1

Temat: o przyja

Jak mam pojąć, że życie trwa tylko minutę?
że zachody i blaski są z pajęczyn usnute...
że przyjaciół prawdziwych poznaje się w biedzie
i że przyjaźń prawdziwa cenniejsza jest od sreber...
Gdy mój rozum ogarnie prawd tych kilka, co wtedy?
Będę inna ? Mądrzejsza?
Dziś doprawdy nic nie wiem.
Kiedyś starość pokryje moje skronie na zawsze,
ale w duszy zostanie to uczucie piekniejsze
Od miłości, od srebra, od zachodów i świtów.
Przyjaźń prosta i dobra, najpiękniejsza.
Bez mitów.                   

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: o przyja

Kiedy spotykam przeciętny wiersz, straram się go zanalizować (zboczenie z liceum)

Kiedy trafiam na piękny wiersz - milknę wewnętrznie. To taki wyraz uznania. Zadumania... Każda myśl jest wtedy zbędna.
Więc...

http://emoty.250free.com/emots/nie_powiem.gif                   

Thumbs up Thumbs down

Piekny wiersz....szkoda że dopiero w nocy na wiersze mam czas...tyle jest do przemyslenia a pora niestety temu nie sprzyja..                   

PRawdziwym szczesciem Jest,Innym to szczescie niesc.zyj...masz przecie

Thumbs up Thumbs down

4

To piękne co piszesz!zadumać sie można choć ja od jakiś dwóch tygodni przestałam wierzyć w prawdziwą przyjazń moje jak narazie stają sie z czasem interesowne.Ale nie powiem to co piszesz jest nie samowite.Ja już dawno zaczęłam sie zastanawiać co to znaczy PRZYJAŻŃ?tak łatwo sie o tym mówi tak trudno zrozumieć!                   

[b]Ten kto przestaje by

5

piekny wiersz

Braszka                   

6

cola napisał/a:

co to znaczy PRZYJAŻŃ?tak łatwo sie o tym mówi tak trudno zrozumieć!

Cola-wiem ze latwo mi sie pisze , ale pamietaj co ci pisalam na gg. czas leczy rany ,,bedzie dobrze

""Przyjazn i milosc jest piekna -powiedziala malpka tulac sie do jeza""                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

7

sad Pewnie masz racje zuzanno,ja mam te rany jeszcze zbyt świeże i dlatego wiele rzeczy nie potrafie a może i nie chce zrozumieć-pozdrawiam!                   

[b]Ten kto przestaje by