1

Temat: pomozcie mi mam powazne klopoty z sercem

dzien dobry opowiem po krotce href="http://69.42.87.210/cgi-bin/ezlclk.fcgi?id=9813" target=_blank> o </A>co mi chodzi,mam niecale 27 lat od 16 roku zycia stwierdzana arytmie serca w stopniu umiarkowanym,lata mijaly poznalam swojego obecnego meza i jego rodzicow-byl to okres naprawde ciezki z ich strony doznalam samych krzywd,upokorzen i napietych nerwow do granic mozliwosci,nie tak dawno mialam kilka razy taka sytuacje:w srodku nocy obudzil mnie bol w klatce piersiowej taki ze musialam plytko oddychac wzmagal sie ten bol kiedy chcialam sie podniesc z lozka i kiedy chcialam przewrocic sie na lewy lub prawy bok wystraszylam sie nie na zarty pojechalam do lekarza kardiologa i co sie dowiedzialam ze mam b.zel ekg i ze musze miec monitorowana prace serca przez 24 godz na dobe!boje sie co to moze oznaczac?pomozcie?                   

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: pomozcie mi mam powazne klopoty z sercem

..moze nam powiesz w jakim sensie mamy Ci pomoc?....                   

3

powiedzcie mi czy te badanie to cos powaznego?wogle napiszcie cos na ten temat                   

Thumbs up Thumbs down

4

Zapewne chodzi Ci o to,ze Twoje serduszko bedzie monitorowane,sprawdzane,ogladane.Z tego co sie orientuje jest mozliwosc kontroli stanu serca w domu...niestety nie wiem czy w Twoim przypadku tez.
Dostaje sie elektrody ktore przykleja sie do skory w okregu klatki piersiowej i nosi sie to przez 24h godziny.W tym czasie zapisuje sie funkcjonowanie serca na tasmie a po 24h sprawdza jego analize.
Jak widzisz nie ma powodow do obaw...to nic nie boli..jedynym minusem jest w tym przypadku,ze trzeba chodzic z tymi przylepcami.                   

5

badanie holterowskie monitorowanie rytmu serca - calodobowe.
mozna do domu albo w szpitalu
tak dokladnie sie to nazywa -  to badanie.podpinaja ci 3 elektrody no i do domu...po 24 godzinach zdejmuja ci.
mialem to juz 10043250342 razy smile
a i jestem juz po przeszczepiku serca smile :mrgreen:  lol                   

Thumbs up Thumbs down

6

mialem to juz 10043250342 razy Smile

No to nieźle.  smile
Pozdrawiam.                   

Thumbs up Thumbs down

7

o kurcze az tyle pozdrawiam was oboje trzymajcie sie emilo poszukaj forum medycznego tam ci wiecej powiedza nie zebym cie wyganiala zale ja ci nie pomoge nie orietuje sie :wink:                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

8

Jednak myślę, że już pomogli: Czarnulka i Space pomogli Emilii. Więc można jednak i warto bylo tu zapytać. big_smile Zostańcie z nami, Emilio, Space. Naprawdę zapraszamy serdecznie.  smile                   

Thumbs up Thumbs down