Temat: Forum wariuje!

Raz mi sie świeci ikonka przy danym dziale, że jest nieprzeczytany, a jak wchodzę wszystkie tematy są na szaro, a innym razem Diał widzę jako przeczytany, a ikonki tematów są nieprzeczytane. Znikają też moje ostatnie posty i wypowiedzi po nich. Temat jest dalej jakby nieprzeczytany, a mojej wiadomości nie ma, ani nastepujących po niej. Sytuacja nie zmienia się po kliknięciu w "oznacz temat jako przeczytany" Wrazam do głównego menu, wchodzę w dział, a temat dalej nieprzeczytany i brak mojego postu sad

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Forum wariuje!

Odpowiem Ci Rumianku tak smile ja też tak mam!!

I cały czas oświeżam, sprawdzam klikam ja wariatka od poczatku działania forum smile

http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f034.gif

3

U mnie też nie wesoło, ale najbardziej drażni mnie że chce zacząć nowy temat a nie moge bo sie nie wyświetla albo cos wkleić choćby nie wiem jak małe zawsze wyskakuje mi, że jest za duże chyba lekka paranoja.... sad

Co nie którzy też mają problemy piszą posta którego za chwile nie ma i tak w kółko hm.....chyba faktycznie coś nie gra.....

[b]Ten kto przestaje by

4

Powinno byc już poprawnie. Dajcie znać gdyby coś nie działało

5

To ja Meggi... musiałam się na nowo zalogować, żeby tu wejśc... ale będę próbowała na stary nick.

Forum, jest świetne smile
Mariusz gratuluję.

Thumbs up Thumbs down

6

Nic, chyba będę zaczynać od 0, na nowym nicku.

Nie ma szans nawet z nowych hasłem, które dostałam mailem sad

Thumbs up Thumbs down

7

Dobra, odwołuję alarm mnie jako Magdalena smile Jestem !!

8

Meggi próbuj zmień tylko hasło wchodź na forum przez adres z maila inaczej nie da rady!

[b]Ten kto przestaje by

9

Megi, całe szczęscie smile a co do forum to tylko skórka zimowa, potem będzie inna. I jak widac udało się przenieśc wszystko na nowy skrypt bez żadnego problemu poza tymi hasłami.

10

NO Meggi.....i tak miało być <buźka>

[b]Ten kto przestaje by

11

Odp: Forum wariuje&#33;

Mariusz a gdzie jest SB????Bo coś go nie widać....

[b]Ten kto przestaje by

12

Jeszcze nie ma, powód prosty, dostępna jest wersja sboxa w formie chat-u na irc-u ale to sie nie sprawdzi tutaj. A polskie forum  na którym był do pobrania sbox teraz nie działa.

13

Mariusz napisał/a:

Jeszcze nie ma, powód prosty, dostępna jest wersja sboxa w formie chat-u na irc-u ale to sie nie sprawdzi tutaj. A polskie forum  na którym był do pobrania sbox teraz nie działa.

Buuu......szkoda sad

[b]Ten kto przestaje by

14

od 20 min próbuję się zalogowac na swój stary nick. system twierdzi, że mój mail, który podawałam, nie jest tym który podawałam.

Mariusz możesz wejść do mojego profilu i zmienić mail na joskai@poczta.onet.pl.

Bo ja już nie mam pomysłu co się dzieje.

Thumbs up Thumbs down

15

Joskai, poprawiłem adres, był taki 'joskai@poczta.onet.p' teraz możesz odzyskać hasło

16

Ale fajnie... bedziemy mieli mapę z lokalizacja użytkowników?!
Chociaż niewielu się przyznaje w profilu do miejsca zamieszkania sad

Szkoda, że na razie nie działa... to chyba jedyny będzie sposób na obejrzenie listy użytkowników?
Ja przepraszam, że taka ciekawska jestem smile

I jeszcze chciałam spytać, czy to takie trudne żeby posty przeczytane odznaczały się jako przeczytane? sad Buuuu

Thumbs up Thumbs down

17

Rumianku, tylko że one oznaczają się jako przeczytane, a mapa działa

18

Mariusz napisał/a:

Rumianku, tylko że one oznaczają się jako przeczytane, a mapa działa

Moim skromnym zdaniem to posty się nie odznaczają jako przeczytane, trzeba je ręcznie samemu odznaczyć. Mało tego, jako nieprzeczytane świecą się również własne posty hmm no ale może tylko mnie wink

[url=http://saszka.no-ip.org/forum/]Knajpa pod chmurk

Thumbs up Thumbs down

19

Mało tego, jako nieprzeczytane świecą się również własne posty hmm no ale może tylko mnie wink

Nie, mnie też big_smile