1

Temat: Doom w kinach

Wchodzi na ekrany kin nowy Doom. Nie wiem, czy się wybrać, kolejny film na podstawie gry - to nie może się udać. 10 lat temu ktoś nakręcił jakiegoś Dooma, który oprócz tytułu w ogóle nie nawiązywał do gry (która miała przecież swoją fabułę) i był po prostu badziewny. Kolejne obrazy na podstawie gier to były zwykłe popłuczyny, chyba żaden z nich nie jest warty uwagi.

Warto iść czy nie? Ma ktoś jakieś "przecieki" o tym nowym filmie?

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Doom w kinach

FideL,Oct 18 2005, 12:46 PM napisał/a:

Wchodzi na ekrany kin nowy Doom. Nie wiem, czy się wybrać, kolejny film na podstawie gry - to nie może się udać. 10 lat temu ktoś nakręcił jakiegoś Dooma, który oprócz tytułu w ogóle nie nawiązywał do gry (która miała przecież swoją fabułę) i był po prostu badziewny. Kolejne obrazy na podstawie gier to były zwykłe popłuczyny, chyba żaden z nich nie jest warty uwagi.

Warto iść czy nie? Ma ktoś jakieś "przecieki" o tym nowym filmie?
[right][snapback]23006[/snapback][/right]

Ja bym nie poszedl. Wystarczy wspomniec poprzedznie "przeboje".

"Uliczny Wojownik" (RAAAAAAAAATUNKU!), "Wing Commander" (nie widzialem, ale ponoc glupie), Mortal Kombat (przecietniak). Wyjatek stanowi tutaj pierwsza czesc Lary Croft. (o drugiej lepiej nie wspominac - zasnalem podczas ogladania. Tak przegadanego romansidla dawno nie widzialem. WYSTRZEGAC SIE. Ale pierwszy Tomb Raider byl spoko - za niedlugo poleci na TVN).

BTW: A slyszales, ze maja ekranizowac "River Raid"? smile

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

3

Co do Mortali i Street Fightera zgadzam sie, Tomb Raidera nie ogladalem, ale wiekszosc znajomych twierdzi, że cienizna. Jest jeszcze Resident Evil, ale ten film z Mola Jovovich ponoc prawie w ogole nie nawiazuje do gry, majacej przeciez rozbudowana fabule.

Mi najlepiej z filmowych adaptacji gier podoba sie... Mario Bros. Filmik to wiekowy, ale Bill Hoskins wymiata

Thumbs up Thumbs down

4

FideL,Oct 18 2005, 07:19 PM napisał/a:

Co do Mortali i Street Fightera zgadzam sie, Tomb Raidera nie ogladalem, ale wiekszosc znajomych twierdzi, że cienizna. Jest jeszcze Resident Evil, ale ten film z Mola Jovovich ponoc prawie w ogole nie nawiazuje do gry, majacej przeciez rozbudowana fabule.

Mi najlepiej z filmowych adaptacji gier podoba sie... Mario Bros. Filmik to wiekowy, ale Bill Hoskins wymiata
[right][snapback]23047[/snapback][/right]

Pierwsza czesc Residenta mam na DVD. Fajne nawet. Drugiej nie ogladalem, ale ponoc dno niemilosierne.

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

5

Neko,Oct 19 2005, 10:28 AM napisał/a:

Pierwsza czesc Residenta mam na DVD. Fajne nawet. [right][snapback]23062[/snapback][/right]

Jeśli tak to kupię sobie w Geancie i oglądne. W koszykach to to leży i kosztuje 9 PLN.

BTW do czego to doszło, żeby film na podstawie najlepszego survival horroru leżał w koszyku na wyprzedaży!

Thumbs up Thumbs down

6

FideL,Oct 19 2005, 09:55 AM napisał/a:

Jeśli tak to kupię sobie w Geancie i oglądne. W koszykach to to leży i kosztuje 9 PLN.

BTW do czego to doszło, żeby film na podstawie najlepszego survival horroru leżał w koszyku na wyprzedaży!
[right][snapback]23063[/snapback][/right]

Kup sobie - nie pozalujesz. Kiedys film byl dolaczony do CKM-u. Natrzaskali tyle kopii, ze moga sprzedawac przez najblizsze 10 lat. smile

A z innych filmow, polecam: "Zielona Mile". Wczoraj ogladalismy po raz trzeci. GENIALNE!

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

7

Nie jest chyba tak źle z tym Doomem, skoro w USA rządzi!

http://film.onet.pl/0,0,1184101,wiadomosci.html

Polecam recenzję filmu na GOLach

Thumbs up Thumbs down

8

FideL,Oct 24 2005, 10:06 AM napisał/a:

Nie jest chyba tak źle z tym Doomem, skoro w USA rządzi!

http://film.onet.pl/0,0,1184101,wiadomosci.html

Polecam recenzję filmu na GOLach
[right][snapback]23348[/snapback][/right]

I co? Ogladales?
Slyszalem, ze to jednak straszna, glupkowata kicha. Polaczenie Residental Evil, z Obcym, Predatorem i Gargamelem. wink To ja juz wole sobie wypozyczyc: "Constantine" smile

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

9

Nie oglądałem, poczekam aż będzie na DVD

Thumbs up Thumbs down

10

FideL,Nov 3 2005, 08:00 PM napisał/a:

Nie oglądałem, poczekam aż będzie na DVD
[right][snapback]23733[/snapback][/right]

W wypozyczalni widzialem Alone in the Dark - ogladales moze?

Dodano:

Juz chyba nie chce go ogladac smile

http://www.stopklatka.pl/forum/forum.asp?o...la=1&o1xi=21086

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down