51

Odp: Gdzie Wasze fotki?

Zapodaje swoja fote moze złowie jakąś rybkę. (żart  hehe)                   

Jestem tu nowy. Interesuje sie poezj

Thumbs up Thumbs down

52

marcin1980 napisał/a:

Zapodaje swoja fote moze złowie jakąś rybkę.

Może, może... tu nie stawik <czytaj biuro matrymonialne> :mrgreen: Kolejny odważny, wkleja zdjęćko.                   

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif

53

Nie doczytałaś do końca.  hehe żart!!!                   

Thumbs up Thumbs down

54

Nie doczytałaś do końca. hehe żart!!!

Doczytałam bo wszystko uważnie czytam, wiem ze zart, ja tez żartowałam z tym stawikiem wink                   

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif

55

:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: ....fajny "bociek".....                   

56

Apropos boćka.

Bociek czarny? Bociek biały?
Piszcie chymny bla mej chwały!
Dziś ptaszystka strój przybieram,
I się w owym poniewieram.
Leje piwo w swe gardziołko,
By mi było bardziej słodko.
Trzeci, czwarty juz kufelek,
A wokoło moc panienek.
Wszystkie tutaj nagie chodzą,
I do grzechu mnie przywodzą.
Jestem facet doskonały,
Albo tylko naje..any.
lol                   

Thumbs up Thumbs down

57

A to ja na moto                   

Thumbs up Thumbs down

58

Super zdjęcie. Czasami żałuję, że tak bardzo boję się motorów  :oops:  sad                   

[color=green]Najwa

59

Janila napisał/a:

Super zdjęcie. Czasami żałuję, że tak bardzo boję się motorów &nbsp;:oops: &nbsp;:(

ja też na poczatku strasznie sie bałam nawet niechcialam słyszeć o moto.Długo trwał  zanim sie przekonałam do nich.ale jeżdzae tylko ze swoim chłopakiem i z nikim innym bo niemam zaufania.Ale to jest naprawde super doznanie jak sobie jedziesz tak  w pięknych okolicach.                   

Thumbs up Thumbs down

60

Ja kiedyś prawie spadłam z motoru (jako mała dziewczynka) a innym razem jakiś głupol na motorze prawie mnie rozjechał i od tej pory mam uraz sad                   

[color=green]Najwa

61

A nich tam... jakos to dla mnie ważne, żeby mówiąc patrzeć ludziom w oczy. Więc ja wam patrzę moi kochani!
Niech sobie kto chce robi z moim zdjęciem... jakos się nie przejmę... a gdyby cos się strasznego wydarzyło przez to, że ktos mnie rozpozna... to zawsze mogę poprosić życzliwego Adminka o usunięcie z forum mnie i całej mojej "produkcji"  :mrgreen:                   

Thumbs up Thumbs down

62

Brawo, za odwagę smile                   

Thumbs up Thumbs down

63

Rumianek napisał/a:

A nich tam... jakos to dla mnie ważne, żeby mówiąc patrzeć ludziom w oczy. Więc ja wam patrzę moi kochani!

Zdecydowanie lepiej rozmawiać gdy ma sie wyobrażenie do kogo sie mówi.
Brawo za odwagę Rumianku !

wawa                   

Wawa pozdrawia
[url=http://www.wierszowisko.fora.pl/]M

64

witam a ja mam dalej problemy z wstawieniem zdjec do galeri.Jak wstawiam zdjecia to wchodzxi ich tylko 10 i to niewazne jaki maja rozmiar.Obiecałam wstawic zdjecia z wycieczki do Kłodzka ale jest ich sporo bo sa bardzo ciekae.I inne zdjecia tez bym wstwiła bo dóżo podróżuje.                   

Thumbs up Thumbs down

65

Ścięłam włosy... a były już takie długie. :?                   

Thumbs up Thumbs down

66

Powinnaś była nie ścinać                   

Thumbs up Thumbs down

67

Dzięki za pocieszenie wink avatarka zostawie, bo mi się podoba wink                   

Thumbs up Thumbs down

68

przedziałek i włosy na boczek za uszko to dobry pomysł smile                   

Thumbs up Thumbs down

69

Dzięki joskai
Wiesz... spodziewałam się z Twojej strony jakiejś krytycznej uwagi, a tu proszę - miła niespodzianka  big_smile                   

Thumbs up Thumbs down

70

Nie no Rumianku, jest naprawdę lepiej...bardziej dziewczęco i kobieco niż na poprzednim avatarku i przede wszystkim wyglądasz na tyle lat ile masz...no a może ciut mniej smile                   

Thumbs up Thumbs down

71

A Ty mi się najbardziej podobałaś na tym z różkami big_smile Całkiem SERIO!
Chociaz na tym może jeszcze lepiej. Poprostu do twarzy Ci z uśmiechem big_smile                   

Thumbs up Thumbs down

72

Fajnie wygłądasz Rumianku :wink: Teraz jeszcze lepiej mi sie z Tobą rozmawia tzn.pisze...:mrgreen:                   

[b]Ten kto przestaje by

73

kurcze wszyscy twierdzą, że ten diabelski był najlepszy 8) a mi się po prostu opatrzył i znudził smile

a ten pierwszy avatarek to dawne dzieje smile już tak nie wyglądam, postarzałam się :wink:                   

Thumbs up Thumbs down

74

Na tym obecnym wygląda na to, że zdjęcie sama sobie pstryknęłaś wink

[size=16][ Dodano: 2005-09-07, 22:19 ][/size]
Dominika też ma nowy fryz! lol                   

Thumbs up Thumbs down

75

Ale robi fajne minki. Na kazdym zdjęciu inaczezj wygląda smile                   

Thumbs up Thumbs down