26

Odp: Z przyjemno

Oglądałem banery, może raczej chodziło by raczej o jakieś logo, a jeżeli chodzi o banner to raczej czcionka wyraźna - żeby było widać napis, nie musi być kursywa, ja myślę o czymś albo bardziej stonowanym tonie, lub jeżeli coś bardzo radosnego to sądzę że musi to  być bardziej kontrastowe. Bardzo CI dziękuję za przygotowanie już tych.                   

27

wiecie, mnie bardziej porysza ten ostatni wytwór Doroty... tylko ten facet taki sztuczny hmm

Janila napisał/a:

Zaczynam powoli zazdrościć tych pięknych logo pod podpisami niektórych forowiczów. To też Twoja robota Dorotko?

tak Janila, jeśli chodzi o mój, Meggi i Doroty bvanner to wsko Doroty sprawka wink                   

"Cz

Thumbs up Thumbs down

28

Bursztynka:) napisał/a:

jeśli chodzi o mój, Meggi i Doroty bvanner to wsko Doroty sprawka

Są naprawdę super!                   

[color=green]Najwa

29

Avatarki i bannery od razu nam się podobają, ciekawe czemu mamy aż tak duży problem z logo neutral                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

30

Thumbs up Thumbs down

31

Minęło dwa tygodnie od kiedy nie było mnie na Forum. Zaglądam do tematu Logo a tu nadal żadne decyzje nie zostały podjete. Szkoda.No to wobec tego zmykam na kolejne dwa tygodnie.                   

CHCESZ MIEC LADNY AVATAR LUB BANNER Z PODPISEM?JESTEM GRAFiKIEM I ZROBIE TO PROFESJONALNIE.ZA DARMO OCZYWI

32

Dorotko zostawiasz nas?...tyle pracy?....jak zauwazylas wiele sie wypowiedzialo na temat Twojego Logo...moze wiec,ten ostatno sprobujesz zmienic....tzn tego faceta tylko...bo sztuczny on jakos...                   

33

Podejmijmy męską decyzję!! Nalezy zmienic tego chłopa coś niecoś dodać coś ująć i będzie logo! :mrgreen:                   

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif

34

powiem szczerze: loga sa niespójne, jakaś dziwna mieszanka stylów, kolory małowyraziste, może tak to widzę, bo wole coś w takim stylu: kliknij                   

Thumbs up Thumbs down

35

Hehehe... fajna fotencja Joskai  :mrgreen:                   

http://mt.gre.pl

36

Zmienic chłopa? Eh marzycielki! Cięzko jest wam wszystkim dogodzić, jak dam za przystojnego faceta to piszą faceci, że maja kompleksy, jak dam bardziej kobiecego to też źle. Wiecie co dajmy sobie spokój z tym Logo. Zostanie takie jakie jest. Tak naprawdę to nie ma tu nikogo z Administratorów kto chciałby sie tym zająć.Jeden nie odpisał mi nic na PW a drugi nie wtraca się.E tam idę sobie od Was!                   

CHCESZ MIEC LADNY AVATAR LUB BANNER Z PODPISEM?JESTEM GRAFiKIEM I ZROBIE TO PROFESJONALNIE.ZA DARMO OCZYWI

neutral heh

[size=16][ Dodano: Pon 13 Cze, 05 11:09 pm ][/size]

Dorota30 napisał/a:

Jeden nie odpisał mi nic na PW a drugi nie wtraca się.E tam idę sobie od Was!

tak naprawde Oni jednym głosem mówia... :wink:...Jedn głos...jeden Mąż ,jedna Zona smile +skabr :wink:

Dorota naprawde tylko dlatego chcesz isc czy moze to sie tyczyło naszej ostatniej prywatnej rozmowy?...Powiedziałem jak to wyszło mam nadzieje ze wybaczyłas mi.No i nie chowasz urazów.                   

PRawdziwym szczesciem Jest,Innym to szczescie niesc.zyj...masz przecie

Thumbs up Thumbs down

38

a poza tym Logo nie jest najważniejsze wink
narazie nie zmieniajmy wink jak komuś cos konkretnego przyjdzie do głowy to zarzuci pomysłem i pomyślimy wink
Ale Dorota, nie uciekaj tak od razu wink Logo to nie jedyny Twój temat wink                   

"Cz

Thumbs up Thumbs down

39

Doroto  :!:  :!:  :!:  :shock:  z powodu Logo czy tez brak odpowiedzi od naszej Wladzy przeciez nas nie opuscisz......chcialas znac nasza opinie wiec napisalismy ja...
Baba,jak sama wiesz,nie dogodzisz nigdy....stwierdzone,przebite... :mrgreen:                   

40

Doroto, przecież odpisywałam na każde Twoje pw. Więc czemu piszesz, że nik Ci nie odpisał?                   

Thumbs up Thumbs down

41

Ja jestem  zdania ze bardzo i to bardzo sie napracowalas Doroto, ladnie ci to wyszlo wiec jestem za, bo wszystkie przyklady sa super, nie gniewaj sie na nas i nie odchodz ja tez tak porywczo kiedys zareagowalam ale nie odeszlam i bardzo sie ciesze,pozdrawiam cie serdecznie, i usmiechnij sie tongue  tongue  tongue  tongue

ps; ja tam bardzo bym chciala abys dla mnie zrobila taki ladny podpis czy jak to sie tam zwie  :wink: jeszcze raz pozdrawiam :wink:  :wink:                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

42

A ja tu kiedyś wkleiłam swoją propozycję i zostałam tak ol..... (no zlekceważona) nawet na krytykę nikt się nie zdobył. Więc wyrzuciłam posta  :cry:                   

Thumbs up Thumbs down

43

Rumianeczku!! Ja widziałam!!  :mrgreen:                   

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif