Temat: ROBISZ FILMY AMATORSKIE?- KONIECZNIE WEJD

W jednym z krakowskich klubów (Klub Kulturalny, ul. Szewska 25) będzie teraz pokazywane Amatorskie Kino Autorskie od popołudnia do późnego wieczora. Robisz filmy ale nie wiesz jak pokazać je szerszej publiczności? Teraz będą mogli je zobaczyć ludzie z branży, którzy się tam na pewno pojawią. Krótkie filmy ok. 10 min. lub fragmenty będą wyświetlane na rzutniku multimedialnym wraz z namiarami na autora. Jeżeli jesteś zainteresowany to przynieś swoje dzieła wraz z podpisem (imię, nazwisko, telefon, email). Jeżeli jednak nie mieszkasz w Krakowie też możesz wziąść udział w projekcie. Pomogę Ci!!! Prześlij mi film wraz z podpisem na adres lukaszmajewski@sezam.pl lub drogą listową na adres: Łukasz Majewski, ul. Solskiego 4/10, 31-215, Kraków Projektem zajmuje się mój znajomy- poeta Darek Bojda (autor tomiku "Kup Pan Wiersze"), człowiek "od kultury" w klubie. Ja dostarczę mu Twój film a jeżeli się Komuś (przez duże "k") spodoba szczęście może się do Ciebie uśmiechnąć!!! Masz pytania? Pisz (lukaszmajewski@sezam.pl) lub dzwoń (502454787)                   

Thumbs up Thumbs down

Odp: ROBISZ FILMY AMATORSKIE?- KONIECZNIE WEJD

lukaszmajewski napisał/a:

Prześlij mi film wraz z podpisem na adres lukaszmajewski@sezam.pl lub drogą listową na adres: Łukasz Majewski, ul. Solskiego 4/10, 31-215, Kraków Projektem zajmuje się mój znajomy- poeta Darek Bojda (autor tomiku "Kup Pan Wiersze"), człowiek "od kultury" w klubie. Ja dostarczę mu Twój film a jeżeli się Komuś (przez duże "k") spodoba szczęście może się do Ciebie uśmiechnąć!!!

No tak jasne przekazcie mu wasze prace....ktoś napewno na tym skorzysta...ehh de**** szukasz czy jak ?

Masz pytania?

Skad sie tacy biorą ?.ehhhh

[size=16][ Dodano: Sob 21 Maj, 05 2:52 pm ][/size]
szczęście może się do Ciebie uśmiechnąć!!!
Ta juz lece z swoimi pracami do ciebie ...hehhe o usmiałem sie o tym mówiłes ?? bo na zaden inny usmiech nie zasłuzyłes                   

PRawdziwym szczesciem Jest,Innym to szczescie niesc.zyj...masz przecie

Thumbs up Thumbs down

3

Oświeć mnie  sad  jak można skorzystać na puszczaniu amatorskich filmów ? Na pewno myślisz, że aż roi się wśród nich od " Znikających Punktów" itp , które poeta Darek Bojda ukradnie, zawiezie do Hollywood i zostawi zapłakanego filmowca amatora na lodzie. Jesteś albo....  albo ....

[size=30]spokojnie jak Cię nie podoba to nie komentuj![/size]                   

Thumbs up Thumbs down

4

W jednym z krakowskich klubów (Klub Kulturalny, ul. Szewska 25) będzie teraz pokazywane Amatorskie Kino Autorskie od popołudnia do późnego wieczora. Robisz filmy ale nie wiesz jak pokazać je szerszej publiczności? Teraz będą mogli je zobaczyć ludzie z branży, którzy się tam na pewno pojawią. Krótkie filmy ok. 10 min. lub fragmenty będą wyświetlane na rzutniku multimedialnym wraz z namiarami na autora. Jeżeli jesteś zainteresowany to przynieś swoje dzieła wraz z podpisem (imię, nazwisko, telefon, email). Jeżeli jednak nie mieszkasz w Krakowie też możesz wziąść udział w projekcie. Pomogę Ci!!! Prześlij mi film wraz z podpisem na adres lukaszmajewski@sezam.pl lub drogą listową na adres: Łukasz Majewski, ul. Solskiego 4/10, 31-215, Kraków Projektem zajmuje się mój znajomy- poeta Darek Bojda (autor tomiku "Kup Pan Wiersze"), człowiek "od kultury" w klubie. Ja dostarczę mu Twój film a jeżeli się Komuś (przez duże "k") spodoba szczęście może się do Ciebie uśmiechnąć!!! Masz pytania? Pisz (lukaszmajewski@sezam.pl) lub dzwoń (502454787)

Słuchajcie a może ten Majewski to spoko kolo który wszystkim początkującym, młodym serdecznie pomaga? Może on by pomógł takim początkującym filmowcowm. W końcu to Kraków a nie jakaś pipidówka. Może warto skorzystać? Ja go osobiście nie znam, wiec nie komentuje dalej.                   

Jestem tu nowy. Interesuje sie poezj

Thumbs up Thumbs down

Ja tam wole dmuchac na zimno niz potem cos załowac.Z drugiej strony jak sie nie spróbuje to sie nigdy nie przekonasz.hmmm okazja jak wiele innych...dla mnie taka beziinteresownosc jest co najmniej ciekawa.

marcin1980 napisał/a:

Słuchajcie a może ten Majewski to spoko kolo który wszystkim początkującym, młodym serdecznie pomaga

hehe no moze to jest własnie taki facet co nie ma co robic tylko pomagac innym nic za to nie chcac...hmmm moze a moze ...u mnie jest tego morza  :wink: duzo i głeboko ...ale prawda że  ta oferta daje do myslenia...                   

PRawdziwym szczesciem Jest,Innym to szczescie niesc.zyj...masz przecie

Thumbs up Thumbs down