1

Temat: Plan Doskona

Polecam wszystkim filmek po prostu dla mnie super, ostatnio najlepszy jaki oglądałam, bez przeklęnstw, bez agresji i przemocy, trzymający w napięciu ale czasami i śmieszny. Super duzy plusik dla filmiku...i dla Przystojnego ( ach.....) Clive Owen'a (odtwórcy głownej roli inteligentnego włamywacza).
Film trwa ponad 2 godziny ale naprawde wydaje sie jakby trwał krócej. Proponuje duży popcorn i pepsi max w kinie... big_smile

... Wyci

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Plan Doskona

Acha zapomniałam dodać, ze film w orginale ma tytuł "Inside Man"
AHAHAHAHAHAH tłumaczenia na tytuł polski nie rozumiem co ma z tym wspólnego plan doskonały.
Hym z drugiej strony dziwny tytuł męzczyzna w środku??
Co sądzicie o tym tłumaczeniu.. Fidel i Neko czekam na wasze komenatarze... wink

... Wyci

Thumbs up Thumbs down

3

Mężczyzna w środku? A może po prostu "Wnętrze mężczyzny". Nie oglądałem tego filmu, więc sugerując się tytułem, albo to jest obraz szkoleniowy dla studentów anatomii, albo szkic psychologiczny człowieka rodzaju męskiego.

Thumbs up Thumbs down

4

FideL napisał/a:

Mężczyzna w środku? A może po prostu "Wnętrze mężczyzny". Nie oglądałem tego filmu, więc sugerując się tytułem, albo to jest obraz szkoleniowy dla studentów anatomii, albo szkic psychologiczny człowieka rodzaju męskiego.

Moje tlumaczenie tytulu brzmi tak: "Inside Man" czyli: "Mezyczna i jego wewnetrzne przezycia bedace przejawem jego postepujacego i wyuzdanego przerostu wlasnego alter-ego w okowach wewnetrznych rozterek prowadzacych do wysublimowanego dekadentyzmu jednostki".

wink

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down