1

Temat: Taniec Towarzyski

Jest taka dyscyplina (a takze hobby), co sie zowie taniec towarzyski. Duzo ludzi ostatnimi czasy tanczy, ale spotkalem sie z glosami, ze taniec towarzyski to zabawa dla lalusiow, zniewiescialych facetow i nieatrakcyjnych, niechcianych babek.

Czy ktos z was uprawial taniec towarzyski? Jesli tak to jakie slyszeliscie (lub macie) opinie na ten temat? Ja uwazam, ze to bombowe hobby.                   

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Taniec Towarzyski

FideL napisał/a:

Czy ktos z was uprawial taniec towarzyski?

Ja nie uprawialem. smile Taniec jest dla mieczakow. wink

BTW: Ale po kolei, po kolei! Chyba nikt tutaj nie tanczy. smile                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

3

Neko napisał/a:

Taniec jest dla mieczakow

hhhmmmm Neko z tego co pamietam o działkach mówiłes ze tez sa dla mięczaków.Albo nielubisz Fidel`a i chcesz mu dogryść i zniechęcić do wszystkiego albo zeczywiscie uwarzasz ze wszystko jest dla mięczaków. :wink:

Neko napisał/a:

Chyba nikt tutaj nie tanczy.

Mów za siebie ja oprócz jazdy na motorze uwielbiam własnie taniec towarzyski.Tańczyłam od 4 klasy podstawówki do 3 klasy szkoły sredniej i startowałam w małych konkursach.Nie uwarzam rzeby taniec byl dla mięczaków poniewarz wymaga on sprawnosci i wytrzymałości fizycznej.Żeby dobrze umiec tańczyć trzeba poswiecic na to durzo czasu.I rzeczywiscie widac że coraz wiecej osób zabiera sie za taniec Szkoda tylko ze za dyskotekowe techno(czego nie można nazwac tańcem albo może tańcem połamańcem) czy dance.A po za tym taniec towarzyski to prawdfziwa sztuka

P.S.Neko napisz może jakie hobby Ty masz.Może dowiemy sie jakie hobby nie jest dla mięczaków:D                   

Thumbs up Thumbs down

4

Taniec towarzyski ma się stać dyscypliną olimpijską, będzie nas coraz więcej !                   

Thumbs up Thumbs down

5

agulka napisał/a:

P.S.Neko napisz może jakie hobby Ty masz.Może dowiemy sie jakie hobby nie jest dla mięczaków:D

Uuuuuu... tego jest tyle, ze nie sposob wyliczyc. wink                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

6

Neko inetresuje się wszystkim, ma ogólną wiedzę na każdy temat i uprawiał wszystkie możliwe sporty. Dlatego wygląda tak, jak wygląda.  lol                   

Thumbs up Thumbs down

7

FideL napisał/a:

Dlatego wygląda tak, jak wygląda.  lol

Czyli tak smile

http://www.oyama.myweb.pl/gfx/karate_tameshiwari.jpg                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

8

8) uuuuuuuuuu................. :shock: !!!                   

[b]Ten kto przestaje by

9

mięśniak, phi! Nie to co my, intelektualiści wink                   

Thumbs up Thumbs down

10

hihihi szkoda tylko ze te cegły sa ze styropianu albo czegos podobnego

[size=16][ Dodano: 2005-09-03, 12:41 ][/size]

Neko napisał/a:

Uuuuuu... tego jest tyle, ze nie sposob wyliczyc.

więc wymień chociaż jedno zainteresowanie i powiec dlaczego akurat to.                   

Thumbs up Thumbs down

11

Neko napisał/a:

Taniec jest dla mieczakow

powiedzial ten co chce sie zapisac wink pewnie smile

agulka napisał/a:

więc wymień chociaż jedno zainteresowanie i powiec dlaczego akurat to.

smile

Braszka Ci powie Agulko wink

glowne Nekowe zainteresowanie to ... Braszka smile

[size=16][ Dodano: 2005-09-03, 22:47 ][/size]
a Braszkowe zeby nie bylo to Neko smile

nio to teraz juz wszystko jasne
smile                   

12

Braszka napisał/a:

powiedzial ten co chce sie zapisac wink pewnie smile

Prosze o wymoderownie powyzszego. wink

nio to teraz juz wszystko jasne
smile

No i stala sie jasnosc. smile                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

13

Miłość? Phi, ale hobby...  lol                   

Thumbs up Thumbs down

14

ostry, gwaltowny, brudny, brutalny, nieprzyzwoity... sex  lol                   

Thumbs up Thumbs down

15

Fidel sie speszyl Wawo  :mrgreen:  :mrgreen: 
a ja wlasnie zapisalam synka na tance sam bardzo chcial podobalo mu sie na pierwszym zebraniu zobaczymy co bedzie dalej  :mrgreen:                   

"Wszyscy chodzimy w butach,,,ale czy mamy prawo w butach wchodzic w cudze zycie??''

16

Co będzie dalej? Kontuzje, wada kręgosłupa, przemęczenie organizmu i bardzo ciężka, mozolna praca nad dochodzeniem do doskonałości. Ale satysfakcja okrutna!  8)                   

Thumbs up Thumbs down

17

Uważam, że tańca towarzyskiego powinni uczyć w szkole w ramach lekcji WF.

FideL,Sep 5 2005, 09:28 PM napisał/a:

ostry, gwaltowny, brudny, brutalny, nieprzyzwoity... sex  lol
[right][snapback]17954[/snapback][/right]

Był kiedyś taki film smile Dirty Dancing  smile (chodzi o DD 1 oczywiście), tłumaczenie tytułu na polski to było "Wirujący s e k s", a w zasadzie powinno być brudny lub nieprzyzwoity taniec. Ja w tym filmie nic nieprzyzwoitego nie widziałam  smile Bardzo lubię ten film i muzykę do niego również  smile

Edit : smile nie lubię wirtualnych cenzorów smile

[url=http://saszka.no-ip.org/forum/]Knajpa pod chmurk

Thumbs up Thumbs down

18

Dirty Dancing to najlepszy film w historii kina!!! To, czego Ty się nie doszukałaś, odnaleźli zbereźni amerykanie. Mnie najbardziej zafascynował wątek nauki i fascynacji tańcem przez głównych bohaterów, głąbów zza oceanu podjarał romansik instruktora i 17-letniej dziewicy. bleeee! Ale film oglądam średnio 2 razy w miesiącu i za każdym razem nie mogę oderwać oczu od ekranu. Naiwny jak diabli, ale genialnie zrealizowany!!!  :idea:  :idea:                   

Thumbs up Thumbs down

19

Taniec towarzyski... uwielbiam mężczyzn, którzy potrafią dobrze tańczyć smile. Uwielbiam chodzić na kursy tańca i obserwować jak zmieniają się ruchy, jak człowiek staje się zwinny i gibki. Nie ma to jak dobry partner – wiadomo najlepszy mężczyzna to taki ‘do tańca i do różańca’

[color=green]Najwa

20

Ja tanczę wink
Krótko, ale towarzysko i uważam to za wspanialą rzecz.
Taniec daje mnóstwo zabawy, pozwala się wyrzyc i przywraca jasnosc myślenia.
Kiedy nie wiem co robić- tańczę. wink

Uwielbiam dobrze tanczących męzczyzn.
I wcale nie uważam takowych za mięczaków.
Dotad okazywali się być pewnymi, silnymi osobnikami. wink

[i]Mam usta pe

Thumbs up Thumbs down