Temat: Misiek no Michal :p

Nawet nie wiem jak zacząc...hmmm.
Wiec tak likwiduje internet na czas wakacji a moze i dłuzej.Bede miał utrudniony dostep co bedzie przyczyną mojej nieobecnosci.opłacałem sobie net teraz juz ...
Zastanawiałem sie co powiedziec i jak uzyc słowa "Żegnajcie"...co wiecej nie wiem na jak długo...
Mógłbym mówic że to przez zblizajace sie wakacje itd.ale główny powód jest śmieszny dlatego oszczedze wam

szczegółów.jednak wiem jedno jeśli nie bedzie mnie na forum dłużej niz 2 dni to wróce po wakacjach.Moze w

pazdzierniku albo w listopadzie.Pisze od tak żebyscie sie martwic nie musieli a przedewszystkim PYTAC

DLACZEGO!!!...Taka jest moja decyzja pozbywam sie tej alternatywnej rzeczywistosci którą bardzo lubie i

która lubi mnie.Niestety razem byc nie mozemy to poprostu niezdrowe dla ciała i ducha.itd.itd.itd.itd.Nie moge być do konca szczery...

Nie ma co sie dziwic.Jestem młody i zagubiony.Ide sie znalesc.Czyli pewnie po studiach jak znajde prace ...a zresztą nie gdybam już bo równie dobrze moge wrócic w listopadzie albo wcale...
"wiem że nic nie wiem" czyli czas isc w swiat w poszukiwaniu prawdy...

hehe z tel. nie zrezygnuje.Sms które piszemy miedzy sobą (MAgda i ANia) obowiazują nadal.

ANIA WIEM ŻE TO TWOJE URODZINY I NAPEWNO BEDĄ UDANE.JA W KONCU DZISIAJ NIE ODCHODZE  nie wiem kiedy ale jak odejde to nagle i napewno jeszcze na poczatku tego tygodnia który sie zacznie.fajni z WAS LUDZIE ale ja jestem za młody na refleksie.jeszcze nie mam zycia a juz własne refleksje he...Ja chyba dąze do czegoś takiego jak MONIKA I MARIUSZ.małżenstwo studenci i zamiłowanie do tego co robią.Chociaż nie wiem co robią to napewno jednym z ich zajec na codzien oprócz doglądania dziecka jest FORUM.To jest Ciekawe.

I ja
ps.Wróce -Mądrzejszy OBIECUJE.

CZYLI PODSUMÓWUJAC:
1.teraz sie zegnam bo potem moze byc zapóno.
2.Wróce jak ...wróce jak wróce...tel.mam
3.AHA TA DECYZJA NIE JEST SPONTANICZNA.JUŻ OD DAWNA SIE ZASTANAWIAŁEM BYŁO TEŻ PARE POSTÓW DO TEGO PRZYGOTUWUJACYCH.MONIKA DZIEKI ZA TWOJĄ JEDNĄ SZCZEGÓLNĄ WYPOWIEDZ.POMOGŁAŚ MI I ZA TO  CI WIELKIE DZIEKI smile                   

PRawdziwym szczesciem Jest,Innym to szczescie niesc.zyj...masz przecie

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Misiek no Michal :p

Michał, aż nie wiem, co powiedziec. Bo jak będzie bez Ciebie? Na razie nie myślę o tym, ze idziesz na tak długo. Michał, ale czy kiedy będziesz miał dostęp do nata - zajrzysz czasem? Chyba ze w ramach odnajdywania się, nie będziesz zaglądał - więc żebyś wiedział, że my tu czekamy na ciebie za jakiś czas, jak już będziesz ,mógł i chciał zajrzeć.  smile Michał, wypełniałeś tyle przestrzeni sobą i teraz będzie dziwnie. Myślę, każdy sie tak przyzwyczaił...Posłuchaj, jeżeli tylko forum przetrwa, a myślę że obo będzie i będzie i będzie... no, jakby zawsze... będzie, opóki sa ludzie. To tak jak świat smile Michał, trzymaj się tam dobrze, gdziekolwiek będziesz i cokolwiek bedziesz robił. Idź na studia, na jakie chcesz, jeżeli tylko możesz. Bo to naprawdę wązne, zeby robić to, co się lubi (wiem, bo na własnej sorze doświadczyłam. Wybór tego, co się na[rawdę chce jest ważny). Michał, trzymaj się.                   

Thumbs up Thumbs down

3

Michał, wracaj do nas czasami choć na chwilkę... Będzie smutno i pusto bez Ciebie, bo zawsze było/jest Cię wszedzie dużo. Powodzenia, szczęscia Gdziekolwiek i cokolwiek będziesz porabiał!                   

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif

4

:cry:  Misiek... zatkało mnie ... aż nie wiem co powiedziec / napisać...
nie wiem czy pamniętasz, ale jedną z osób dla której przyszłam i zostałam na forum byłeś Ty, teraz mam kontakt z szerszą grupą, ale to Ty wsko zapoczątkowałeś (Ana swoją drogą , Ciebie sąsiadko mam na codzień :wink: )...
i chyba rozumiesz, że będzie mi / nam Ciebie brakować jak niezbędnej części w układance...

jednak jako optymistka żyje nadzieją, że jednak wsko się ułoży w Twoim życiu i wrócisz do nas ... chciażby miało to być po wakacjach...

wiesz... jeszcze tak na dobre nie doszło do mnie, ze się żegnasz... ale już czuję że dziwnie się tu robi hmm

fajnie, że tel. się nie pozbywasz :wink: dziekuje za to :wink:
i pamiętaj, żeby przemyslec kwestie przygarnięcia Cie przeze mnie :wink:

więc Misiek - powodzenia w realizowaniu planów i w życiu <cmok>
wscy tu czekamy na CIebie cały czas

PS ale będziesz miał potem czytania tongue:P:P                   

"Cz

Thumbs up Thumbs down

Monika napisał/a:

Michał, ale czy kiedy będziesz miał dostęp do nata - zajrzysz czasem?

Moniko napewno ,chocby z samej ciekawosci.W koncu ...(wiele dla mnie znazy to forum)...obiecac moge że przy każdej sposobnosci

Monika napisał/a:

Michał, wypełniałeś tyle przestrzeni sobą i teraz będzie dziwnie. Myślę, każdy sie tak przyzwyczaił...

Ze wzgledu na ostatnie wydarzenia zdaje sobie sprawe jak dziwnie jest kiedy ktoś odchodzi.No ja NIE ODCHODZE ja mówie DOWIDZENIA DOZOBACZENIA PÓZNIEJ !!!

Monika napisał/a:

.Posłuchaj, jeżeli tylko forum przetrwa, a myślę że obo będzie i będzie i będzie... no, jakby zawsze... będzie, opóki sa ludzie. To tak jak świat

Przetrwa!!! Ja to wiem Ty to wiesz.tak swoją droga coraz młodsi sie u nas zapisaują !!!Powiedziałem" U NAS"...no tak to przecież jak przedłuzenie własnego domu o kolejne pietra (Monika M ,Magda ,Ania,Meggi,Czrnulka,Sniffer Zuza,Anonim ...)Blok wielorodzinny...przynajmniej wiem gdzie MÓJ DOM smile 

Meggi20 napisał/a:

Michał, wracaj do nas czasami choć na chwilkę...

Meggi jak postawisz herbate albo coś mocniejszego do tego mała zakonske  to napewno mnie od stołu nie odgonisz.Chociaż jako facet 1,77 cm o wadze 70 kg duzo nie zjem

Meggi20 napisał/a:

Będzie smutno i pusto bez Ciebie, bo zawsze było/jest Cię wszedzie dużo.

Smutno nie bedzie.Za liczna rodzina.Zawsze bedzie sie działo czy to na przedstaw sie czy w humorze.I MI sie nie smucic !!!nie ma powodu.ja tu ladnie napisałem co mniejwiecej bede robił ale nie po to żebyscie sie mi tu od razu smucic zaczeli big_smile  big_smile 

Bursztynka:) napisał/a:

nie wiem czy pamniętasz, ale jedną z osób dla której przyszłam i zostałam na forum byłeś Ty, teraz mam kontakt z szerszą grupą, ale to Ty wsko zapoczątkowałeś (Ana swoją drogą , Ciebie sąsiadko mam na codzień Wink )...
i chyba rozumiesz, że będzie mi / nam Ciebie brakować jak niezbędnej części w układance...

YYyy no JA PAMIETAM MAGDO!!!.nie wiem ile tam odegrałem ale wydaje mi sie ze i tak bys pisac zaczeła.Mysle że To Ani zasługa.A zresztą co bede pisal wiecej...w koncu i tak nie przestaniemy sie kontaktowac.
A NIE ODCHODZE BO CHCE !!! ODCHODZE BO TAK MUSI BYC.TAKA DROGE WYBRAŁEM..

jednak jako optymistka żyje nadzieją, że jednak wsko się ułoży w Twoim życiu i wrócisz do nas ... chciażby miało to być po wakacjach...

JASNE !!!WRÓCE !!!...MOZE WCALE NIE ODEJDE.W KONCU JAK SOBIE DOBRZE ZAPLANUJE TO RAZ W TYGODNIU ZNAJDE SPOSOBNOSC NA WIZYTE...ALE TO NAJBARDZIEJ OPTYMISTYCZNA DLA MNIE MOŻLIWOSC.

wiesz... jeszcze tak na dobre nie doszło do mnie, ze się żegnasz... ale już czuję że dziwnie się tu robi hmm

A TAM CZUJESZ ....GŁODNA SIE ROBISZ!!! HEHE JAK PAMIETAM TO O TEJ PORZE CO ? PRZED SNIADANIEM JESTES  tongue

fajnie, że tel. się nie pozbywasz Wink dziekuje za to Wink

WEŚ PRZETSAN.NIE MASZ ZA CO DZIEKOWAC NIE NO TAKIE SŁOWO HEHEH JA NIE WIEM CO NAPISAC  :oops: ...TO JAK WYMYSLE COŚ INTELIGENTNEGO TO ODP. smile

PS ale będziesz miał potem czytania RazzRazzRazz

NO TO BARDZO DOBRZE!!!LUBIE CZYTAC  smile WIEC SIE NIE OSZCZEDZAĆ.CZARNULKA WRÓCIŁA OD PONIEDZIAŁKU ZACZNIE CZYTANIE A POTEM DA WAM TAKI POPIS ....
:wink: NIE MA ODPOCZYWANIA. big_smile                   

Thumbs up Thumbs down

6

A TAM CZUJESZ ....GŁODNA SIE ROBISZ!!! HEHE JAK PAMIETAM TO O TEJ PORZE CO ? PRZED SNIADANIEM JESTES Razz

kurcze, skąd wiedziałes :>?? ;P:P:P
przed śniadaniem, ale głodna nie jestem... jakoś nie mam apetytu, mój organizm musi się oczyścić :wink: z ... no... ten ... tego... e tam - WCZORAJ NA IMPREZIE POSZALAŁAM ZE ZNAJOMKAMI - 18TKTA KOLEŻANKI :wink: big_smile:D:D
dzieś pewnie z Ana trzeba bedzie poszaleć :wink:

a na 30 kwietnia zaproszenie aktualne na moją impreze 18stkową - w końcu może uda się ja zorganizować :wink:

wiesz co Misiek.... bo... no ... ja... no... ja Cie bardzo lubie :wink: tongue:P big_smile:D:D                   

"Cz

Thumbs up Thumbs down

7

Misiek no Michał tongue napisał/a:

Meggi jak postawisz herbate albo coś mocniejszego do tego mała zakonske to napewno mnie od stołu nie odgonisz

No, to stawiam!! Coś mocniejszego?? A proszę bardzo!! Raz się żyje i pije! A z Tobą i innym uczestnikami forum na pewno będzie dobrze! Zapraszam!! Na małą zakąskę też!                   

8

Michał, wczoraj nie zaglądałam na forum (no tylko na moment bo chciałam jedna wiadomośc odebrać), dopiero dzisiaj przeczytałam że "uciekasz" stąd... zrobiło mi się jakoś smutno. Wiem, że wszystko się zmienia, przemija... kiedyś obiecywałam sobie, że nie będe żałować upływających chwil tylko cieszyć się z tego, że były i wniosły COŚ do mojego życia... tylko że tak się nie da sad ...

powodzenia we wszystkim MISIEK NO MICHAŁ tongue wink

Meggi jak postawisz herbate albo coś mocniejszego do tego mała zakonske to napewno mnie od stołu nie odgonisz.C

Meggi, pilnuj szafy!!! Jak się już tam MIsiek zadomowi to go nie wygonisz tongue

Ana swoją drogą , Ciebie sąsiadko mam na codzień

znaczy się masz mnie dosyć yikes  Co?! :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

9

Ana napisał/a:

Meggi, pilnuj szafy!!! Jak się już tam MIsiek zadomowi to go nie wygonisz

Ana... na szczęscie mam duuużą szafę!! I lokator na gapę mi nie przeszkadza! Wszyscy się zmieścimy! wink                   

Meggi20 napisał/a:

Meggi, pilnuj szafy!!! Jak się już tam MIsiek zadomowi to go nie wygonisz

hehe no i na co ja wychodze.Nie dosc że łajza to jeszcze szafe okupuje.Nie no hehe moze na bude dla psa przejde (heheh).
ps. A własnie .Zastanwaiłem sie nad prezentem.I doszlismy do wniosku z Magdą ( rozumiemy sie bez słowa) że dostaniesz od nas nową elegandzką szafe.

wiesz co Misiek.... bo... no ... ja... no... ja Cie bardzo lubie Wink RazzRazz Very HappyVery HappyVery Happy

A WIESZ MAGDA CIEBIE NIE DA SIE NIE LUBIEC.Za to łatwiej sie zaK..... :wink:  smile                   

Thumbs up Thumbs down

11

:shock:  :shock:  :shock: ...

A WIESZ MAGDA CIEBIE NIE DA SIE NIE LUBIEC.Za to łatwiej sie zaK

...to bez komentarza....

Misku Refleksja bez ciebie nie bedzie refleksja...mozna zniknac na pare tygodni....ale trzeba wrocic...wiemy ze wrocisz...wiemy ze nas nie zostawisz...prawda?                   

12

I doszlismy do wniosku z Magdą ( rozumiemy sie bez słowa) że dostaniesz od nas nową elegandzką szafe.

czyżby moja obecna nie przypadła Wam do gustu?  za stara? zbyt zakurzona? nie te wymiary?  lol

No a teraz Misiek brutalna prawda o szafie.
W końcu powinieneś ją poznać, skoro koniecznie tak bardzo chcesz tam się znaleźć
szafa już od dawna była specyficznym miejscem... przede wszystkim chowało się tam tych, którzy nam przeszkadzali w spokojnej egzystencji niżańskiej
szafa to też forma azylu, prywatna tweirdza, do krórej ma dostęp tylko jej właściciel, miejsce gdzie można sie schować przed całym światem, no a bywa tak, że szafa to ...
Wszystko się zmienia, Ty też dużo zmieniłeś... no i jeśli teraz bede miała dwie szafy to jedną mogę udostęnić. Tylko potem... *beep*                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

Ana napisał/a:

Tylko potem... *beep*

wow wow wow...brutalna prawda ?...o szafie ...a to zakonczenie ....
Ania !!!...na ile wydaje Ci sie że mnie znasz ???...bładzisz moje dziecko oj bładzisz  smile

[size=16][ Dodano: Pon 25 Kwi, 05 2:57 pm ][/size]
teraz zresztą odchodze wiec Ania...odetchniesz odemnie  :wink:                   

Thumbs up Thumbs down

14

Ana napisał/a:

znaczy się masz mnie dosyć yikes &nbsp;Co?! :shock: &nbsp;:shock: &nbsp;:shock: &nbsp;:shock: &nbsp;:shock:

hmmm, nie chciałam, żebyś poznała tą brutalną prawde,... ale ...no... ten ... tego ...
NIE MAM CIE DOSYC, KOMU JA BEDE JAK NIE SĄSIADCE :wink: tongue:P:P

A WIESZ MAGDA CIEBIE NIE DA SIE NIE LUBIEC.Za to łatwiej sie zaK..... :wink: &nbsp;:)

Misiek...  :oops:  :oops:  :oops:   nie wiem co powiedziec... ale - big_smile:D:D                   

"Cz

Thumbs up Thumbs down