26

Odp: motocykle

ja mam m.in. jakąś Ladę , ale pewnie niewiele wam powiem , bo sie nie znam tongue:P                   

"Cz

Thumbs up Thumbs down

27

adrian napisał/a:

która daje więcej radości niż poruszanie się współczesnym 'plastikiem'.

jak napisalam w swoim poście  plastików tzn ścigaczy ale nie mam nic przeciwko ludzia którzy na nich jeżdżą i nieprzeszkadza mi to.

[size=16][ Dodano: 2005-06-02, 12:43 ][/size]
gdzies na płytce mam motocykl moich marzen jak znajde to wam pokaze

[size=16][ Dodano: 2005-06-03, 18:22 ][/size]

Monika napisał/a:

O, no to pewnie juz wróciliście. Pokaż zdjęcia, koniecznie.

mam ich sporo okolo 200 i wszystkie naprawde warte ogladniecia bo zwiedzilismy sporo.Jak mam to zrobic?                   

Thumbs up Thumbs down

28

Spróbuj wstawic triche do Twojej galerii prywatnej i kazdy tam zajrzy o zobaczy.  smile Tylko wielkośc musi być odpowiednia. Tam będziesz miala informację, jak duże moga one być.                   

Thumbs up Thumbs down

29

która daje więcej radości niż poruszanie się współczesnym 'plastikiem'.
  znalazłam moto o którym marze żeby takiego miec ale kosztuje fortune i jest pare modeli na swiecie.jest to motocykl C-Z 500  z lat ok 1935                   

Thumbs up Thumbs down

30

Agulko, myslę, ze on pasowałby  do Twojego kapelusza. Sukienka niebieska w białe grochy,jasno niebieskie buty na obcasie, takie retro, kapelusz z wielkim rondem, odrobina szaleństwa w kieszeni, niebo w kolorze blue no i jedziesz.  smile                   

Thumbs up Thumbs down

31

nio to ile chciałabys miec tych osiołków pod czerwona sukienką ?
smile

Braszka
z przymróżeniem oka
szczesliwa bo znoajomym nic sie w londynie nie stało ...                   

32

oni natenczas tamtubylcy smile
za chlebem wyjechali, bo im sie nie widziało za lekarskie pensje w charakterze wincentego pstrowskiego u nas  robić

smile                   

33

Monika napisał/a:

Agulko, myslę, ze on pasowałby  do Twojego kapelusza. Sukienka niebieska w białe grochy,jasno niebieskie buty na obcasie, takie retro, kapelusz z wielkim rondem, odrobina szaleństwa w kieszeni, niebo w kolorze blue no i jedziesz.  smile

ja myślę że takie auta:
http://www.zuckerfabrik24.de/fiat/pics/2300s_c1_3.jpg
http://www.zuckerfabrik24.de/fiat/pics/2300_f2.jpg

to dopiero  by pasowały to sukienki w groszki i kapeusza z wielkim rondem ;-)                   

Pozdrawiam
Adrian

Thumbs up Thumbs down

34

Ten pierwszy jest lepszy. Przynajmniej mi się bardziej podoba big_smile                   

Thumbs up Thumbs down

35

Takie auta tez mi sie podobaja.

[size=16][ Dodano: 2005-08-31, 20:54 ][/size]
I minoł kolejny zlot motocyklowy.Chyba najlepszy w mojej dotychczasowej karierze plecaczkowania(wtajemniczeni wiedza o co chodzi z plecaczkowaniem big_smile )Zlot odbywał sie w Zdyni.(beskid niski)tereny łemków.Piękne miejsce i duzo cerkwi prawosławnych(takich starych drewnianych.Koncerty rockowe by ły ok z wyjątkiem jednego zespołu gdzie facet piał jak kogut.Były sztuczne ognie , konkursy wolnej jazdy, toczenia beczki motorem, slalom trajek(motory 3 kolowe)siłowanie na renke facetów i babek,konkurs picia piwa,i był nawet sexi show lol .Pogoda sie udała.Impreza trwała 3 dni.Było super.

[size=16][ Dodano: 2005-09-05, 19:38 ][/size]
http://www.mazda82.prv.pl/  a tu są zdjęcia z ze zlotu w Zdyni i rodzinnego pikniku w szczucinie.Ten kto zajżał do działu bank twarzy bedzie wiedział jak wyglądam.(jestem w bluzeczce z napisem biker baby)                   

Thumbs up Thumbs down

36

Wow!
Mnie sie jakos udało zdać za pierwszym razem.

Mam motocykl terenowy, i kupę zmartwień, bo to wszystko tyyyle kasy ciągnie a sprzęt nie pierwszej świerzości.
Ehhh, ale ta frajda jest czasami lepsza niż...iwecie co!

37

Czy to prawda ze motocyklistow nazywaja "dawcami nerek"? Bo ja wlasnie potrzebowalbym jedna wink

Thumbs up Thumbs down

38

Albo wogóle "dawcami organów" wink
wink żartuje może kiedyś też chciałabym spróbować ale chyba nie mam odwagi smile

[b]Ten kto przestaje by

39

motor, tak też mi się gdzieśtam marzy big_smile

Czy to prawda ze motocyklistow nazywaja "dawcami nerek"? Bo ja wlasnie potrzebowalbym jedna

słyszałam tylko o opcji jeżdzącej trumny.... należało by ją trochę sprostować, to nie trumna, to jest na wierzchu a wieko ją goni lol

Ka

Thumbs up Thumbs down

40

motorki nie
ale samochodziki terenowe
jak najbardziej

Braszka wlacza marzenie:)
jak wygra w sobote te 11 milonikow po odpowiednim podziale na dobroczynnosc kupi se terenowke
a co
smile