26

Odp: Wiec musz

:evil: Drogi Mariuszu dlaczego twierdzisz że Bóg mnie kocha i to na 100% a może wcale tak nie jest,może już dawno mnie skreślił?  :twisted:  pozdrawiam!                   

[b]Ten kto przestaje by

27

cola napisał/a:

:evil: Drogi Mariuszu dlaczego twierdzisz że Bóg mnie kocha i to na 100% a może wcale tak nie jest,może już dawno mnie skreślił?  :twisted:  pozdrawiam!

Spokojnie cola !

Poczytaj sobie posty w moim wątku powitalnym
» Refleksje » Przedstaw się » Witajcie! Dobrze że Was znalazłam w tej globalnej wiosce

ja też się na to nabrałam :wink:

wawa                   

Wawa pozdrawia
[url=http://www.wierszowisko.fora.pl/]M

28

:oops: Oki wawa byłam,widziałam ,zrozumiałam i sorry za uniesienie zwracam honor:oops: POZDRAWIAM!!!                   

[b]Ten kto przestaje by

29

Ja tez sie na to nabralam to takie czary jak to Misiek zwie, teraz jest to mile choc wtedy tez nie rozumialam  :mrgreen:                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

30

smile oki wszyscy wiedzieli tylko nie ja jak zwykle haha...nie mam żalu teraz też sie z tego śmieje:oops:                   

[b]Ten kto przestaje by

31

Jeszcze nie jedno cie zaskoczy na tym forum wspanialym hehehe naprzyklad moj gifek jak ci sle na gg to nie widzisz a tu zobaczysz hehe :mrgreen:                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

32

:mrgreen: Dzięki jest wspaniały...no i nareszcie coś widze...SUPER!!!                   

[b]Ten kto przestaje by