Temat: bez tematu

<niestety tresc postu musialam usunąć ze względu na zbyt osobisty charakter... zainteresowanych proszę o osobisty kontakt>                   

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: bez tematu

Bardzo piekne   Rumianku- przypomnial mi sie pogzeb ojca---ciezko bylo nam wszystkim tez mowilam ze nie bede plakala a co lzy laly sie strumieniem, piekny jeszcze raz piekne slowa :wink:                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

3

Jak czytałam to miałam przed oczami wiele smutnych scen...

Wiele pogrzebów...

Smutno mi...                   

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif

4

Smutne ale piekne naprawde,,,,,                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

5

Poprostu prawdziwe... dziękuję za te parę słów. Cieszę się że nie jestem sama. Lepiej jakos ze swiadomoscią, że kots przeżył cos podobnego...                   

Thumbs up Thumbs down

6

tak Rumianku-przezylam nie jedno, i dlatego bardzo mi sie podoba ten wiersz , mam pytanie czy sama go napisalas??? :wink:                   

7

To nie jest wiersz  :shock:  :mrgreen:
To są takie poplątane mysli... wspomnienia... obrazy z przeszłosci (co prawda niedalekiej) Wszystko to wydarzyło się dosłownie tak jak jest opisane.                   

Thumbs up Thumbs down

8

Można to podciągnąć pod esej...                   

9

jeśli to "tylko" takie poplątane myśli, to tym bardziej jest to piękne Rumianku
(jak czytałam zrobiło mi się zimno, jakby przechodziły przezemnie jakieś dreszcze... jeśli masz więcej takich spisanych myśli to cichutko proszę o jeszcze smile )                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

10

Rumianek napisał/a:

To nie jest wiersz

tak myslalam Rumianku tylko nie wiedzialam jak to nazwac ( soryyyy) co kolwiek to czy poplontance czy  cus-jest to  piekne :wink:  bardzo  :wink:                   

11

Dziękuję Wam za wypowiedzi... pisałam to pod wpływem silnych przezyć. Jak teraz to przeczytałam, uznałam, że nie powinno być widoczne publicznie. Gdyby ktos chciał przeczytać przeslę tekst indywidualnie.                   

Thumbs up Thumbs down

12

jestem prawie na 250% pewna że się kiedyś po niego zgłoszę chcąc jeszcze raz przeczytać... ale wiem gdzie pukać jakby co wink (mam tylko nadzieję, że będę mogła zapukać:))                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

13

Ana... no pewnie. Jest tego więcej  :oops:                   

Thumbs up Thumbs down

14

Ładnie, ładnie... Rumianku wiec podziel się z naimi czym chcesz - własną twórczośćią... jeżeli chcesz i masz ochotę!!                   

15

Rumianek napisał/a:

Ana... no pewnie. Jest tego więcej  :oops:

ze mnie jest kompletne beztalencie artystyczno - literackie, ale uwielbiam czytać, czytać i jeszcze raz czytać. Nie każ się długo prosić smile                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

16

Ano to tak jak ja uwielbiam czytac ale tworzyc niestety, no ale czekam razem z toba  tongue
Rumianku noooo- kazesz nam czekac :oops:                   

17

Rumianku, dziekuję (wiesz za co big_smile ).                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

18

Rumianku, dziekuję (wiesz za co

I ja takze dziekuje Rumianku-za to samo co Ana :wink:
ps; wiesz jak nas  zlapac jakby co ? :wink:  :wink:                   

19

Wiem wiem kochane smile                   

Thumbs up Thumbs down