Temat: Diablo II

Tutuł mówi sam za siebie. Nic na to nie poradzę, że się wciągnęłam jakieś 4 lata temu. Gram od czasu do czasu jak mnie napadnie "głód" gier komputerowych. Moja ulubiona postać to Czarodziejka, bo nie lubię walki wręcz. Posługuję się głównie ogniem. W tej chwili mam 50 poziom, ale miałabym więcej tylko, że po zainstalowaniu gry na nowym komputerze postać z save-ów się pojawia i da się grać, ale nie zapisuje się :cry:
Czy ktoś wie dlaczego tak jest :?: :!:                   

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Diablo II

Nie wiem, dlaczego tak jest, bo w dwójkę grałem mało (jedynkę skończyłem wszystkimi postaciami). W ogóle w dwójce jest jakiś pokićkany system sejwowania, z tego co pamiętam zapisaniu gry i odtworzenia tego stanu zaczynasz bez wyposażenia.                   

Thumbs up Thumbs down

3

Nic takiego. Tylko wtedy gdy zginiesz i zapiszesz, wtedy przy ponownym wejściu startujesz z tego samego stanu, tyle że z "bazy" danego aktu i bez wyposażenia i tego co ci się nie miesci w "rękach" bo pas też gubisz. Ale Twoje zwłoki leżą u twych stóp i tam jest wszystko ( poza kasą i eliksirami z pasa)  :wink: Na wyższych poziomach poność traci się część doświadczenia  :evil:                   

Thumbs up Thumbs down

4

Ja również nie wiem dlaczego gra Ci się nie zapisuje. Może to być związane z instalacją, może coś jest nie tak. Moją ulubioną grą również jest Diablo II i również z przerwami grywam w nią coś koło czterech lat. Po zmianie komputera na nowy wstawiłam stare save i działały bez zarzutu.
Grałam w wersję z dodatkiem "Pan zniszczenia" z modem który sprawiał iż potwory były dużo silniejsze iż normalnie. Poziom normalny ukończyłam wszystkimi postaciami występującymi w grze, później grałam czarodziejką. Ale nie udało mi się ukończyć tej gry, przy starożytnych na Hellu sobie odpuściłam. Moja czarodziejka miała poziom 74.
W tej chwili mam nową czarodziejkę i jak najdzie mnie ochota na granie to nią gram. Ma w tej chwili poziom 21.                   

[url=http://saszka.no-ip.org/forum/]Knajpa pod chmurk

Thumbs up Thumbs down

5

Ja też mam teraz nową, bo tamta się nie chciała zapisywac  koniec. Wtedy walczyłam ogniem - teraz zimnem... nova jest super na spore gromadki wink                   

Thumbs up Thumbs down

6

Przedtem walczyłam zimnem i teraz również zimnem  smile nova jest niezła ale przed 30 poziomem  smile warto trzymać punkty umiejętności na kulę mrozu i tą dopiero podpakować  smile to najlepsza broń czarodziejki  smile no i sporo punktów dodać do ciepła wtedy nie trzeba korzystać z many                   

Thumbs up Thumbs down

7

Kobiety szokujecie mnie! Myślałem, że jestem diablomaniakiem, ale wy mówicie o takich rzeczach, o których nie mam pojęcia! smile                   

Thumbs up Thumbs down

8

FideL napisał/a:

Kobiety szokujecie mnie! Myślałem, że jestem diablomaniakiem, ale wy mówicie o takich rzeczach, o których nie mam pojęcia! smile

No widzisz wink chociaż raz to my jesteśmy lepsze smile

Thumbs up Thumbs down