Temat: Mundial 2006

nio i jak to bedzie w grupie?
wygramy z Niemcami czy nie ? wink

Braszka
mundialowa
smile

2

Odp: Mundial 2006

w teh dziedzinie jestem przesadnym optymistą i wierze w zwyciestwo...

Thumbs up Thumbs down

3

pożyjemy zobaczymy, ale chyba nie mamy zabardzo na co liczyć

4

No ja też myślę że nie ma co liczyć, zwłaszcza że niestety z Niemcami to za bardzo nam nie idzie, można sobie sprawdzić w statystykach, super strona to np. http://www.mrsnaki.pl/mistrzostwa

Thumbs up Thumbs down

5

no cóż , Niemcy na pewno więcej sie kłócą, ale mają lepszych piłkarzy, którzy grają w tej samej lidze , z tego co sie orientuje nie wygraliśmy jeszcze żadnego meczy z Niemcami , chociaz przy odbrobinie szczęścia i dobrej taktyce to kto wie.... Spryciulka oczywiście życzy Polakom jak najlepiej smile A skąd u Braszki takie Mundialowe zainteresowania wink

Thumbs up Thumbs down

6

jak to skad zainteresowanie wink Braszka zawsze lubila i lubi ogladac mecze na mundialu wink takie spotkania to miodzio smile

ile to jeszcze dni do wycietego czasu z zyciorysu ? wink

Braszka

7

Spryciulka niestety nie za bardzo lubi oglądać jakiekolwiek mecze, ale za to spryciulkowy brat jest w tej dziedzinie specjalistą smile) i tak czy owak spryciulka jest na bieżąco z wszystkimi piłkarskimi nowościami smile

Thumbs up Thumbs down

8

jedna rzecz jak bedzie grała polska reprezentacja wylaczam telewizor
resztki godnosci patriotycznej chcąc zachować

po tej przegranej ostatnio

nie bedem sie wypowiadac cenzura slowna pi pi pi pi

Braszka
futbolowa

9

Nie znasz się na piłce Braszko, jak każda kobieta

Thumbs up Thumbs down

10

pewnie ze sie Braszka nie zna
bo i po co ma sie znac
Braszka chce ogladac dobry mecz z dobra polska reprezentacja

ot i co

Braszka
p.s czy teraz o boski ma Ci Braszka zaparzyc kawe?

na polechtanie wlosami stop nie licz smile

11

FideL napisał/a:

Nie znasz się na piłce Braszko, jak każda kobieta

Ja tez sie nie znam na pilce! Czy w takim razie jestem KOBIETĄ ?!

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

12

Mezu mój Ty jesteś zniewieściały i pod pantoflem  bo masz zonę feministke

według filozofii Fidela smile

Twoja Braszka

13

To, że Neko jest pod pantoflem, to nie jest zdanie FideLa, tylko prawda obiektywna, którą nawet ślepy widzi wink

Wyjaśnię to najlepiej jak potrafię - mecz z Litwą to był sparing przed mistrzostwami świata, w którym Janas wypróbowywał kilka wariantów i piłkarzy. Bardzo cenny materiał. Po to sa takie mecze i takie przegrane, by potem wygrać Mistrzostwa Świata! Kapewu?

FideL - były gracz W***y Kraków i partner klubowy Bukalskiegi i Waligóry

Thumbs up Thumbs down

14 Ostatnio edytowany przez Braszka (2006-05-06 09:19:27)

braszencja wyobraz sobie Fidelku drożynko Braszki - doskonale wie ze był to sparing
chcialaby jedynie zeby ten sparing nie wszedl zawsze przy okazji kolejnych spotkan

dosc sparingow Braszka chce wygranych !!!

czy druzyna z Lato Szarmachem  i Gadocha tez sparingowala wiecznie ?

pass mit dem

Braszka
wkurzona

15

Tak się składa, że kadra Janasa ma lepszy bilans wygranych w stosunku do rozegranych spotkań od chłopców Górskiego. Zaglądnij do netu - niewiele trzeba szukać, by znaleźć o tym informacje.

BTW oglądałem swego czasu słynny mecz Orłów Górskiego na Wembley. Były niedawno takie powtórkiw  telewizji, więc siedziałem bitą godzinę, by zobaczyć cudowną grę naszych piłkarzy. I co? Anglicy przez cały mecz nie schodzili z naszej połowy, to była najzwyklejsza obrona Częstochowy, a nie mecz! Remis był po prostu niesprawiedliwy! Dlatego powrót do wspaniałych lat 70-tych i genialnego okresu polskiej piłki wywołuje u mnie usmiech politowania.

To już lepiej grała kadra Piechniczka w 1982 roku

Thumbs up Thumbs down

16

FideL napisał/a:

Tak się składa, że kadra Janasa ma lepszy bilans wygranych w stosunku do rozegranych spotkań od chłopców Górskiego. Zaglądnij do netu - niewiele trzeba szukać, by znaleźć o tym informacje.

Heheh... jak teraz wyglada powyzsza informacja po tym zenujacym spektaklu jakim zostalismy uraczeni. smile

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

17

A jak wygląda kadra Benhakeera na mecz z Danią? Jeden debiutant, reszta to orły Janasa.

Thumbs up Thumbs down