26

Odp: wypadanie w

A powiedz mi czego już używałaś żebym się nie powtórzyła.

Thumbs up Thumbs down

27

Łykałam witaminę A+E, myłam głowę szamponem Pharmena Dermena, robiłam sobie maseczki z zółtka, miodu i soku z cytryny... ale tak na prawdę to wszystko bezsensu było.

Thumbs up Thumbs down

28

Nie słyszałam o takiej maseczce. Jak się ją robi? Wiesz co my piszemu tu o takim preparacie urt-oil, on działa między innymi na wypadanie włosów. Nie wiem czy słyszałaś?

Thumbs up Thumbs down

29

Nie chyba nie słyszałam. Byłabym wdzięczna jakbyś mi coś więcej o nim napisała, jak działa itd. A co do tej maseczki to mama wzięła przepis od koleżanki i mi ją robiła, ale serio nie radzę. Po cytrynie włosy mi trochę wyjaśniały z czego w ogóle się nie cieszyłam.

Thumbs up Thumbs down

30

No tak, sok z cytryny ma właściwości rozjaśniające. Ja mam blond włosy więc jak byłam mała to pamiętam sobie pare kropel zawsze brałam na włosy żeby je rozjaśnić hehe.
A co do urt-oil to jest to preparat zawierający naftę oczyszczoną, całkowicie naturalny, no i dobry. Co więcej... ? Smarujesz nim włosy i głowę i potem normalnie myjesz głowę.

Thumbs up Thumbs down

31

A długo trzeba czekać na efekty?

Thumbs up Thumbs down

32

Myślę że po około 2 tygodniach używania będą już widoczne jakieś efekty. Na pewno nie rewelacyjne, ale satysfakcjonujące smile

Thumbs up Thumbs down

33

No to spoko, tak normalnie chyba. Powiedz mi jeszcze, w każdej drogerii dostanę ten urt-oil? To sobie bym dzisiaj kupiła może.

Thumbs up Thumbs down

34

W drogerii to raczej żadnej. Szukaj tylko w aptekach.

Thumbs up Thumbs down

35

No to spoko, zamówię sobie z internetowej.

Thumbs up Thumbs down

36

To daj potem znać jak tam efekty smile

Thumbs up Thumbs down

37

pozazdrościć, facetowi to już nic nie pomoże sad