26

Odp: Sklep czy hipermaket?

Skoro już robimy tutaj reklamę to ja polecam majonez MOSSO. Mniam!Niestety nie w każdym małym sklepie jest dostępny sad
A właśnie. U mnie pod domem z soków marchwiowych jest tylko Karotka, a mnie nie stać na kupowanie codziennie tak drogiego soku, a Dominisia dziennie wypija prawie cały smile

Thumbs up Thumbs down

27

Rumianek,Jan 10 2006, 05:21 PM napisał/a:

A właśnie. U mnie pod domem z soków marchwiowych jest tylko Karotka, a mnie nie stać na kupowanie codziennie tak drogiego soku, a Dominisia dziennie wypija prawie cały smile
[right][snapback]25252[/snapback][/right]

karotka to drogi, ale tez dobry sok. Zwazywszy, ze pija go twoja Mala, to wybralabym go, nad te z hipermarketu (z najtanszej polki).
Niech juz pija go rzadziej, ale niech jest on najlepszy z mozliwych. marka supermarketu ma to do ciebie, ze zwykle jest to ostatni gat. w przypadku soku, podejrzewam ze duza zawartosc chemii, malo warotsci odzywczych (przeczytaj sobie etykiete)
Ale to moje zdanie smile

A tak wogole, to moze rozwazysz kwestie samodzielnego zrobienia soku dla Misi? To chyba wyjdzie najekonomiczniej smile

Veni...! Vidi...! Winniczek...!
big_smile

Thumbs up Thumbs down

28

No nie wiem... nie mam sokowirówki, a na codzienne ręczne tarcie marchewki chyba nie miałabym siły wink No i wątpie czy by jej smakował sad

Nie miałam na mysli najtańszych soków i nigdy nie kupuję produktów "marki hipermarket"  Dość dobrze się orientuję w ich jakości, bo nawet sie o tym uczę... miałam niedawno zaliczenie z przedmiotu o kontroli jakości w przemyśle spozywżym, więc wiem o co w tym chodzi i co wchodzi w skład tych soków. Miedzy Karotką, a takimi produktami jest jednak jeszcze spory wybór. Ja preferuję Garden lub Carotella.

Thumbs up Thumbs down

29

Ja namiętnie karmie Maksa marchwią i to w różnych postaciach nie tylko soku ale również zupy zwanej marchwianką i to jego ulubiona prosta szybka i pożywna.
Moje dziecko po mężu jest jasnej karnacji i dlatego szczególnie zimą je marchew poprawia mu koloryt skóry a latem szybciej sie opala.
Rumianku a może zupka byłaby dobrym zozwiązaniem?A jeśli chodzi o robienie soku nie tylko sokowirówka zdaje egzamin ja sie wysługuje mikserem ma podobne właściwości i z sokami też daje sobie rade z marchwiowym najlepiej smile

[b]Ten kto przestaje by

30

Mikser też trzeba mieć wink ... o maszynke do mięsa też się nie pytajcie tongue hi hi hi

Thumbs up Thumbs down

31

hmm ... no niby bys mogla sprawdzic, czy da sie wydobyc sok z marchewki uzywajac maszynki do miesa ... ale .. no sama nie wiem ... jesli potraktujesz to jakos eksperyment naukowy, to dlaczego nie? big_smile

czyli zostaje tylko tarka i gaza? (potrzec i wycisnac... ) bardzo niewdzieczny sposob neutral tez bym chyba wybrala wycieczki do supermarketu i sreniej klasy soki smile

Veni...! Vidi...! Winniczek...!
big_smile

Thumbs up Thumbs down