, 09:02 PM napisał/a:

sąsiadka zmusiła mnie do oglądania LOSTA (we czwartki po 20.00) od kilku tygodni nie opuszczam wcale i bardzo mi się podoba big_smile
tasiemiec to jednak nie jest... na szczęscie wink
[right][snapback]24450[/snapback][/right]

Och, tak, Lost też oglądam. Już od jakiegoś czasu- ściągnełamz  internetu. Równiez bardzo mi sie podoba, i zdecydowanie nie tasiemiec smile

[i]Mam usta pe

Thumbs up Thumbs down

15

teraz to trochę żałuję że nie tasiemiec, jak można było tak serię zakończyć :mur:

widziałam dzisiaj początek  tego nowego serialu który puścili zamiast LOSTA... wydaje się taki dziwny... przynajmniej mi neutral

-------------------------------------

Kamienie śmierci
(kryminalny, Francja 2005)

Na kanale: TVP 1
    Reż. Didier Albert
    Wyk. Ingrid Chauvin, Bruno Madinier, Yves Rénier
    Czas: 89 min.

Młoda policjantka z wydziału zabójstw, Marie Kermeur, wraca w rodzinne strony, na wyspę Ty Kern. Ma wziąć ślub ze znanym żeglarzem Christianem, ale dzień wcześniej znajduje na plaży martwą mewę zawiniętą w welon. Dowiaduje się, że wedle wierzeń jest to zwiastun nieszczęścia i rzeczywiście, niebawem ginie w niewyjaśnionych okolicznościach jej brat. Marie rozpoczyna prywatne dochodzenie, ale sprawa robi się coraz bardziej dziwaczna...

Składający się z 6 odcinków serial był wielkim przebojem telewizyjnym ubiegłego roku we Francji. Co wieczór każdy odcinek oglądało ponad 12 milionów widzów.

myślicie , że da się go oglądać:>?? smile

Ka

Thumbs up Thumbs down

16

Też  zerknęłam na ten nowy film na TVP,
ale żadna rewelacja, nie umywa sie do LOST

Czekam z niecierpliwością na następne serie LOST i GOTOWE NA WSZYSTKO
smile:):)

17

Ivy, rozchmurz się. Miej nadzieje. Beda, a co. Miejmy odwage marzyć big_smile

[i]Mam usta pe

Thumbs up Thumbs down

18

też próbowałam obejrzeć ten nowy serial, ale na razie skutecznie przeszkadza mi w tym sąsiadka big_smile  przypadkiem co tydzień w czwartek wieczorem u mnie ląduje. Widziałam więc jakieś 15-20 minut tylko z tych dwóch odcinków. Było kilka fajnych motywów, ale jakoś wplątane w całość nie zdołały się na tyle przebić, żeby wzbudzić moją ciekawość wink

Ka

Thumbs up Thumbs down