1

Temat: Serce

Magdalenko, powtórzę jeszcze raz śliczne big_smile big_smile big_smile

(i powiem cichutko, że cieszę się że znowu widzę tu coś Twojego <przytul>)                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Serce

Meggi20 napisał/a:

Tutaj jest bezpiecznie,
ciepło,
pachnie różami. &nbsp;
STUK, &nbsp;
STUK,
STUK...
To Twoje serce,
dla którego mam i chcę żyć. &nbsp;

M.

wawa  big_smile                   

Wawa pozdrawia
[url=http://www.wierszowisko.fora.pl/]M

3

Cieszę się, że się podoba big_smile                   

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif

4

Meggi, brawo...piekne                   

Anioly spiewaja bez uzycia slow... Lataja bez uzycia skrzydel
Patrza na wszystko z gory...

Thumbs up Thumbs down

5

Meggi wyskakuj z tej ciemnej, zimnej niszy  smile
Znajdź sobie przytulny kącik, gdzie echa serca rozbrzmiewać będą po czymś przyjemniejszym niż pajęczyny
(Rumianek nie lubić pająków :wink: )                   

Thumbs up Thumbs down

puk. puk... "M... jest czekaniem na niebieski mrok, na zieloność traw, na pieszczotę rzęs. czekaniem na kroki, szelesty, listy, na pukanie do drzwi. czekaniem na sen, na świt, na koniec świata..."
Meggi Twoje "Serce" przywołało subtelną woń różaną "Miłośći" M.Hillar smile "rozdrażniło mój żywy organizm, rozkołysało zmysły" a to już H.P.
Z uśmiechem zostawiam Ci bilet na przejazd po siedmiobarwnej tęczowej ślizgawce, tudzież na godzinne skakanie po miękkiej chmur batucie big_smile

Rumianku, co przyozdabiasz rozległe łąki, Zielem Słońca zwana... w biegu nie zdążyłam się przywitać i wysłuchać mowy kwiatów... a co szepcze rumianek? rozkwita symbolem -wierności- wśród innych kwiecistych serc. "w każdy
ranek pij rumianek.jesli go wypijesz długo pożyjesz..." wink co prawda rumianek zbiera się w przeddzień św. Jana, gdy to zapewnia szczęście i pomyślność, ja ośmieliłam się uwić wianek Tobie w tę noc z rumiankowych uśmiechów, kwiatów kończyny i najcieplejszych gwiezdnych mrugnięć... na głowę Tobie wkładam i biegnij w sny rumiankowe wprost do śpiewającej dzielnicy Nieba- Rumiankowa smile
m.                   

"gdy zobaczysz,

7

Po Łące Biegła... nie musiała przystawać... nie musiała się schylać by rozumieć mowę kwiatów... by z szelestu ich płatków wić piosenki...

Dziekuję  big_smile                   

Thumbs up Thumbs down