1

Temat: Kino - polecam, odradzam

Jutro wybieram się na "Kurczak Mały" wytwórni Disneya.
Jutro będzie moja recenzja. Teraz to, co piszą o tym filmie:

http://img.interia.pl/rozrywka/film/FG436b3dba2c56c.jpgHistoria tytułowego bohatera, wyszydzonego przez wszystkich za to, że spadające mu na głowę żołędzie wziął za kawałki nieba. Kurczak bardzo chciałby odzyskać utracony szacunek.

Kiedy prawie mu się to udaje, rzeczywiście kawałek nieba ląduje mu na głowie. Okazuje się, że naszej planecie zagraża niebezpieczeństwo z kosmosu. Kurczak Mały wraz z grupą przyjaciół postanawia ruszyć światu na ratunek.

Film wyświetlany będzie w polskiej wersji językowej. Głosów bohaterom użyczyli m.in. Maciej Stuhr, Cezary Pazura, Hanna Śleszyńska, Andrzej Grabowski.

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif

2

Odp: Kino - polecam, odradzam

Meggi i jak tam film nic nie chwalisz smile warto pójść???

[b]Ten kto przestaje by

3

Colu! Film pomysłowy! Sthur Młodszy- R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-Y!!! Szczególnie jego piosenka "Jestem zwycięzcą" była tak porywająca, ze się popłakałam ze śmiechu!!
Polecam!
Może jest jeden mankament, film nie był chyba do końca zrozumainay przez najmniejsze dzieci w kinie. Najlepiej bawili się dorośli.

4

Bo ostatnio robią tek te bajki chyba bardziej pod dorosłych i starszą młodziesz niż maluchy sad
Ale mówisz że warto smile super chce swojego malca zabrać na bojusie do kina ma prawie 3latka tylko nie wiem czy nie bedzie dla niego za głośno no i czy mi tyle wysiedzi smile

[b]Ten kto przestaje by

5

Filmo kolorowy to wysiedzi, tylko żeby się kosmitów nie bał...

6

Skusiłaś mnie IDZIEMY smile

[b]Ten kto przestaje by

7

To w takim razie coś nowego:

Moja droga Wendy

Film już na pewno nie dla dzieci!

"Akcja obrazu rozgrywa się w małym górniczym miasteczku i opowiada o grupie ludzi zafascynowanych bronią palną. Głównym bohaterem jest 18-letni Dick, który swój pistolet ochrzcił imieniem Wendy. Kupując go młody pacyfista myślał, że to zabawka. Jak się później okaże ta domniemana zabawka zmieni zarówno życie Dicka, jak i wszystkich otaczających go ludzi...

Film "Dear Wendy" miał być jedną z części amerykańskiej trylogii von Triera. Ostatecznie twórca zdecydował, że za kamerą stanie Thomas Vinterberg."

Gdyby ktoś się wybierał to ja proszę o komentarz.
Fabuła filmu brzmi znajomo... ale nie kojarzę z niczym...
[/B]

8

Dziś premiera filmu:Opowieści z Narnii:Lew, czarownice i stara szafa.
Film pokroju:Fantasy
Reżyseria: Andrew Adamson

Ekranizacja jednej z części siedmiotomowego cyklu C.S.Lewisa.

Film jest historią czwórki angielskich dzieci – Łucji, Zuzanny, Edmunda i Piotra Pevensie – które odnajdują drogę do fantastycznej krainy Narnii. Bramą do niezwykłego świata okazuje się stara szafa w wiejskim domu trochę dziwacznego Profesora.

Narnię zamieszkują mityczne stworzenia i mówiące zwierzęta. Toczy się tam walka między dobrem a złem. Dzieci pomagają Lwu – Królowi Aslanowi – pokonać Białą Czarownicę.

Idziemy z mężem we wtorek wtedy zdam relacje w roli widza.....zobaczymy czy było warto.

[b]Ten kto przestaje by

9

Kiedyś był serial w TV,
nadawany rano chyba koło 8 może troche później
nie wiem czy to nie były ferie
bo oglądałam prawie każdy odcinek.
Nie powiem interesujący film jak na tamte czasy,
kiedy jeszcze nie było tylu seriali.
Zresztą ile ja wtedy lat miałam
to dla mnie było coś fantastycznego
i sama wtedy chciałąm takie coś przeżyć smiletongue

To jak Colu już obejrzysz to powiesz czy fajny filmik smile

10

Narnia to dzieciństwo smile Magia i taki błogi spokój, oderwanie od rzeczywistości smile
Najpierw był serial a potem książki smile

Do Narni wracam w przyszły piątek smile

11

A więc właśnie nie dawno wróciłam.......i powiem tak:razem z mężem stwierdziliśmy, że nasze dziecko szybko na ten film nie pójdzie sama do tej pory nie moge sie pogodzić ile tam było krwi, przemocy, zdeformowanych ludzi-troli.
Takie filmy nigdy mnie nie kręciły, ale ten był zupełnie do bani....książka jest sto razy lepsza.
Najlepiej odegrane role to Czarownica zimna od początku do końca i dwa bobry siejące od czasu do czasu tekstem......film ma dobre efekty komputerowe, chociaż stary wyjadacz sie nie zachwyci.
W skali od 1 do 10: daje mu 4!

Meggi o błogim spokoju w tym wydaniu filmu naprawde możesz zapomnieć, ja osobiście nie chciałambym by moje dziecko oglądało takie filmy, ale książki jak najbardziej niech czyta......napewno bedą lżejsze!!!

[b]Ten kto przestaje by

12

Ale o dziwo reklama "Narni" w telewizji jest fajna i zachęcająca. Właśnie zastanawiałem się czy moje latorośle na to nie wziąć...

Thumbs up Thumbs down

13

FideL jesli owe dziatki male jeszcze ... to szczegolnie odradzam ...
bardzo malo ksiazkowy, za to w pelni "kasowy" projekt ... niestety ... ale muzyke ma piekna smile ... i do obejrzenia jesli nie jest sie szczegolnie wymagajacym ogladaczem big_smile, ale nie dla smarkaczy ... o nie ...

Poleluma dzieciarni odradza ... w trosce o sny tejze ... wink

Veni...! Vidi...! Winniczek...!
big_smile

Thumbs up Thumbs down

14

Racja Arkono muzyke ma przepiękną smile
Fidelku do Ciebie wybór należy.........

[b]Ten kto przestaje by

15

Czy ten film jest straszniejszy niż "Mój przyjaciel niedźwiedź"? Bo po filmie o misiach moja córeczka nie spała przez miesiąc, no więc nie chciałbym żeby sytuacja się powtórzyła...

Thumbs up Thumbs down

16

Wydaje mi sie, że sytuacja niestety sie powtórzy.....

[b]Ten kto przestaje by

17

"Mój Przyjaciel Niedzwiedz" mnie rozczarował.

Jako typowe dziecko wink lubiące bajki, poczułam się po filmie przygnębiona...

Na wspomnianą Narnię idę jutro, dziecko 2... letnie ze mnie jest więc idę i mam zamiar się nie bać.

Colu, Narnia filmem dla dzieci nie jest. Przyznasz jednak, że książka rozwija wyobrażnie  w filmie wszystko podane na tacy.
Ale jak byłam na Władcy Pierscieni, na drugiej części to tak małe dzieci z rodzicami widziałam, że aż strach!! Sama niektórych scen wolałabym nie oglądać, a te dzieciątka biedne...

18 Ostatnio edytowany przez cola (2006-01-12 16:31:00)

No właśnie rodzice czasami sami chyba nie mają wyobraźni zabierać małe dzieci na takie filmy.Obok mnie siedział chłopiec, który wbijał sie w fotel ze strachu ale jego brat 17letni chyba dobrze sie bawił hmm tylko nie pomyślał, że nie wszystkich bawi taka sytuacja miałam ochote powiedzieć mu pare słów ale mąż mnie powstrzymał.

Meggi miłego oglądania i napisz później pare słów czy odebrałaś ten film podobnie......<buźka>

[b]Ten kto przestaje by