1

Temat: TO CUD !!!!!!!!

No cud! Jak Boga kocham! Wczoraj ogladnalem sobie wiadomosci
i po raz pierwszy od 5 lat uslyszalem... DOBRĄ WIADOMOSC!
Ba! Nie jedna, ale trzy* dobre wiadomosci pod rzad!
Z wrazenia spadlem z krzesla. Moze faktycznie cos sie poprawi
w tym kraju?

--------------------------------------------
Pierwsza dobra wiadomosc:
- utworzenie urzedu antykorupcyjnego

Druga dobra wiadomosc:
- wypuszczenie z aresztu mezczyzn, ktorzy broniac
sie przed bandyta zrobili z nim porzadek

Trzecia dobra wiadomosc:
- tansze odpowiedniki drogich lekow wchodza
do Polski
---------------------------------------------

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: TO CUD !!!!!!!!

hmm....

[b]Ten kto przestaje by

3

Co do drugiej wiadomości: wypuścili morderców, ale dobra wiadomość...

Thumbs up Thumbs down

4

Się zobaczy co będzie dalej...
Hmmm...

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif

5

Neko,Nov 9 2005, 11:02 AM napisał/a:

--------------------------------------------
Pierwsza dobra wiadomosc:
- utworzenie urzedu antykorupcyjnego

---------------------------------------------
[right][snapback]23868[/snapback][/right]

Neko, naprawdę wierzysz w funkcjonwanie teg urzędu zgodne z założeniami ?
sądzę, że pan Wasserman już w komisji śledczej pokazał, co potrafi i obawiam się, że urząd ten będzie narzędziem w walce politycznej. Skorumpowani będą ci którzy są dla PiSu niewygodni lub groźni w walce u władzyh. Wina nie musi być im koniecznie udowodniona, wystarczy trochę hałasu wokół danej osoby i opinia publiczna zgłupieje sad

Thumbs up Thumbs down

6

FideL,Nov 9 2005, 02:57 PM napisał/a:

Co do drugiej wiadomości: wypuścili morderców, ale dobra wiadomość...
[right][snapback]23874[/snapback][/right]

Mordercy? To byla samoobrona. Poznaj ich historie. Policja wypiela sie na cala wioske. Co mieli zrobic? Gdyby Twoim dzieciom grozil bandyta i podchodzil do nich z nozem, to siedzialbys z zalozonymi rekoma?!

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

7

joskai,Nov 10 2005, 09:11 AM napisał/a:

Neko, naprawdę wierzysz w funkcjonwanie teg urzędu zgodne z założeniami ?

Musze wierzyc...

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

8

Neko,Nov 9 2005, 09:02 AM napisał/a:

[right][snapback]23868[/snapback][/right]

co racja to racja ,te wiadomości są dobre, ale na ile ? sąd podjoł dobrą wiadomość. co tego urzędu to nie jestem pewna czy niedługo mogą być afery nawt i krupcyjne.leki to dobry pomusł ale żeby tylko działały odpowiednio i żeby nie było po nich powikłań!

9

Neko,Nov 10 2005, 10:39 AM napisał/a:

Mordercy? To byla samoobrona. Poznaj ich historie. Policja wypiela sie na cala wioske. Co mieli zrobic? Gdyby Twoim dzieciom grozil bandyta i podchodzil do nich z nozem, to siedzialbys z zalozonymi rekoma?!
[right][snapback]23895[/snapback][/right]

Poznałem ich hstorię. Co nie oznacza, że popieram formę linczu jako pozbywania się nieprzystosowanych jednostek ze społeczeństwa. Zgłosili sprawę policji, która nie zareagowała. Czy zrobili coś więcej? Są wyższe urzędy od wsiowego posterunkowego. Wybrali siekiery.... dobrzez, że nie są moimi sąsiadami

Thumbs up Thumbs down

10

FideL,Nov 15 2005, 10:21 AM napisał/a:

Poznałem ich hstorię. Co nie oznacza, że popieram formę linczu jako pozbywania się nieprzystosowanych jednostek ze społeczeństwa. Zgłosili sprawę policji, która nie zareagowała. Czy zrobili coś więcej? Są wyższe urzędy od wsiowego posterunkowego. Wybrali siekiery.... dobrzez, że nie są moimi sąsiadami
[right][snapback]23987[/snapback][/right]

Zas nie rozumiesz co do Ciebie pisze.
Nie popieram tego co zrobili. Nie domagam sie wyroku unniewiniajacego. Zasluzyli na wyrok. Ale nie ma potrzeby ich teraz wiezic, bo wiezienie to nie dla nich miejsce! Nie stanowia zagrozenia.

Moze dobrze, ze nie sa Twoimi sasiadami - bo skoro obawiasz sie ich, to znaczy ze Twoje zachowanie na Twoim osiedlu musi byc zatrwazajace. wink

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

11

Neko,Nov 16 2005, 03:08 PM napisał/a:

Zas nie rozumiesz co do Ciebie pisze.
Nie popieram tego co zrobili. Nie domagam sie wyroku unniewiniajacego. Zasluzyli na wyrok. Ale nie ma potrzeby ich teraz wiezic, bo wiezienie to nie dla nich miejsce! Nie stanowia zagrozenia.
[right][snapback]24022[/snapback][/right]

A skąd wiesz, że nie stanowią. Podobno kto raz zabije, pęka w nim niewidzialna granica i może to zrobić jeszcze raz. Jeśli we wsi jest jeszcze jakiś lump, co to się naraził "ogółowi", może iść pod nóż jako następny. Nie można kogoś zabić i czekać na proces, sadząc ziemniaki czy inną oziminę

Neko,Nov 16 2005, 03:08 PM napisał/a:

Moze dobrze, ze nie sa Twoimi sasiadami - bo skoro obawiasz sie ich, to znaczy ze Twoje zachowanie na Twoim osiedlu musi byc zatrwazajace. wink
[right][snapback]24022[/snapback][/right]

A żebyś wiedział. Jestem postrachem w swoim bloku: nie kłaniam się, nie podpisuję petycji, nie przesiaduję na ławkach, nie obmawiam. Takie zachowanie jest w moim bloku nie do pomyślenie, innymi słowy: jestem do odstrzału! smile

Thumbs up Thumbs down

12

FideL,Nov 16 2005, 02:49 PM napisał/a:

A skąd wiesz, że nie stanowią.

Wiem wiecej niz Ci sie wydaje. wink

Podobno kto raz zabije, pęka w nim niewidzialna granica i może to zrobić jeszcze raz.

Ksiadz przy ambonie to powiedzial? smile

A żebyś wiedział. Jestem postrachem w swoim bloku: nie kłaniam się, nie podpisuję petycji, nie przesiaduję na ławkach, nie obmawiam. Takie zachowanie jest w moim bloku nie do pomyślenie, innymi słowy: jestem do odstrzału! smile

Dlaczego nie klaniasz sie?

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

13

Neko,Nov 16 2005, 05:29 PM napisał/a:

Wiem wiecej niz Ci sie wydaje. wink
[right][snapback]24030[/snapback][/right]

Pewien madry filozof powiedział: wiem, że nic nie wiem! Ale to z pewnością nie byłeś Ty!! smile

Ksiadz przy ambonie to powiedzial? smile

Nie, psycholog, co się zowie Zbigniew Nęcki. Mieszka w Krakowie, napisał kilka książek, występuje w programach telewizyjnych i "przerabia" się go na studiach. Ale pewnie dla ciebie to żaden autorytet, bo nie głosował na UPR smile

Dlaczego nie klaniasz sie?

Nie mam czasu. Nie znam ludzi z bloku. Nie chcę ich poznać. Nie lubię ich. Ale za to zawsze się uśmiecham smile

Thumbs up Thumbs down

14

FideL,Nov 16 2005, 07:40 PM napisał/a:

Pewien madry filozof powiedział: wiem, że nic nie wiem! Ale to z pewnością nie byłeś Ty!! smile

I jak skonczyl ten filozof? Umarl? No prosze! smile
Wnioski wyciagnij sam. wink

Nie mam czasu. Nie znam ludzi z bloku. Nie chcę ich poznać. Nie lubię ich. Ale za to zawsze się uśmiecham smile
[right][snapback]24033[/snapback][/right]

JAK MOZNA NIE MIEC CZASU, ABY POWIEDZIEC "DZIEN DOBRY" ???????????????

A moze to oni nie lubia Ciebie? wink

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

15

Utworzenie Urzędu Antykorupcyjnego to gra pod publiczkę. Ustawa z dnia 25 września 1981 r. o zwalczaniu spekulacji też miała coś załatwić, załatwiła?

Tańsze odpowiedniki leków zagranicznych były w Polsce, to chyba nic nowego?

Ziobro dał popis, nie przeczę. Zobaczymy czy ta jaskółka wiosnę uczyni.

Thumbs up Thumbs down

16

kuma,Nov 17 2005, 10:40 AM napisał/a:

Utworzenie Urzędu Antykorupcyjnego to gra pod publiczkę. Ustawa z dnia 25 września 1981 r. o zwalczaniu spekulacji też miała coś załatwić, załatwiła?

Kuma, czy ja snie? Ustawa z 1981 roku? Ustawa uchwalona na moment przed stanem wojennym?! O tym mowisz? No, chyba jednak snie! smile

Tańsze odpowiedniki leków zagranicznych były w Polsce, to chyba nic nowego?

Nie na takich zasadach, jak to ma byc teraz.

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

17

Neko, pożyjemy, zobaczymy.
Dziwi mnie fakt, że tworzy się urzędy. Przecież są już narzędzia do walki z korupcją, prawda? Sprawami korupcji zajmuje się prokuratura, policja, ABW i CBŚ. Wydawanie ustaw, tworzenie tego typu urzędów świadczy o tym, że władza potrzebuje skutecznej broni, żeby rozprawić się z kimś....

Thumbs up Thumbs down

18

kuma,Nov 17 2005, 11:11 AM napisał/a:

Neko, pożyjemy, zobaczymy.
Dziwi mnie fakt, że tworzy się urzędy. Przecież są już narzędzia do walki z korupcją, prawda? Sprawami korupcji zajmuje się prokuratura, policja, ABW i CBŚ. Wydawanie ustaw, tworzenie tego typu urzędów świadczy o tym, że władza potrzebuje skutecznej broni, żeby rozprawić się z kimś....
[right][snapback]24050[/snapback][/right]

Byc moze...

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

19

Amant Wszech Czasów,Dec 20 2005, 12:04 AM napisał/a:

Jest taka zasada że pozory mylą/quote]

"pozory mylą"  - poiwedział jeż schodząc ze szczotki ryżowej

pytanie kto jest jeżem a za kogo robi szczotka w naszej politycznej historii

kto odpowie wygrywa uscisk dłoni prezesa

Braszka
po cięzkim dniu z głupawicą

smile

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Polska REFLEKSJE » Polityka » TO CUD !!!!!!!!