Temat: TVP KULTURA

No to dziś ok. 17-tej ruszła nam telewizja Kultura.
Oglądam prawie od początku i jak na razie odnoszę pozytywne wrażenie.
Być może okaże się że bedzie to pierwsza nasza TV BEZ reklam dla idiotów, o idiotach i robionych przez idiotów. Jak na razie nie było nawet pół reklamy smile

Zastanawiające jest tylko to dlaczego ta TV jest tylko dla wybrańców posiadających tunery
cyfrowe ?  Ciekawe co na to placący abonament normalni userzy odbiorników TV ?

Sumując - polecam.
Właśnie leci sobie film A.Kondratiuka "Bar pod Młynkiem"

Mają byc jakieś teatry, koncerty itp itd.  Trzymam kciuki za tę TV.                   

"...winem, wiatrem,

Odp: TVP KULTURA

Tak długo czekałem na start tego programu że jakoś nie doszło domnie to że on jest na tunerze cyfrowym...hehe kurcze ,a zresztą i tak malo co Tv ogladam ale w nocy mogłbym znalesc czas.hmmm...

sniffer napisał/a:

Być może okaże się że bedzie to pierwsza nasza TV BEZ reklam dla idiotów, o idiotach i robionych przez idiotów. Jak na razie nie było nawet pół reklamy Smile

O z tym sie zgadzam reklamy ogłupiaja.A jak był ten seans kinowy gdzie ciągle iles tam godzin nonstop dawali reklamy....Jezu to chyba najlepszy przykłada że nawet jedna reklama ma niebywale negatywny wpływ na mózg.ci słabsi psychicznie potem leca do tego kina na takie głupoty.hmmm reklama propagowa ...yyyy ciekawe czy te ukryte obrazki faktycznie jest wstanie odebrac nasz mózg.                   

PRawdziwym szczesciem Jest,Innym to szczescie niesc.zyj...masz przecie

Thumbs up Thumbs down

3

Probowalam w pewien sposob dla mnie przystowany skupic sie nad tym programem...kurcze ale ciagle pokazywalo mi tylko....KULTURA....i nic wiecej....czekam wiec spokojnie...noo mozna rzec kulturalnie.....i nic...po 15 min ...zrezygnowalam z czekania..tez kulturalnie  big_smile ..powiem mi ktos w jakisch porach dniach mozna tam cosik zobaczyc?                   

4

Czarnulka napisał/a:

..powiem mi ktos w jakisch porach dniach

No właśnie nadają na razie dość krótko, jakoś tak od 17-tej do wieczora
W nocy na razie pozostają nam te programy z reklamami.....ehhhh                   

"...winem, wiatrem,

5

tak sie zastanawiałam czemu ja (zwykły użytkownik telewozora bez kablówki czy platform cyfrowych wszelakiej maści)  tego programu nie mam i... i dogrzebałam się czegoś co może nie tlylko mnie zainteresuje:)

Odbiór TVP Kultura możliwy jest też między innymi z satelity Astra

parametry są następujące:

• Satelita: Astra 2C
• Położenie: 19,2º E,
• Numer transpondera: 59

• Częstotliwość nośna: 10,862 GHz,
• Polaryzacja: H,
• System nadawania: MPEG2,
• S/R: 22000 Mb/s,
• FEC: 5/6.

SID: 7101
Video PID: 514
Audio PID: 670
NIT: 1
TID: 1059

jeszcze nie zdążyłam sprawdzić jak z odbiorem, ale moja nadzieja na to że zacznę częściej oglądać TV powoli wzrasta big_smile                   

Ka

Thumbs up Thumbs down