Temat: OD MOICH DZIECI!!

Kiedys pisalam Megii ze nie napisze bo nie mam talentu  -bo tak jest ale przypomniala mi sie piekna chwila""Dzien Matki"bylam na poczestunku w szkole i kazde z dzieci mowily wiersze dla mam uwiezcie Lezka w oku mi sie krecila jak z tych malych buziek tak piekne slowa wymykaly sie do nas i pozwolilam sobie przepisac ten wierszyk ktory byl dla mnie:oops:

""KOCHAM MAMUSIE""

KOCHAM SIOSTRZYCZKE BO MA JASNE OCZY,
KOCHAM BRACISZKA BO JEST UROCZY,
I TATE -NAWET GDY SIE NA NAS BOCZY,
ALE DLACZEGO KOCHAM MAMUSIE
TEGO TLUMACZYC CHYBA NIE MUSZE,
Z NIA JEST MI CZASEM
DOBRZE JAK W NIEBIE,,,,,,,,,
MOZE JA KOCHAM
BARDZIEJ NIZ SIEBIE??
JEJ JASNY USMIECH  wink
KAZDY Z NAS ZNA;
SIOSTRA ,BRACISZEK ,TATA I JA!!

Dodam ze synek chodzil wtedy do zerowki i milo mi bylo bardzo a wlasnie teraz znalazlam ten wierszyk jak mi wypadl z notesika. pozdrawiam                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

2

Odp: OD MOICH DZIECI!!

To piękne co piszesz taki nie pozorny wierszyk od szkrabów nie?a tak duzo znaczy!!!po naszej ostatniej szczerej rozmowie sama wiesz jek dużo znaczy dla mnie rodzina i wiem jak dużo znaczy dla ciebie ten wiersz:D                   

[b]Ten kto przestaje by

3

Zuzanno, SUPER!! Wierszyki w wykonaniu dzieci wiele znaczą, one przecież przygotowują sie do takiego przedstawienia/ występu całym swoim małym serduszkiem! A potem z wielkim przejęciem deklamują...Dla nich to jest najważniejsze!

Dla rodziców wielkie wzruszenie.                   

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif

4

Tak to bylo piekne i wzruszajace...pozdr :wink:

Ps; trzymaj sie Cola jeszcze i twoj synek nie raz cie zaskoczy :wink:

[size=16][ Dodano: 2005-08-31, 14:39 ][/size]
Jeszce przypomnial mi sie wierszyk bardzo zabawny w wykonaniu moich dzieci brzmi swietnie

""SZYBKO ZBUDZ SIE SZYBKO WSTAWAJ , SZYBKO SZYBKO STYGNIE KAWA
SZYBKO SWIATLO ZGAS W LAZIENCE, SZYBKO SZYBKO UMYJ RECE
SZYBKO TATA NA NAS CZEKA SZYBKO TRAMWAJ NAM UCIEKA,,,,,
A JA CHCIALBYM PRZEZ KALUZE ISC GODZINE ALBO DLUZEJ,
TRZY GODZINY LIZAC LODY GAPIC SIE NA SAMOCHODY
CHCIALBYM ROBIC WSZYSTKO WOLNO
ALE MI NIE WOLNO!!

PIERWSZA CZESC CZYTAMY SZYBKO A TO CO ZAZNACZYLAM WOLNO I SWIETNIE TO WYCHODZI                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''